Strona 675 z 1002
Pokaż wyniki od 6,741 do 6,750 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ja sobie tłumaczę, że przyjaciół mamy blok dalej więc bardzo blisko - ostatecznie albo Ulę zaprowadzimy do nich, albo jedno z nich przyjdzie do nas do Małej. I tak sobie tłumaczę i się uspokajam! a w ostatecznej ostateczności Ula pojedzie z nami, przecież nie wyrzucą nas ze szpitala przez to hehe najważniejsze, że torby spakowane
    Coraz bliżej do KTG

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    o proszę jak mamy urodziny

Poród sn jest lepszy dla dziecka przy porodzie który przebiega bez komplikacji i przedłużeń, które też niosą ryzyko dla dziecka. Wszystko to trafić na mądrego lekarza... a nie na za wszelką cenę sn... to jest moje zdanie...
    Każdy poród jest indywidualny i nic nie da się ujednolicić... ja kompletnie nie mam parcia na sn... i chociaż boję się cc, to jednak ... cieszę się. A myślami jestem już w domu

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    U Nas tez juz jest panika.
    Głównie o to właśnie ze będę sama jak się zacznie... sama z Gabi

Ja się tym nie stresuje.
    M1 Szymona jeszcze wysoko, wiec póki co - jeszcze tam posiedzi.

Nie ma co gdybać.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Alexandra skoro Cie wypisali to musi być dobrze, odpoczywaj dużo.
    A ja się boję że zbyt wcześnie urodzenia np w 34t że wody mi odejdą i koniec. I boję się też że mała się nie obroci już i będę musiała mieć cc którego bardzo nie chce.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Aleksandra to oby sie nie powtórzyła sytuacja, trzymam kciuki

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Alexandra skoro Cie wypisali to musi być dobrze, odpoczywaj dużo.
    A ja się boję że zbyt wcześnie urodzenia np w 34t że wody mi odejdą i koniec. I boję się też że mała się nie obroci już i będę musiała mieć cc którego bardzo nie chce.
    Tez wizja CC mnie przeraża...
    Dlatego mam nadzieje ze Szymon się przekręci, o ile już tego nie zrobił

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    No wlasnie juz kiedys pisalam, ze to jest dosyc kiepskie, ze tak tu na wymeczenie biora matki, tak jakby nie byly wazne. Nic fajnego w tym nie ma ze sie nie ma sily rodzic i sie mdleje ze zmeczenia a po porodzie nie ma sie sily stanac na nogi mimo ze to sn dlatego uwazam, ze jesli lekarz decyduje, ze cc bedzie bo dziecko jest duze, to on moze z doswiadczenia czuje ze tak na prawde mamie byloby b. ciezko urodzic wiec i tak duze prawdopodobienstwo cc. Szczęście jest trafic na dobrego lekarza. Ja rzeczywiscie mam troche traume i na poczatku myslalam, ze nigdy wiecej. Maz to nawet stwierdzil ze lepiej bedzie jesli planowane cc, gdy mialam zagrozenie lozyska przodujacego, ale ja sie balam nawet bardziej. Dobrze ze Benjamin jest taki kochany<3 Dzieciaczki wszystko wynagrodzą.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    ja jakos nie potrafie zdecydować sie na planowana cesarke, mimo iż lekarz to proponował, chciałabym spróbowac rodzic naturalnie ale jeśli w trakcie lekarz zdecyduje inaczej to ok, boje sie ze bede sie długo męczyc albo ze synek bedzie duzy choc to moze dowiem sie jeszcze przed porodem,
    ogólnie coraz czesciej moje mysli ida w kiedunku porodu i tego jak to bedzie

Wiolcia, ale miałaś jakieś wskazania ze Ci proponował? czy to po prostu była propozycja "na życzenie"...
    Dla mnie najważniejsze żebyśmy obydwoje wyszli zdrowi ze szpitala... czy tak czy tak...nasze dzieciaki przyjdą na świat, to najważniejsze, żeby bezpiecznie...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    ja jakos nie potrafie zdecydować sie na planowana cesarke, mimo iż lekarz to proponował, chciałabym spróbowac rodzic naturalnie ale jeśli w trakcie lekarz zdecyduje inaczej to ok, boje sie ze bede sie długo męczyc albo ze synek bedzie duzy choc to moze dowiem sie jeszcze przed porodem,
    ogólnie coraz czesciej moje mysli ida w kiedunku porodu i tego jak to bedzie
    A Córcia duża była?

U Nas będzie CC - jeśli mały byłby ułożony medniocowo, w Praskim, jest pozwolenie takiego porodu do dzidziusia o wagę max 3,500-3,600.
    Obstawiam ze Szymon będzie większy...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów