Strona 670 z 1002
Pokaż wyniki od 6,691 do 6,700 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    nie ma co podziwiać, mieszkając w miejscu gdzie najbliższe kino jest 60km, a chociażby pizzeria 30km dalej, nawet wyjście na zakupy do biedronki (na szczęście tylko 10km ) jest przyjemnością, a co dopiero całodzienna "wycieczka" na uczelnię

Catti, gratulacje! :*

Ja prałam na programie baby cycle, u mnie to jest 40 stopni i podwójne płukanie, więc mi pasuje. Dodatkowego płynu nie używałam i rzeczywiście jak ubranka wyschly to twardawe były, ale po prasowaniu się zrobiły mięciutkie

Lada dzień wchodzę w 9 miesiąc, a na szczęście pedicure czy golenie nie sprawia mi problemów, mały brzuszek jest super ale te komentarze wszystkich typu "gdzie ty ja mieścisz?!" czasem irytują

2. dzieckozakupy.pl
    No ja stwierdziłam że lepiej teraz niż później zadbać o stopy wymoczyłam, zrobiłam porządek ze skórkami, położyłam warstwę odżywki na paznokcie od razu lepiej. Cała akcja zajęła mi ponad 2 godziny bo trzeba było robić przerwy w trakcie

Ja dziecięce ciuszki prałam na programie do bawełny z dodatkowym płukaniem. U mnie wszystkie ciuszki i tak trafiają potem do suszarki więc nie musze ich prać w wyższych temperaturach.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witajcie, ale u mnie nudna i leniwa niedziela w sumie to nic kompletnie mi sie nie chce,
    od jutra 36 tydzień i ja nie licze do przodu tygodni bo jak byłam na IP czy na wizycie to zawsze piszą te skończone wiec uważam ze liczenie na zapas nie ma kompletnie sensu, i tak sie zgadza bo do terminu 4 tygodnie a nie 3
    pedicure u mnie to tylko obcięcie paznokci, he he ale musze tez bardziej generalnie zajac sie swoimi stopami
    Cattie gratuacje
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 26-02-17 o 14:04

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    U mnie mój Niemąż zajmuje się goleniem nóg i nie tylko...
    Malowaniem i piłowaniem paznokci, smarowaniem piętek tez
    Także to fool wypas...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, gratuluję plus wizja rozwoju na przyszłość - super!

U mnie pielęgnacją stóp i nóg zajmuję się sama, staram się jak mogę być samodzielna jak najdłużej niech pewne kwestie zostaną moją intymną kwestią, a jak będzie potrzeba, to prędzej może do kosmetyczki się umówię

Drzewko, nie dziwię się, że się spłakałaś. Ale dobrze, że chociaż łóżeczko weszło do sypialni!

Byliśmy troszkę na dworze, ale dzisiejsza pogoda nie jest zbyt zachęcająca - szaro, buro i lekko pada :/ ale trzeba było się przewietrzyć.

Dziewczyny, proszę przypomnijcie jakie kupiłyście foteliki i dlaczego?
    Czytam i czytam, szukam w necie i zaraz zgłupieję od tego!!! Eh...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Okrąglinka najlepsze życzenia dla Waszej Żabki
    Też musiałam coś przygotować przez piątek. Znajomi zapowiedzieli się nam na sobotę - stwierdzili, że musimy uczcić moje 30-te urodziny
    Pobalowaliśmy do 1.00 w nocy, dziś ogarnęliśmy dom po imprezie. Co, jak co, ale takiego spotkania było mi trzeba

Jutro wizyta u pana doktora już nie mogę się doczekać. Jestem bardzo ciekawa, co tam u mojego Skarbusia malutkiego ♡
    Brzuch mi się obniżył po ostatnich skurczach. W ciągu godziny naliczyłam ich ponad 10. Do tego bóle jak podczas @ w nocy i wciągu dnia od czasu do czasu kłucie i nacisk na szyjkę.

Coś mi się zdaje, że chyba najwyższa pora się w końcu spakować :/

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Martulka jejku ja bym sie przestraszyła nie na żarty, dobrze ze masz jutro wizyte

co do golenia itp staram sie sama jeszcze wykonywac te wszystkie czynnosci choc łatwo nie jest, jakos nie moge sobie mojego męża wyobrazic obcinającego mi paznokcie, wiem ze gdyby nie było innego wyjscia to ok ale na razie daje rade

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzięki Dziewczyny

Yza, my mamy Maxi Cosi Pebble i baza Family Fix (która pasuje do kolejnego fotelika)

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja golenie jeszcze nie przekazałam. Ale obcinanie paznokci i zakładanie skarpetek owszem .

Yza, miałaś się nie wtrącać mężowi . My mamy maxi cosi cabrio fix i bazą, która pasuje też do kolejnego fotelika - famuły fix.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, nie wtrącam się podsyłam mu linki TYLKO
    Martulka, dobrze, że jutro wizyta bo jednak te objawy to wiesz oby nie i niech jeszcze Mały posiedzi w brzuszku

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów