Strona 679 z 1006
Pokaż wyniki od 6,781 do 6,790 z 10052

Kwietniówki 2017

U nas też opcji spania bez czytania nie ma no nie przejdzie... i już.
    Buty wiosenne i kurtkę i wszystko dla Młodej mamy... już na lato prędzej coś się przyda

A dzisiaj akurat jej kupiłam kilka ciuszków ślicznych na lumpkach. I mam krótkie, niepomalowane paznokcie...ale dziwnie :/ pisać smsów nie mogę hehe...

Idę teraz dom ogarnąć...ot tak mniej więcej, żeby pozory posprzątanego sprawiał...

Torba... dalej nie spakowana... bez komentarza.

Koło 16 KTG... i może coś o tym oddziale się dowiem i remoncie.

2. dzieckozakupy.pl
    Martulka nie martw się moja w 30t6d ważyła 1780g także jest ok. Julia zawsze była większa i tydzień czy dwa przez całą ciążę a druga córka zawsze jest do tyłu lub w terminie.
    Ja też mam uczucie że ciągle mam mokro i latam do łazienki żeby sprawdzić czy to nie krew czy coś. Tyle że po luteine ktora biorę mogą być większe uplawy.
    Pierogi zrobione teraz odpoczywamy. Mam pytanie bo mam 2 rożki po Julce i chciałabym je odświeżyć czy tam wyprać. Jak myślicie lepiej wyprać normalnie czy odświeżyć w pralce gorąca parą? Bo boję się że po zwykłym praniu zniekształca się i będą brzydkie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, wszystko prałam w Lucynki proszku, później było prasowanie. Tylko moje rożki są miękkie i na wierzchu bawełniane.
    Zrobiłam przegląd szafy Ulci, trzy półki ogarnęłam i za małych ciuchów mam całą stertę. Teraz sekundę odpocznę bo się zasapałam i wystawię je. Koty oczywiście wielcy pomocnicy - w szafie, w ciuchach, na ciuchach, na mnie, wszędzie...wszystko podeptać muszą.
    Resztę szafy ogarnę z J bo już nie sięgam tak wysoko, a na drabinkę wchodzić nie będę.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Yza, polecam OLX, mi bardzo dużo ciuchów poszło właśnie przez tą stronę... i jest apka na komórkę, która jest bardzo sprawna i łatwa w obsłudze...
    Po Ani mam sporo jeszcze wystawione... może jeszcze uda się coś sprzedać

Palina, ja mam rożki bawełniane i normalnie prałam je w pralce w proszku dla dzieci...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Na początek spróbuję na lokalnej stronie ogłoszeniowej, bardziej chodzi mi o wydanie tych rzeczy, niż na jakimś zarobku. Nie mamy znajomych, którym możnaby to dać, a ciuchy są w bardzo dobrym stanie. Dla Lucynki nie będę trzymać bo jednak prawie 6 lat różnicy jest i nie będę się zagracać

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Czas na obiad
    I odpoczynek
    Jestem z siebie dumna, że w końcu zabrałam się za te porządki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No ja też w lokalnych ogłoszeniach sporo oddałam. Jednak na olx chyba więcej ludzi zagląda i fajnie bo brali po kilka rzeczy i mogłam wysyłać jedną wysyłką...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    WItam wszystkich. Dziewczyny a wy nie macie na facebooku stronki z waszego miasta i okloic gdzie mozecie takie ogloszenie dac ze chcecie sprzedac lub oddac ciuchy komus. U nas w okolicy jest i ludzie z tego chetnie korzystaja.

Ja od wczoraj leze wlazł mi jakis bol kregoslupa no i krzyz cholernie boli. Czuje jakby mi sie kosc ogonowa w posladek wbijala nie moge chodzić a juz nie wspomne o przekrecaniu sie na łozku. Masakra.

MOje dzieci od małego lubiły czytac najpierw my im do spania czytalismy a teraz sami czytajai tez bede uczyc Nikosia tak samo zeby pozniej nie bylo problemu z czytaniem lektur w szkole.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Hmm co do torby moja w sumie tez jeszcze nie spakowana jak wczesniej przed pobytem w szpitalu mialam spakowana tak teraz sie nie spiesze zeby znowu nie wyladowac za wcześnie w szpitalu.Kurcze mam podszykowane wszystko ale nie spakowane. W razie czego bede na szybko pakować.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów