Strona 67 z 356
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 3555

Kwietniówki 2017

Dziewczyny, a macie jakiś sprawdzone sklepy albo kogoś na allegro co do ubrań ciążowych... ja ogólnie nie szaleję z takimi, ale jakaś spódnica by mi się przydała...i chyba sukienka, bo mam ważne sprawy zawodowe ...

Ja dzisiaj trzymałam w rękach branka na 62 Jejku...jakie to małe ... w Lidlu byłam i piękna ta nowa kolekcja...myślałam, że większość będzie unisex...ale nie bardzo
    Za to na lumpku kupiłam sobie i córce torebki na wesele a co...

I jutro już przedszkole... Mała się doczekać nie może a ja znów jak pomyślę o chorobach... brr... oby tylko tenpierwszy rok taki był, a teraz już będzie lepiej...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja po wizycie "na macane" 6-7tc
    Dostałam skierowanie na USG i pokazać się za 2 tyg
    Dostałam Duphaston 1 tab dziennie bo to tylko dwa cykle minęły między ta ciąża a poronieniem.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka, to kiedy USG? tak czytam te Wasze perypetie z lekarzami, usg itp... powiem Wam, że nawet nie wiedziałam, że tak to wygląda, że oddzielnie wizyta, oddzielnie usg... chodzę prywatnie, tak jak w poprzedniej ciąży i USG mam zawsze... jakoś nawet ciężko mi sobie wyobrazić inaczej...

Nie mogę się już doczekać 12 września... raz, że sprawdzić jak sobie Maleństwo rośnie... a po drugie, że powiemy Córci ... na to tak bardzo czekam...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Okrąglinka, to kiedy USG? tak czytam te Wasze perypetie z lekarzami, usg itp... powiem Wam, że nawet nie wiedziałam, że tak to wygląda, że oddzielnie wizyta, oddzielnie usg... chodzę prywatnie, tak jak w poprzedniej ciąży i USG mam zawsze... jakoś nawet ciężko mi sobie wyobrazić inaczej...

Nie mogę się już doczekać 12 września... raz, że sprawdzić jak sobie Maleństwo rośnie... a po drugie, że powiemy Córci ... na to tak bardzo czekam...
    Muszę się zapisać
    Mi to jakoś nie przeszkadza.
    A na prawdę wolne tak niż wydawać po 200 zł na wizytę i płacić za każde badanie.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

No tak, zdaję sobie sprawę. Pracuję w ochronie zdrowia więc ciut inaczej mam... ale że nigdy nie korzystałam w ciąży z NFZ to dobrze wiedzieć, że tak to wygląda...
    Najważniejsze, żeby było wszystko dobrze...
    Dobra, bo ja sobie gadu gadu... zaczęłam na allegro przeglądać sobie duperelki dziecięce ... a książki wzywają...

Miłego dnia, dobrego samopoczucia!

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej .. Ja jestem juz padnieta a dopiero dzien sie zaczal.. Moja corcia tak mnie wykancza. Biegalam za nia na dworzu jak glupia a ta mi uciekala. Musialam ja przyniesc do domu wrzeszczaca i wijaca sie eh..
    Najgorzej jest ze spaniem codziennie wstaje 5,6 a idzie spac o 22 i nie spi w dzien..

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ania W ale fajna dzidzia juz Mam nadzieje ze u mnie tez juz tak bedzie widac jak bede na wizycie ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    [QUOTE=CattiBrie;2957387]No tak, zdaję sobie sprawę. Pracuję w ochronie zdrowia więc ciut inaczej mam... ale że nigdy nie korzystałam w ciąży z NFZ to dobrze wiedzieć, że tak to wygląda...

Nie zawsze tak wygląda ja chodzę na NFZ i mam wizytę i usg w tym samym czasie i usg jest na każdej wizycie wszystko zależy od lekarza, jego sprzętu i umiejętności w obslugiwaniu się aparatura do usg.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Stokrotka trzymaj się, wszystkie trzymamy kciuki!

Ja też chodzę prywatnie, płacę 120 za wizytę i z tego co mi wiadomo to bardzo dobry wybór, w moim miasteczku w ogóle nie ma ginekologa, jeżdżę do innego 15km, a z doświadczeń koleżanek wiem, że ci, którzy na NFZ przyjmują to jakby to ich kara była. Wolę więc wydać te pieniądze, ale być traktowana jak człowiek

I zbieram się i zmykam zaraz, ostatni dzień w pracy, nie wiem co tyle czasu będę w domu robiła, muszę sobie jakieś hobby znaleźć

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Ja też wolę prywatnie chodzić. W poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie i na NFZ i wyszło, że na 3 usg, które mi się należały miałam jedno w 36 tygodniu. Jedno mi wypadło, bo akurat byłam w szpitalu a na jeszcze jedno się nie załapałam,bo takie terminy były. Koszmar jakiś. A tak na każdej wizycie mam usg i wiem co i jak

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów