Strona 661 z 1005
Pokaż wyniki od 6,601 do 6,610 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hmmm tak się zastanawiam.

Jak myślicie, czy ilość wód płodowych 1450 ml w rozpoczętym 30 tyg.ciąży to dużo?
    Lekarz nic mi nie mówił, ale widzę, że odnotował to w karcie ciąży.

Pamiętam, że podczas drugiego porodu, gdy położna przebiła mi pęcherz płodowy, by Mała się lepiej wstawiła - było tych wód też całkiem sporo. Nawet zdziwiła się, bo w 38 tyg.zostaje ich niecały litr.

Idę w poniedziałek na wizytę w końcu, to podpytam lek.o to i owo.
    Im bliżej terminu, tym więcej wątpliwości..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    My po wizytach.... u diabetologa pierwsza bez kolejki... cukry całkiem ok. więc kontrola za 3 tyg. A pan diabetolog na oko 150 kg żywej masy, a pani pielęgniarka przyniosła mu dwa pąki i herbatę...
    No i powiedział że absolutnie normy do 120...

A u laryngologa masakra... tylko jedna pani dr na całą przychodnię i masa ludzi. Wszyscy się kłócili o kolejkę... na początku nic nie mówiłam bo i tak musiałam czekać na diabetologa ale potem to się bardzo wkurzyłam... Paweł marudny, zniecierpliwiony i głodny... powiedziałam że teraz ja i nikogo nie wpuszczam...
    A wyszła przed naszym wejściem do gabinetu pani dr do rejestracji i bez kolejki wzięła jakąś znajomą pani pielęgniarki... aż mi się dziecko rozpłakało...
    W końcu się udało...

Yza, pogadaj z lekarzem najlepiej. Te standardy się zmieniają bardzo szybko... powiem Ci, że amniopunkcja budziłaby moje obawy - to jednak niepotrzebny zabieg, który też ma swoje powikłania... raczej chyba zastrzyk podaje się "profilaktycznie"- ale już kompletnie nie pamiętam co i kiedy... a nie chce Cię w błąd wprowadzać. Lekarz prowadzący to najlepsze źródło do rozwiania wątpliwości...

Chleb... nikt chyba nie jest go w stanie zepsuć ;p ja nienawidzę ciasta drożdżowego i się go boję...nie robię go wcale ... ale to jest tak banalnie proste, że szok... drugi nam wyrósł cudnie... teraz już się na rumiano podpieka mhmm...a wiecie co mój mąż zrobił do tego... no zabiję go za te kg które mi przyjdą! ... smalczyk z jabłkiem i cebulką, i do tego kiszone ogórki babci... rzadko to jem, ale dzisiaj sobie nie odmówię - tym bardziej, że nie wiem kiedy ten smak znów poczuję ;p

Także miłego wieczoru

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    A skorzystalam z pogody Ale wialo strasznie .. Nati szczesliwa z powodu spaceru i ja sie dotlenilam A teraz juz leje :/

O 16 zasnelam na godz.. Mialam dzis robic paczki ale weny nie mialam wiec zrobilam pampuchy drozdzowe z dzemem poprostu pyszne ! Tlusto dzis u nas strasznie wiec chyba szczescie bedzie caly rok

Martynka malo sie rusza od dwoch dni czuje ze ma malo miejsca.. Ale troche za ciche te ruchy sie wydaja.. Musze obserwowac. A Nati dzis taki przytulasek straszny
    Yza Teraz raczej rutynowo ten zastrzyk sie dostaje, a amniopunkcja to nie potrzebny strach i stres.. Po co jak moga dac zastrzyk i po problemie. Amniopunkcja mi sie kojarzy juz naprawde z ostatecznym badaniem jak cos jest z dzidzia nie tak .. Ka bym sie nie zgodzila tylko chciala zastrzyk

Meg Wspolczuje ..

CattBrie Ale narobilas smaka tym smalczykiem mmmm

My nadal leżymy w szpitalu. Mała uparta , żeby wyjść. Szpital juz nie ma mocniejszych leków. Wiec zostało nami leżeć i czekać. Są dni ze wszystko jest w normie. A jak była opcja do domu to na ktg skurcze do 90%. I nie wyjdziemy bo nadal zagraża poród przedwczesny. Na plucka sterydy dostała Marcelinka 2 dawki tydzień temu. Aktualnie 33 tc+3 dni.

Martulka czyli widzę że nie jestem sama.
    Zazdroszczę tym które mają już wszystko naszykowane i mają siłę do różnych rzeczy typu spacery, wyjazdy, zakupy itp.
    Muszę upiec ten chleb ale muszę poczekać aż nabiore siły bo teraz tak mnie plecy bolą i brzuch ciągnie że leżę i nawet nie mam siły z dzieckiem układać klocki.
    Alexandra długo już leżysz w szpitalu? Będzie dobrze tylko lez i zaciskaj nogi.

Od piątku..Ale najpierw leżałam w szpitalu 20 km od domu i po 10 godzinach przewieziono nas karetka do szpitala 50 km dalej gdzie jest oddział neonatologiczny. Bo w pierwszym szpitalu nie radzili sobie z sytuacją i obawiali się ze urodze w nocy a oni są przystosowani tylko na porody donoszone i bez komplikacji. ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Powiem Ci że w moim szpitalu jest to samo i też w razie W będą musieli przewiez dalej. Jak coś się dzieje to przewożą, nawet dzisiaj patrzyłam czy nie potrzeba czegoś więcej dla dziecka w tym szpitalu dalej.
    Będzie dobrze jesteś pod opieka, wiadomo dobrze by było żeby mała wytrzymała chociaż jeszcze 2 tygodnie.
    Teraz żałuję że nie pojechałam dzisiaj do ginekologa bo jakoś tak dziwnie się czuję, może to przez to że wczoraj a dużo robiłam i dzisiaj też. Nie mam skurczy ale jakos tak lekko brzuch mnie boli.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Dziewczyny, macie jakieś sposoby na ból bioder w nocy??

Zasypiam ok.22.30, a budzę się o 3.00,4.00 nad ranem i nie mogę się ruszyć. Z lewego boku powoli przekręcam się na prawy i tak w kółko.
    Ból jest taki rwący, nieprzyjemny
    W końcu muszę wstać i pochodzić, bo nie wytrzymuję a jak się w końcu położę, to nie mogę długo zasnąć..

Jeszcze do tego odczuwam przy tym lekkie pobolewanie w dole brzucha jak podczas @. Tak jest tylko w nocy. W ciągu dnia mam tylko kilka skurczy B-H, czyli napinające. Fakt, że są coraz silniejsze, ale na tym etapie ciąży to normalne.

Ehhh...
    Kochana, tez mnie bolą biodra. Raz jest gorzej, raz lepiej. Próbowałam nogi wyżej, poduszka pod biodra i to nie pomaga. Można powiedzieć ze przyzwyczaiłam się do tego stanu. Sama nie wiem co mam zrobić by nie bolało.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Alexandra, trzymaj się dzielnie. Dobrze, że dostałaś te zastrzyki, zawsze to bezpieczniej dla dziecka, no i szpital lepiej zaopatrzony więc jesteś pod dobrą opieką. Będzie dobrze, a te trochę jeszcze wytrzymasz w dwupaku
    Cattie, daj przepis na ten chleb smaka narobiłaś więc w weekend może zrobimy smalcyk to nie dla mnie, ale jak moja mama robi, to J dostanie zawsze ogromną michę ja nigdy nie lubiłam, ale faktycznie takie danie kojarzy mi się z babcią hehe i jeszcze zupa zalewajka mmmm.... ale ma ochotę na taki swoiski chlebek z masłem i ogórkiem ojej..... chyba J będzie miał dziś misję
    Sysiasia, fajnie, że udało się zaliczyć spacerek ja czekam bym wyjść mogła choć na krótki spacer
    Palina, może po prostu się połóż i odpocznij i się nie stresuj bo to też powoduje ból brzucha.

Właśnie też mam takie zdanie nt.amniopunkcji, że jest to ostateczność bo jednak jest to inwazyjne badanie. A tym bardziej przy tej wielkości dzieci, to ryzyko jest duże. Z dr na pewno porozmawiamy.
    Sysiasia, moja Lucyna też mniej ruchliwa ostatnio. Ewidentnie ma swoje godziny, plus mało miejsca bo te ruchy to są rozciąganie albo bardzo bolesny kopniak czy kuksańce. Czkawką normalnie czuję, ale to już odruch bezwarunkowy

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów