Strona 673 z 1006
Pokaż wyniki od 6,721 do 6,730 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ania, a dietę lekkostrawną stosujesz? Małe ilości, a częściej?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Wczoraj maz zabral mnie do sklepu i kupilismy wyprawke Moge spakowac sobie juz torbe
    Na butelke zdecydowalam sie z TommyTippi( niewiem czy dobrze napisalam), a smoczki z lovi Moja kolezanka chwalila ta butelke a wlasnie karmi piersia i maly normalnie pije i z niej i z piersi
    Wczoraj byl ogolnie bardzo fajny dzien caly spedzilismy razem bo maz wolne mial A dzis ma sluzbe na kompanii wiec jutro dopiero bedzie.. Jutro tez jedziemy przeposavc liczniki
    Zostalo Nam kupic tylko witaminy itp z apteki i wklad do gondoli aha i fotelik i wsio uffffff

CattBrie Gratulacje

Ja wlasnie jestem pelna podziwu u siebie ze nie mam obrzekow a bylam na nie szczerze nastawiona bo z Nati mialam dokladnie calego ciala :/

Tez mam nisko brzuszek ale juz od 26 tyg tak chodze wiec taka uroda tej ciazy pewnie

U mnie slonca brak ale nie wieje i nawet spoko..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Słońce pięknie świeci, wiosnę czuć koty na balkonie szaleją
    Już dziś na jednym spacerze byłam zaraz po badaniach, na drugi pójdziemy z Ulą po przedszkolu.
    Już mogłoby tak być, ciepło, słonecznie, wtedy milej czeka się na rozwiązanie

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Ania B - są inne foteliki niż wspomniany przeze mnie które można rozłożyć na płasko POZA autem - czyli nie jest to pozycja do przewozu dziecka. Ten o którym pisałam jeszcze w 2016 (nie wiem zy cos sie zmienilo - nie sledzilam) był jedynym na rynku który pozwala na przewóz dziecka w pozycji leżącej i ma zrobione pozytywne testy w takiej pozycji. Niestety taka przyjemność*kosztuje 1800 zł razem z bazą (fotelik do uzytku tylko i wylacznie z baza).

Byłam u endo, wszystko ok, dostałam wskazania do porodu i do porodu juz endo ogladac nie bede

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Macierzanka, u mnie podobnie z endo miesiąc po porodzie wizyta.
    Jakie wskazania do porodu dostałaś?

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam
    U nas piękna pogoda... jak jechałam zawieść synka do przedszkola to uchyliłam wszystkie okna i zanim zrobiłam zakupy to tak fajnie mi się w domku wywietrzyło... jak ja lubię wiosnę... a teraz samochód na słonku postawiłam i otworzyłam wszystkie drzwi niech się wietrzy po zimie...

Prawie cały domek wysprzątałam. Ale muszę przystopować... Muszę zamówić woal i gipiurę i jeszcze mam ochotę uszyć nowe firaneczki do kuchni...

Dziś z rana rozmawiałam z Pawełka przedszkolanką, moją znajomą i ta pochwaliła się że została ciocią... a przy okazji opowiedziała jak wymęczyli jej bratową... rodziła w szpitalu w warszawie (nie wiem w którym bo zapomniałam dopytać) po 26h spędzonych w bólu (oksytocyna, balonik który podobno mocno jej porozrywał pochwę aż się guzki porobiły) zrobili jej cc jak już coś było nie tak a ona zemdlała... masakra...

u nas też pięknie... wietrzę cały domek, wywaliłam pościel...wyprałam
    Cudownie czuć już wiosnę... idziemy potem na spacer ...

Wybrałam też zdjęcia do wywołania i będę robić zamówienie, plus w mojej księgarni znów są zniżki i będzie zamówienie - w tym coś o koniach na pewno Szukam czegoś takiego dla mojej Małej odpowiedniego do wieku... znalazłam "Konie i kucyki. moja pierwsza encyklopedia" - ale wydaje mi się, że to dla mniejszych dzieci...
    Yza, macie cos? ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Bylam na dworzu pieknie jest niestety moje dziecko wstalo lewa noga i dzis znowu mocno sie zdenerwowalam.. :/ Taka piekna pogoda :/

MegW To czasem nie na Madalinskiego? Tam lubia strasznie meczyc aby tylko cc nie zrobic.. Mi dali tam az 5 kroplowek oxy aby tylko cc nie robic i tez 25h od odejscia wod plodowych :/

Powiem Wam, że ile razy słysze o takich porodach to zwykle finał nie jest fajny... bo albo właśnie kończy się i tak cc... albo kobieta kończy z różnymi urazami itp... W moim szpitalu na szczęście nie robią nacisków aż tak...no chyba że kobieta się upiera i cc nie chce, bo to też się zdarza... Brak postępu porodu jest też wskazaniem do cięcia... kwestia jak szybko lekarz zdecyduje..
    )
    Ale pogoda!!!!! cuuuuuuudo! ciekawe ile czasu tak będzie, bo już ponoć ulewy zapowiadają... czekamy na męża i śmigamy na spacer, bo szkoda w domu siedzieć...
    Jutro idę na pocztę wysłać sprzedane ciuchy (bo się pozbywam ciuchów po pannie hehe) oraz zdjąć już hybrydy...dziwnie mi bez nich będzie...
    W piątek mam urodziny i liczę na fajny dzień może mąż weżmie wolne... oby pogoda była na weekend... bo chcemy do moich dziadków jechać, na wieś...więc Mała mogłaby po podwórku polatać... żeby tylko nie padało.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów