Strona 672 z 1002
Pokaż wyniki od 6,711 do 6,720 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Nie wiem jak wy ale ja mam wrażenie jakby mi sie brzuch obniżył. Lepiej mi sie oddycha przy tym tez.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
    My też sporo jeździmy, tym bardziej, że przed nami wiosna i lato więc w miejscu siedzieć nie będziemy i faktycznie tak jest, że jak się ma fotelik na bazie, to później ten zapinany na pasy nie satysfakcjonuje.
    Jeśli chodzi o upuchliznę to niestety zmagam się z nią :/ pierścionków nie noszę już, buty ledwo wiążę. Niestety taki urok tej ciąży. Ulę urodziłam latem i nie miałam takich dolegliwości więc w moim przypadku nie ma zasady.

Jestem po badaniach, strasznie dużo osób było na pobraniu, ale o dziwo - bez problemu mnie przepuścili. Wyniki jutro.
    Dzisiaj też KTG, ale dopiero wieczorem, jak J wróci z pracy.
    No i Ulcia poszła do przedszkola ale się cieszyła

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Frezyjka, ja brzuch mam cały czas nisko. Taki urok :/
    Trochę wcześnie by Ci się brzuch obniżył!
    Kiedy masz wizytę u gin?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Ja też mam brzuch nisko. Nie wiem jak mała jest teraz ułożona bo przy każdym jej ruchu tak mnie boli w dole brzucha że masakra. Wizyta dopiero za tydzień w czwartek.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witajcie a mnie oprócz pięknego słoneczka obudził przeogromny ból głowy zapowiada sie niezła migrena, bierzecie jakies leki przeciwbólowe, bo nie wiem ile wytrzymam

frezyjka ja raczej mam jeszcze wysoko, a w pierwszej ciazy mi sie obniżył tak tydzień lub dwa przed rozwiązaniem, ale każdy ma inaczej, mi sie mega cięzko oddycha wiec usiska na przepone choc dziecko czuje bardzo nisko jak chodze

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Dziewczyny

Ja tez puchnie . Na początku puchły mi tylko ręce a teraz to już i nogi i twarz. Czasami to wyglądam jak bym przytyła przez noc kilka kg.

Ale cóż, takie uroki naszego stanu .

A co do fotelików to my tez raczej dużo będziemy jeździć. Ale tak naprawdę to częstotliwość wyjazdów nie jesst miara bezpieczeństwa. Jest samochód, jest ryzyko.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ja mam wizyte dopiero 13 marca bo miałam miec planowo w przyszły czwatrek ale mojego lekarza cały tydzien nie ma i mam na 13 umowiona dopiero. Kurcze a ja teraz znowu czesciej chodze siku i tez malęgo czuje nisko.

zdecydowalismy z mezem jednak u nas bedzie Nikodem mial byc Szczepan ale padło na Nikodema jednak. Wybor juz ostatecznie został dokonany. No coz jednak chłopcy wybrali. W poprzednich ciazach to brzuch mi sie kilka dni przed porodem obnizył a tu w sumie to jeszcze ponad miesiac do terminu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej, zrobilam sobie przerwe bo znow kiepsko sie czuje, ach te mdlosci
    Nie puchbe ale stopa mi urosla, natomiast pierscionek i obraczka to niestety mi spadaja, raz malo nie zgubilam

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Mi sie b. podobaly wozki cybex ale nie mialy pimpowanych kol a fotelik do mojego wozka nie pasowal. BeSafe tez ma fotelik z ta opcja lezenia, ale gdzies czytalam, ze lepiej zeby dziecko podczas jazdy nie znajdowalo sie w tej pozycji.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Wiadomo, że nie może dziecko przebywać za długo w foteliku czy leżaczku, ale zdrowy rozsądek jest najważniejszy. Przecież jadąc nad morze kilka godzin, nie będę dzieliła podróży na kilka dni nawet jak jeździmy z Ulą teraz, to w dalszym ciągu robimy sobie przerwy, nie ma co się spieszyć, a komfort jest najważniejszy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów