Strona 677 z 1005
Pokaż wyniki od 6,761 do 6,770 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Zapowiada się piękny dzień.
    Zaraz wyrzucę pościel niech się powietrzy.
    Ok 12 do psychologa po opinie z testów Gabrysi, od razu Ja odbiorę z przedszkola i pojedziemy do cioci, wyciągnąć Cioteczke na spacer

Jutro lecę do internisty, musze wziąć od niego L4 2-6.03, bo moja Giną wyjechała i dopiero idę 6.03 a zwolnienie kończy się jutro
    Przy okazji pokaże mu "coś dziwnego" zrobiło mi się na kości ogonowej, taka poduszeczka jakby z płynem... trochę to boli gdy się dotyka.
    Wcześniej tego nie było.

Miłego Słonecznego Dnia
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Zapowiada się ładna pogoda aż chciało się wstać z łóżka. Już pranie dla małej wstawione na pierwszy rzut poszły wszystkie pieluchy tetrowe, muslinowe, flanelowe, ręczniki i prześcieradła. Jutro kolejna tura. Tak myślę że jak już wypiore wszystko i poprasuje to będę przykrywala te gotowe rzeczy pieluchami flanelowymi żeby mimo wszystko się nie zakurzyly.
    Teraz śniadanie i kawa a później biorę się za pierogi z jagodami razem z mamą bo ostatnio jak sama robiłam pierogi w ciąży to na drugi dzień Julia się urodziła więc wolę nie korci losu hehe. A po południu może jakieś zakupy jak będę miała siłę.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej. U mnie też słonecznie ale w łóżku to jeszcze zalegam, kiepska noc za mną - za dużo zjadłam na kolację :/

Catti, niestety długotrwałe promocje niosą ze sobae ryzyko ogromnych zakupów na szczęście to książki
    Palina, pierogi z jagodami brzmią smakowicie
    Mój gin wypisał mi ostatnio zwolnienie na miesiąc, a wizyta za dwa tygodnie. W sumie dobrze, mnie papierów do księgowej

Ulcia dziś ma trening więc wróci dopiero z J po 18. Cały dzień sama będę, może wyjdę choć na moment się przewietrzyć bo słoneczko ładnie świeci i zapowiada się przyjemnie
    Nie mam inspiracji na dzisiejszy obiad, choć klaruje mi się wizja pomidorówki z ryżem

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Oj tak... i nawet nie uratuje mnie jak zrobię już zamówienie, bo zawsze można zrobić...drugie

Słońce świeci...aż chce się żyć piję właśnie kawkę i będę się zbierała powolutku...
    Pierogi z jagodami, mhmmm ... pycha! U mnie dzisiaj jedzenie od babci ...więc gotować nie muszę nic...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hej hej Mamuśki

Pogoda piękna wczoraj było wietrzenie pościeli, dziś Małżon obiecał, że wyczyści wózek i fotelik najwyższy czas się za to zabrać.

Po wczorajszej wizycie jestem trochę zawiedziona i zmartwiona.
    Mały ponad 3 tyg temu miał wagę 1,5 kg i wzrostowo był o tydzień większy, a teraz waga ok.1,8 kg i ogólnie wygląda na 31 t.c.
    Lekarz sam stwierdził, że mało przybrał, ale podkreślił "dajmy mu czas". Teraz dopiero podobno wchodzi w etap nabierania ciałka.
    Zobaczymy.
    Wg mnie powtórzy wagę urodzeniową swoich siostrzyczek.
    2,5 kg do max 2,7 kg i nie więcej.
    Cóż :/

Miłego dnia Dziewczyny :*

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    J odebrał wyniki - morfologia spoko nawet jestem zadowolona ale te paskudy d dimery rosną, nie ma tragedii, ale jednak w normie nie są i wyżej podskoczyły od ostatnich badań, dwa tygodnie temu.

Cattie, ja mam Kindla do czytania, wcześniej wiecznie zawalona książkami byłam, dzwigałam je ze sobą bo lubię mieć książki przy sobie, a na wakacje to waliza dodatkowa była. Teraz spisuję tylko J jakie książki chcę by mi wgrał i mam wszystko w jednym miejscu, a pojemność Kundla jest ogromna na początku trudno mi było się przyzwyczaić, ale teraz to nie wyobrażam sobie inaczej. I książki miejsca nie zajmują, a czytać przecież trzeba.
    Ula u siebie w pokoju ma trzy ogromne półki swoich książek, gdzie raz do roku robimy przegląd taki porządny i oddajemy na różne akcje dla biednych dzieci. Niestety książki zajmują dużo miejsca, a do biblioteki ostatnio nie chodzimy bo nie mam jak się z Małą wybrać, a to dobra opcja była. Jak się Lucynka urodzi znowu zaczniemy odwiedzać nasze miejskie księgozbiory

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Martulka, ależe poza tym, że mało przybrał wszystko jestdobrze dobrze,?
    Dzieciątka teraz nabierają masy więc spokojnie tak jak mówi dr -trzeba dać mu czas i najważniejsze, że nie spieszy mu się do Was to jeszcze kilka tygodni zostało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny.

U mnie ciepło ale niestety bez słoneczka. Za to wczoraj pogoda marzenie,
    Wstałam dzisiaj z wielkim bólem głowy i chodzę po domu jak duch. Zrobiłam kawę i jakoś nie mogę się do niej zabrać.

Po wczorajszej wizycie same dobre wieści.
    Oliwia rośnie sobie zdrowo, 34 tc a ma 2250. Mała rośnie a moja waga 1kg w dół - i to bez diety cukrzycowej, stosuję tę którą zalecił mi chirurg. Wszystkie przepływy małej prawidłowe, serce bije jak dzwon, nic tylko się cieszyć. Moje wyniki też nie takie straszne jak się wydawało. Cały czas stawiam się przy zdrowych kobietach, tymczasem jak na moje dolegliwości zdrowotne, jest dobrze. Więc radość podwójna I najważniejsze, dzieki temu nie idę do szpitala !
    Pierwsze KTG będę miała dopiero 13 marca, to będzie 36 tc, podczytując Was, zastanawiam się czy to nie za późno ? Ale skoro nic się nie dzieje to chyba nie ma powodu do zmartwień. Nawet szyjka ładnie trzyma. Uff.

Idę po tę kawę, a Was proszę o trochę słonka

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Monyka, super dobre wieści
    Co do ktg to różnie dr podchodzą, jedni już od 30tygodnia ciąży każą robić systematycznie, inni dopiero przed porodem, a są też takie ciężarne, które nie zdążą mieć zrobionego tego badania. Jeśli wszystko jest dobrze, to nie ma co analizować no chyba, że chcesz sobie zrobić, to zawsze możesz prywatnie, na pewno nikt Ci nie zabroni monitorować własne dziecko

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Martulka nie martw się na zapas. Maluszek ma jeszcze troszkę czasu by nabrać masy.

U nas tak było między dwiema wizytami że mała na jednej i drugiej miała tę samą wagę. Prawie płakałam z rozpaczy i bałam się że coś się dzieje.
    Mój Piotrek tez panikował, bo on kawał chłopa 192 cm wzrostu i 95 kg żywej wagi a córeczka taka maleńka mu się wydawała.
    A wczoraj zrobiła nam niespodziankę, 700 gram w górę.

'Trzymam za Was kciuki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów