Strona 664 z 1002
Pokaż wyniki od 6,631 do 6,640 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Syria mi skacze od jakiś 3-4 msc więc może dłatwo zawsze robie.
    Poza tym ja poza ciąża - nie mam problemów z terczyca - więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Ale myślę że zrobić warto
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    U mnie tak wieje, że głowę chce urwać, czasem jeszcze popada. Jak rano wyszłam po 7 to wróciłam po 11. Dziś była moja wizyta u diabetologa. Wczoraj byłam rano specjalnie zrobić badania dla niej i jeszcze z rana dziś musiałam odebrać. Dobrze, że to na terenie tego samego szpitala, to się aż tak nie nałaziłam.
    W poczekalnie przede mną dziś tylko 3 osoby i pani doktór od 7 30 już przyjmowała więc szybko poszło, nawet wolne krzesełka były to się nie wystałam. Najważniejsze, że wszystko ok mam tak dalej się odżywiać, dała receptę na paski i wizyta następna 27 marca.
    Po tem zaszalałam i zrobiłam spacer po centrum, najgorsze, że z nosa zaczęło mi cieknąć i się zastanawiam czy to moja alergia- potworna na pyłki olchy czy przeziębienie. Wizyta u alergolog dopiero 7 marca, w razie czego będę dzwonić. Zawsze byłam już na przeciwhistaminowych a tu dupa teraz z ich braniem. A jak mam tylko w domu siedzieć to już mi się odechciewa. Może to wietrzysko ucichnie i trochę spokoju będzie.
    Odebrałam w końcu zamówiony organizer do pościeli jest piękny i zamówiłam jeszcze dwa bawełniane kocyki tylko większe 100 na 150. Jeden dla chrześnicy.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Mnie po tym spacerze jeszcze też biodro rozbolało i teraz siedzę i odpoczywam. Mam trochę do zrobienia bo jutro znajomi z roczną córą przyjadą w porze obiadowej. Nie ma wyjścia i trzeba coś naszykować. Wczoraj już upiekłam ciasteczka dziś chcę przygotować kurczaka i to co mogę na jutrzejszą pizzę- zrobić muszę 2 dla wszystkich żarłoków na szczęście córka pomoże a mąż sprzątanie ogarnie. Jeszcze z rana jedziemy na ostatnie spotkanie do szkoły rodzenia.
    Trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się chorobą.
    Myślę też, że pora się pogodzić z tym, że coraz mniej siły. Konradek mi się w brzuszku kręci najmniej fajnie jak tam na samym dole napiera. Znów wstaję na siusianie 3 razy w nocy.
    Ja w ciąży przytykam niewiele b 5 z czego od stycznia na diecie cukrzycowej schudłam 2kg. Co prawda przed ciążą przytyłam z 7 kg od sterydów. To się myślę po porodzie wyrówna.
    Z córka przytyłam 26kg czyli mega dużo i od lekarza nic nie usłyszałam, że za dużo.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Sysiu, a bierzesz żelazo ? Ja mam biegunki od kilku miesięcy właśnie po żelazie ( tadryferon-fol )

Dzisiaj robiłam badania krwi i moczu, wyniki będą po południu, więc zerknę na stronę Diagnostyki bo ciekawa jestem jak to teraz wygląda. Jeśli żelazo nadal spada i hemoglobina jest do bani, tak w poniedziałek dostanę skierowanie do szpitala.

Wczoraj coś mi wlazło w bok i boli jak diabli. Wystraszyłam się że może to ból nerki, zadzwoniłam do lekarza, zapytał czy boli przy chodzeniu lub podskakiwaniu, nie. Więc to nie ból nerkowy, ale pewnie dzidzia uciska na jakiś nerw. Mogę to wygrzewać i nawet paracetamol wziąć. Strasznie upierdliwy ten ból. Nogi nie mogę podnieść by zapiąć buta, i odwracać się z boku na bok też nie mogę. Mam nadzieję że jak poleżę to przejdzie.

U nas sypnęło śniegiem. Rano gdy jechałam na badania było ciepło i tylko kropiło. Gdy wracaliśmy to już tak sypało że wycieraczki nie nadążały zbierać tego białego puchu. Jeden plus to taki że nie widać tych ponurych trawników i brudu.

Walczę też ze zgagą która męczy mnie nawet po wodzie. Mruczę pod nosem jakie to pieroństwo a cała rodzinka ze mnie się śmieje. Oby nigdy nie przekonali się co to zgaga.

Znajoma podarowała mi 2 wielkie kartony ubranek dla chłopca. Wybrałam takie unisex, a resztę rozdam.
    Wiecie co Wam powiem, ubranka śliczne, ale ogólnie bida
    Dziewczynkę można stroić i stroić, producenci coś mało myślą o chłopcach.

Na obiad dziś lasagne ze szpinakiem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Pije duzo wody ale czuje sie dobrze A nie mam nr do gin na nfz nawet nie daja jedynie moge do poloznych podejsc..

Monyka Nie biore zelaza.. Gin powiedziala ze bardzo dobre wyniki i juz nawet na nastepna wizyte nie dostalam morfologii do zrobienia

No u Nas tez okropna pogoda siedzimy w domku caly dzien :/ A tak by sie chcialo wyjsc na spacerek

U Nas piecze sie kurczaczek tak pachnie az w zaladku ssie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas wieje, że głowę chce urwać... do tego pada, raz deszcz, raz deszcz ze śniegiem :/ chyba dwa fronty się spotkały bo czegoś takiego dawno nie było!
    Monyka, to trzymam kciuki za dobre wyniki i uniknięcie szpitala!
    Lasagne... ale smaka narobiłaś
    Dzisiaj mam pierogi, a jutro coś zamówimy, nie mam jeszcze siły na stanie przy garach, niestety :/
    Sysiasia, to najważniejsze, że dużo pijesz
    Badania robię sobie prywatnie od zawsze, niestety takie uroki prywatnej służby zdrowia. W poniedziałek jadę na krew, jakoś czuję potrzebę sprawdzania wyników przed każdą wizytą, tym bardziej, że to nie są jakieś duże pieniądze.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    No ja właśnie nie wiem co on tak się tej wagi uczepił i w ogóle skąd wziął te 11 kg ale chyba podświadomie tak się tym przejęłam ze miałam sny o porodzie, szpitalach itp. masakra. W pierwszej ciąży przytyłam DUZO DUZO więcej i lekarz tylko delikatnie sugerował żeby zwolnic bo to nie fajne dla mnie jeśli chodzi o zrzucenie po ciąży. Ten lekarz tłumaczył mężowi ze to niby niebezpieczne dla mnie i dziecka ale czemu nie wiem.

Byłam na kontroli z młodym u lekarza i ucho ok. Ma brać krople do jutra jeszcze ale ogólnie jest zdrowy hurraa

Ta pogoda mnie dobija zimno, mokro i wieje wrrr jakby było słonce to bym miała więcej energii a tak nic mi się nie chce a już najbardziej mężowi bo od tyg go mobilizuje do gruntownych porządków, szukania reszty ubrań dla małego itp.

Dziś mąż mnie rozbroił Miałam wczoraj ochotę na pizze (a rzadko mam zachcianki) ale stwierdził ze on po tych pączkach nic nie zje więc kupi ja jutro na obiad. Co prawda naciągnęłam go w końcu na hamburgera ale to dla mnie dwie odzielne rzeczy. Teraz dzwonie a on mówi "no przecież wczoraj miałaś hamburgera więc myślałem ze pizza nie aktualna" a ja bez obiadu :P :P :P Oczywiście wraca się po pizze :P Czasami faceci są śmieszni co ma wspólnego mały hamburger wieczorem z pizza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Yza, dzięki za kciuki
    Jednak to nie taka prosta sprawa, poprzednia ciąża była z e-gestozą. Mój lekarz mówi że jestem po przejściach i trzeba monitorować. Ciśnienie, białko etc.
    Szpitala nie lubię jak diabeł wody święconej. W ciągu 3 lat przeszłam kilka zabiegów operacyjnych, tylko w ubiegłym roku 2, więc perspektywa kolejnego pobytu wcale mi się nie uśmiecha.
    Wiadomo, dla córeczki zrobię wszystko, ale sam fakt że szpital, brrr..

Właśnie podglądnęłam wyniki. Anemia nie znika mimo że żelazo nieznacznie w górę.
    W moczu za mało białka i kreatyniny.

No zobaczymy co mój lekarz powie. Stres na cały weekend.

Magdzia, znalazłam coś takiego : kalkulator wagi w ciąży http://babyonline.pl/kalkulator-wagi-w-ciazy.html

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

Ja dwa dni intensywnie pracowałam z domu, ale udało mi się domknąć b. ważny temat. We wtorek pojadę do pracy przeszkolić nowych ludzi i mam nadzieje, ze już koniec z tym.

Podczytywałem Was, ale nie miałam głowy do pisania. Wczoraj ogarnęłam tylko 3 pączki . Wzięłam się po południu za robienie faworków ale ciasto wyładowało w koszu. Jak się zabrałam do rozwałkowalkowania to sobie uświadomiłam ze nie dałam śmietany i poszło wszystko do kosza. Kompletnie bez głowy wczoraj .

Pogoda pod psem, wiatr powoduje u mnie jakiś taki dziwny niepokój. Nie lubię.

W poniedziałek idę na usg. Nie mogę się doczekać

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    monyka wdl. tego kalkulatora to mama nie cały kg. za dużo ale nie będę sie tym przejmować postaram się jakoś ograniczać choć naprawdę nie podjadam niech będzie ładniej to będę chodzić na dłuższe spacery.

ps. Pizza dojechała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów