Strona 666 z 1005
Pokaż wyniki od 6,651 do 6,660 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Też mam wyniki tych badań z początku ciąży, ale ostatnio coś wyczytałam, że m.in.HIV trzeba powtórzyć przed porodem. Przy Uli nie ponawiałam tych badań, no ale jednak 6 lat prawie minęło więc mogły się standardy zmienić.
    Bardzo fajny dzień Cattie a córka dzielna, brawo dla niej

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    U mnie wg kalkulatora 3 kg za dużo. Ups
    u mnie na razie o 2 za dużo ale nie przejmuje się, wszystko poszło w brzuch i cycki a tak bez żartów, to zgadzam się z Wami, że każda ma inny organizm i metabolizm i nie ma co porównywać. To tak jak z wagą maluszków, każde dziecko inne miłego weekendu dziewczyny. My z mężem jedziemy odwiedzić rodziców i teściów, chyba ostatni raz przed porodem zrobimy taką trasę, bo kawałek od nas mieszkają.

Pewnie co szpital i lekarz to inaczej... w ostatniej ciąży nie powtarzałam przed cc tych badań. Miałam podobną sytuację...
    Jutro mam obronę i kończę kolejne zawodowe sprawy...zostanie mi jeszcze jedno ;p ale to już po porodzie...

Idę za chwilę do łóżka, bo sobie pożyczyłam książkę i z przyjemnością poczytam

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Nie korzystam z NFZ, ale może którejś z Was się przyda. Bardzo możliwe, że to kolejna teoria, warto mieć jednak wiedzę, że w razie czego jest się o co wykłócić.

http://m.supermamy.pl/ciaza/ciezarne...lekarza,8763,1

Maminka mialam wlasnie wrzucić link do tej strony. Wydaje mi się że to tylko obietnice i nic poza tym, już widzę oburzenie innych że jak to przypuszczać ciężarne.
    Co do badań to ja na następną wizytę też muszę zrobić mocz, morfologie i jeszcze kilka innych badań ale nie pamiętam teraz(wszystko mam zapisane w karcie ciąży) i pytalam sie właśnie czy powtórzyć HIV a ginekolog powiedziała że nie bo robiłam na początku ciąży no chyba że jestem w grupie ryzyka czy sama z siebie chce.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Powodzenia jutro, Cattie.
    Powiem Wam, że akurat nie przejmuję się tym co powiedzą inni nt.przepuszczania ciężarnych. Jakby takie rozporządzenie dotyczyły tych najwięcej krzyczących w kolejkach, wykorzystaliby to bez skrupułów. Nie ma co się litować, wiem, że ciąża to nie choroba, ale różnie się znosi. Wiadomo, że jak jestem na pobraniu krwi i stoi przede mną babcia ledwo co chodzi, to nie będę się przed nią pchała, wręcz ją przepuszczę, gdyby była za mną. Zdrowe podejście do tematu i tyle!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja tam się bez kolejki nie pcha - chyba ze pani w okienku, sklepie itp sama poprosi.
    Brzusio pokaźny się rob, więc ciężko go przeoczyć.
    U mnie w przychodni - jest oddzielny punkt pobrań dla kobiet w ciąży, wiec to ułatwia sprawę choćby stania w kolejce czekając na badania.

Ja się właśnie najadłam na noc.
    Zaraz prysznic i do łóżeczka - nadal kiepsko się czuje.
    Mam też dziwne "uczucie" rozszerzenia tam na dole... hmmm...

A HIV mam powtórzyć - bo jest takie zalecenie teraz. Mnie to nic nie kosztuje, także wszystko jedno ile i jakie badania robie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Co do tego przepuszczania to ciężko jest. Dziś mnie nikt nie chciał wpuścić chociaż ja z bólami ledwo stałam a przede mną do lekarki same panie po 60tce. Najlepsze że stałam tak godzine bo dwa miejsca siedzące w poczekalni do ginekologa zajął chłop młodszy ode mnie czekający na dziewczynę. Dopiero mi miejsca jakaś starsza pani ustąpiła. U nas lepiej, przestało boleć ale nie szaleje. Zobaczymy jak będzie w nocy. Dziewczyny a jak to jest z ktg? Bo nigdy nie miałam, lekarz zleca tylko jak coś się dzieje?

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Wam
    Dzis moze bedzie w miare pogoda.. Maz o 18 dopiero wroci wiec pojdziemy na spacerek oby tylko sie nie popsulo tfu tfu

Ja jeszcze niewiem czy bede miala powtarzane te badania co piszecie.. Narazie cisza byla ale na poczatku ciazy tez mialam.. Z Nati w ciazy mialam wszystkie powtarzane wiec moze teraz tez ? Szczerze to niewiem zobacze po wizycie

Ja tez sie nie pcham aby mnie przepuszczali bo wiadomo jednemu nie bedzie przeszkadzac a drugi sie nagada tylko wiec nie warto tym bardziej ze nie jest ze mna tak zle

Asia Ja KTG mialam robione z Nati dopiero w dzien terminu a pozniej zapisalam sie za dwa dni ale nie zdarzylam bo wody odeszly I robilam je w szpitalu w ktorym rodzilam.. Wlasnie pytali czy w tym szpitalu zamierzam rodzic i gin tak mowila ze mam w tym szpitalu co rodze zrobic..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów