Strona 680 z 1002
Pokaż wyniki od 6,791 do 6,800 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć

Martuśka, nie martw się. Bobas ma jeszcze czas żeby nabrać masy. Najważniejsze, ze przepływy dobre. Znakiem tego dostaje wszystko, co potrzebuje .

Monyka, super wiadomości!

U mnie dziś intensywny dzień. Niedawno wróciłam z pracy, nastawiłam pizzę z resztek z lodówki i czekam aż mój Niemąż wróci. Pojechał do Bydgoszczy pozałatwiać pare spraw na starych śmieciach. Na 18 mamy szkole rodzenia, mam nadzieje ze zdąży.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Mnie lekarz wczoraj zapytał o torbę do szpitala, powiedziałam, ze mam listę to mi powiedział ze z doświadczenia wie ze od listy do spakowanej torby to daleka droga
    I że do 36 tyg powinnam to ogarnąć. Został mi jakiś tydzień . A ja wciąż nie mam torby . W razie W trzeba się będzie spakować w reklamówki z Biedronki

Jeden mam usztywniany a drugi normalny. Więc jutro wypiore. Kolejna partia prania się suszy i boję się że mam za mało ubrań na 56 większość na 62. A u was jak jest dużo macie na56?
    Super są te pieluchy bambusowe bo po praniu nawet nie potrzebują prasowania. Muslinowe też są ok ale nie tak miłe jak bambusowe.
    Też muszę dopakowac torbe bo mam tylko przygotowana do pobytu w szpitalu w razie dkracaniacszyjki czy coś. A do porodu nie bardzo. Ale chyba spakuje druga dodatkowo do porodu bo te podpaski i podkłady sporo miejsca zajmują.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Palina wiesz co ja na 56 mam mało rzeczy ze 2 -3 body spiochy i jakies tam spodenki nie mam duzo bo moje dzieci byly duze wiec nie kupowalam teraz te rzeczy co mam na 56 to dostalam. Jak beda potrzebne to dokupi maz wtedy.
    Pamietam jak rodzilam pierwsze dziecko to własnie na wyjscie ze szpitala miałam komplet na 56 i maz jezdził po porodzie wymieniać bo za małe syn mial 60 cm i 4kg ważył. Takze teraz nie szaleje z tymi malenkimi rzeczami.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Nie wiem ile dokładnie mam ciuszków na 56, ogólnie w komodzie Lucynki są rzeczy na 56 - 62, nie rozdzielałam ich.
    Ula miała 57 cm wzrostu jak się urodziła, ale 56 nosiła na początku i nie miała skrępowanych ruchów.

Ale ten dzień szybko minął, a myślałam, że jak sama będę, to dłużyć mi się będzie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    My mamy troszkę ubrań na 56 bo dużo dostałam od bratowej i szwagierki. Dla Pawełka kupowałam od 62 bo lekarz powiedział że będzie duży i był bo równy 38tc jak się urodził i miał 4160g i 59 cm. A teraz wydaję mi się że córunia aż taka duża nie będzie... Więc poprałam i poprasowałam też w rozmiarze 56.
    Do szpitala naszykowałam 2 komplety na 56 i dwa na 62.

Jeju co ja się mam z moją teściową. Nie idzie jej przetłumaczyć że Paweł nie może jeść słodyczy bo nie chce potem jeść. To nic do niej nie dociera. Dziś musiał po przedszkolu być u niej bo mi się auto popsuło... I dopiero potem dojechałam po niego. I zamiast dać chociaż kanapkę, albo jakąś zupę... nie jestem wymagająca... to zadowolona nakarmiła go słodyczami.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    MegW współczuje bo wiem co to znaczy ja tez ciagle walcze z babciami bo starszy nie moze jesc czekolady bo zaraz go sypie na calym ciele i do tego ma szorstka skore ale do nich nie dociera. A on jakby mogł to by na okragło jadł czekolade wiec korzysta z tego a ja sie pozniej denerwuje bo chodzi cały podrapany bo go swedzi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziadkowie i słodycze... u mnie jedni chyba niereformowalni, chociaż jak im pokazałam co jej zafundowali cukierkami które ją ewidentnie uczulają... (paskudne zmiany na nogach i pupie) to może otrzeźwieją... ciekawe na ile czasu...

My po KTG... wszystko dziś ok.
    Ale moja lekarka ma urlop wtedy kiedy planowaną miałam cc... i teraz...albo będę miała cc 29ego i zrobi mi ją szef oddziału (ma wszystko moja lekarka załatwić)... albo ... mam wizytę 9ego i potem 20 albo 21 i po wszystkich pomiarach i badaniach zdecyduje czy nie ciąć już 22ego... to będzie 39 tydzień leciał... ale to zależy od ilości wód, jego masy, mojej szyjki itp... więc albo 22gi albo 29ty ... innych opcji nie przyjmuję

Matko, to 3 tygodnie być może!!!!

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cattie ja Pawełka urodziłam w 38tc. Teraz też bym tak chciała...

A co do dziadków to do niektórych nic nie dociera... Taki typ jak moja teściowa dobra kobitka ale co do słodyczy to głupio uparta... ale najgorzej że ona najpierw daje słodycze a potem mówi że nie chciał nic jeść... ale które dziecko jak się zapchnie słodyczami chce zjeść coś normalnego...

W te wakacje musiałam zostawić prawie na cały dzień Pawełka z nią a ona pilnowała dwóch innych wnuków u nich w domu... zostawiłam razem z Pawełkiem jedzenie... jego ulubione bułki i paróweczki bo wiedziałam że wszyscy trzej na pewno to zjedzą. A ona koło południa zapytała czy będą jedli?????... a że zabawa była w najlepsze to tylko ten najstarszy wnuk zjadł parówkę... a Paweł i ten drugi nie...
    A ona zabrała ich głodnych do swojego domu (a tam nie miała im za bardzo co dać do jedzenia bo jak powiedziała nie miała juz 2 dni czasu pójść do sklepu.) jedynie pojedli cukierków... Odbierałam Pawcia ok. 16... dziecko od rana oprócz słodyczy nic jadło... W tym samym czasie przyszedł męża brat odebrać chłopców a ona do niego??? Mareczku niestety nie miałam jak zupy ugotować bo byś sobie zjadł!!!! Mi ręce opadły to o starego chłopa się zmartwiła a o dzieciach nie pomyślała...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Babcie - temat rzeka hehe
    U nas na szczęście w miarę respektują nasze zasady. Fakt, że teściom nie zaufam po kilku ich wyczynach, ale u nas mogą zostać sami z Ulą bo nie ma nic czego Mała nie mogłaby jeść.

Cattie, fajnie, że ktg dobrze wyszło.
    Termin dość bliski już
    A Tobie, który termin bardziej odpowiada?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów