Strona 668 z 1006
Pokaż wyniki od 6,671 do 6,680 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Okraglinka Wszystkiego najlepszego dla corci :*

U nas po sniezycy ladnie sie zrobilo i bylismy na spacerku W biedronce facet tak sie dziwnie na mnie spojrzal bo mialam 2 siatki zakupow i Natalie a przed soba brzuszek .. Troche dziwnie mi sie zrobilo.. Ale dobrze sie czuje wiec latam Maz mnie ochrzani pewnie :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Maz wczoraj mnie rozbawil Mowi : No niedlugo bedziemy kluc.: D

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    u mnie dziś słonecznie ale mega wietrznie
    Asia mysle ze megnez by ci nie zaszkodził, przy tym twardnieniu, pewnie większość z nas dostała takie zalecenia, ja w pierwszej ciazy nie jadłam i miałam oprócz napinania sie brzucha np skucze łydek a teraz juz od dłuzszego czasu jem magnez i ani jednego takiego skurczu nie miałam i napinania tez sa mniejsze, takze cos w tym jest
    ktg miałam dwa razy w tej ciązy raz mnie lekarz wysłał po wizycie do położnej bo własnie mi sie brzuch napinał a drugi raz miałam na IP jak z bólem przyjechałam w prawej pachwinie, zadnych skurczy nie bylo na szczescie, a teraz to nie wiem jak to bedzie wyglądało bliżej terminu bo w poprzedniej ciazy nie dotrwałam do tego etapu.
    Okraglinka sto lat dla córci i udanej imprezy

ja nawet nie zaglądam na ta tabelke z waga wole sie nie denerwowac

mąż na próbie a my sobie z córcia siedzimy i odpoczywamy po obiadku moze zaraz jakis deserek zjemy, udanej soboty wszystkim

a u nas piękne słońce byliśmy z psem w lesie na spacerze, widzieliśmy jelenie potem zakupy. Pies wybiegany i poszedł w kimę, mi też całkiem przyjemnie bo się dotleniłam poza tym to piękne uczucie że nic już dziś nie muszę

Teraz odpoczywam.

Fajny, pozytywny dzień

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas też słońce świecie. J z Ulą wyszli na dwór i do sklepu na mini zakupy.
    Jutro może ja troszkę wyjdę się przewietrzyć, choć na parę minut.
    Pochodziłam dziś trochę więcej niż zwykle, posprzątałam to co mogę, a teraz leżę i odpoczywam. Już czuję, że Mała uciska na dół, pcha się wiercidupcia jedna. Dziś już tylko odpoczywam i bawię się z Ulą. Mamy jeszcze w planach nałożyć ostatnią warstwę lakieru na chustecznik i będzie skończony.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie.
    U nas pogoda w kratkę, raz śnieg, potem słońce i wiatr.
    Okrąglinka udanej imprezy i sto lat dla córy.
    CatieBrie powodzenia.

Ja miałam powtarzane już badania, o których pisałyście wcześniej. 7 marca mam wizytę i na niej mam jeszcze dostać jakieś skierowanie ale to już chyba będą ostatnie badania, potem już tylko oczekiwanie.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej, jak dobrze, że jutro niedziela też mam w planach spacer z sankami a mąż biegówki albo pojedziemy na basen. Nie dałam rady nic ostatnio napisać, tylko podczytywałam w wolniejszych chwilach. W pracy dużo, więc zasypiałam ostatnio tj. Ben. przed 9a. Staramy się, żeby nie musiał być w przedszkolu więcej niż konieczne, dlatego ja często pracuję w soboty a mąż nadrabia zaległości w niedziele lub późnymi wieczorami, ale to męczące. No i jest tak, że nawet jeśli płacimy za miejsce w przedzkolu, które jest otwarte 60godz. w tygodniu (pn-pt) to dziecko może korzystać z pobytu jedynie w czasie gdy my jesteśmy w pracy, także praktycznie nie ma czasu na zrobienie czegoś bez synka, ale nie chcemy żeby był poza domem dłużej niż do 15 lub 16ej. on jest przecież jeszcze taki mały... więc odbieramy go na zmianę. Poza zwykłym zmęczeniem u mnie ok. tylko mdłości niestety i wymioty i nie mam ochoty jeść, ale też nie non stop więc daję radę.
    Ja chyba nigdy nie miałam twardniejącego brzucha, takich konkretnych skurczów przepowiadających też w sumie tylko raz z Benem; na skurcze mięsni też śmiało polecam magnez.
    Na szczęście wszystkie niezbędne badania robione mam w czasie wizyty u położnej, także nie muszę czekać w kolejce, tylko przychodzę na umówioną godzinę, ale mam też dużo mniej badań - KTG zrobili mi po raz pierwszy jak mi wody odeszły, zamiast na oddział położniczy to właśnie na badanie mnie wysłali, a po badaniu odesłali do domu, może i drugiego dnia też by tak zrobili, bo skurcze nieregularne, ale mąż mnie uratował, bo już 2a dobe nie spałam.
    Ja mam raczej ból właśnie jak siedzę, w czwartek na spotkaniu dla rodziców po 10min. siedzenia myślałąm że nie dam rady i wstanę ale zmieniałam pozycje i dotrwałam do końca w pracy też jak mam możliwość usiąść to i tak wolę stanąć przy wysokim stole i tam pracuję na stojąco... plecy mnie bolą od siedzenia właśnie.
    W przyszłym tyg. przyjeżdża przyjaciółka i od pt do pn będę miała wolne -nie mogę się już doczekać! jutro ma mi kupić wishbera w smyku- tylko nie byłam pewna którego, bo jeden ma cry sensor. A w internecie znalazłam jeszcze szumisie, ze strony estetycznej to mi sie nie zabardzo podobały te maskotki- ale przyjaciółka powiedziała, że wishbear jest fajny- więc niech będzie
    Siostra też wysłała paczkę i zamówienie na wózek zrobione, mąż tylko musi jutro zrobić transfer.... także czekamy)) dostawa wóżka może zając do 5 tygodni, także to już ostatni moment. Tragedii nie ma bo mamy wózek i spacerówkę Benia, ale fajnie byłoby go mieć i wypróbować jeszcze przed porodem.
    O wózkach w sumie mało powinnam się wypowiadać, bo ja patrzę z perspektywy tego co jest na rynku w Szwecji, a nawet bardziej tego co można kupić stacjonarnie- bo ja wolę obejrzeć wózek, który mam kupić. Także w promieniu 50 km. są dwa sklepy z wózkami, w obydwu prawie to samo i wybów niezbyt szeroki. Wózek który zamówiliśmy przyjedzie wprawdzie z Holandii (okazało się, że będzie tak znacznie taniej), stacjonarnie nie da się go kupić - ale oglądałam podobny u koleżanki - także też wypróbowany.

Dziewczyny, które muszą leżeć, szczególnie te w szpitalu- 3mam za Was kciuki. Na prawdę Was podziwiam! Na szczęście na końcu wszystkie nas czeka nagroda

Mam nadzieję, że wizyty się udały i urodzinki rownież. Powiem jednak szczerze, że nie rozumiem dlaczego jest tak, że goście przyjeżdżając do domu, gdzie jest ciężarna spodziewają się tego, że nawet w zwykłych okolicznościach będzie i obiad i etc. Ja jak wybierałam się do kogoś, szczególnie w zaawansowanej ciąży miałam w zwyczaju przywozić coś ze sobą i prosiłam wręcz, żeby nieczego szczególnego nie szykować. To chyba typowo słowiański/polski? sposób podejścia do sytuacji, że gospodarz musi coś przygotować, nawet jeśli sam nie ma siły wyjść z domu. Osobiście wolę przygotowywać przyjęcie urodzinowe (niespodziankę) dla kogoś tj. męża, przyjaciół niż dla siebie samej. Jak obchodziłam urodziny w Polsce to też wszystko szykowałam, a teraz to do mnie przyjeżdża tort, albo ja jadę do tortu... to dużo przyjemniejsze moim zdaniem.
    A i chyba nie napisalam o mojej koleżance a raczej jej małym akrobacie w 38 tc. był główką do góry a po weekendzie znów główką w dół... ciekawe jak będzie w tym tyg.

pierogi, krokiety, smalczyk, gołąbki, chlebek babci z pieca kflowego .... litości dziewczyny- uwielbiam ale już wieki temu jadłam... szkoda, że tego mama nie może przesłać w paczce pączków na szczęście nigdy nie lubiłam i nadal nie przepadam

pięknej niedzieli!
    ... you are the dream that come true ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Melduję się w niedzielę
    Ania, fajnie, że tak staracie się organizować czas by Benio nie był cały dzień bez Was bardzo ważne to dla dziecka Ulcia też do 15 w przedszkolu, a później wraca do domu. Jak pracowałam, to ja ją odbierałam i byłam z nią już popołudniu, ale te parę godzin to bardzo szybko mijało, a szczegolnie jak siesię ciepło zaczynało robić.
    Szumisia mam zwykłego, stwierdziłam, że w mieszkaniu jednopoziomowym spokojnie dojdę do Małej jak zacznie płakać i go uruchomię. Pewnie, gdybyśmy mieli piętrowe rozłożenie mieszkania, wtedy bym zdecydowała się na tego rozbudowanego.

A my mamy nowy "problem" - jednak kupujemy nowy fotelik dla Lucynki. J z Ulą poszli wczoraj przymierzać nasz Maxi Cosi i stwierdził, że jest mało stabilny. Jednak jak jest baza isofix, to jest on podtrzymywany dodatkowo, a na samych pasach jakoś latał - tak stwierdził ślubny. Pewnie przyzwyczailiśmy się do tego, że Ulci fotelik jest super stabilny.
    J ma niby sam zdecydować jaki wybrać. Ciekawe czy dam mu taką możliwość i nie będę się wtrącać

Miłej niedzieli

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Dziewczyny,

Wstałam dziś cała obolała. Biodra, łydki i drętwiejącą dłonie. Czuje, że chyba bardzo mi się woda zatrzymała bo czuje się taka spuchnięta.
    Wczoraj wybraliśmy się na chwile do galerii handlowej. Chciałam kupić jakieś buty na wiosnę, ale przymierzanie butów w ciąży to jest jakaś masakra .
    Jeden plus to kupiłam sobie jeszcze jedna koszule do karmienia w italian fashion.

Dziś będziemy robić małe przemeblowanie i wstawimy do pokoju Julka szafę. Planuje dziś zrobić ostateczny porządek i poukładać wszystkie jego rzeczy tak ze tylko zostanie mi wypranie w jego plyńie i poprasowanie. Plus przygotuje rzeczy do torby do szpitala. Tylko, ze jeszcze torby ńie mam

Dziewczyny, używacie do prania dziecięcych ubranek płynu do płukania? Ja do swoich ubrań nie używam, nie lubię. I się zastanawiam czy pranie dziecięcych z dodatkowym płukaniem plus prasowanie jest ok.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, a do Waszego fotelika nie da się dokupić bazy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów