Strona 658 z 1002
Pokaż wyniki od 6,571 do 6,580 z 10019

Kwietniówki 2017

Mała była na tańcach, a my w sklepie dziecięcym, bo dokupić chciałam półśpiochy... i czapeczki po kąpieli... no i jakąś na wyjście - zapomniałam ile te kawałeczki szmatek kosztują ;o Mąż się w czapce zakochał ;p ale faktycznie jest cudna... ale 30 zł ... dla Starszej mniej kosztują hehe... no ale cóż... fajna jest.
    Kupiłam jednak bawełniana, cieńszą... taką podwójną... ale jak będzie baaaardzo zimno to mąż wie jaką na polarku cienkim ma kupić...

Yza, mam nadzieję, że uda się Wam zrobić foteczki nie ma co teraz ryzykować z takimi wyjściami...

2. dzieckozakupy.pl
    http://www.maja.gdynia.pl/new/book.html#p=12 z tej firmy właśnie kupiliśmy czapeczkę... cudowne były wszystkie które miałam w rękach... Polecam więc

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Mimo pogody paskudnej jestem aktywna cały dzień. Do południa na zakupach-spożywka, potem gotowanie - pulpeciki z mięsa indyczego, wyszły pycha, jutro mam obiad z głowy. Po południu w końcu wzięłam się za prasowanie i zeszło prawie do wieczora. Nadal to tylko ułamek tego co jeszcze czeka na żelazko
    Rano jutro jadę zrobić badania a w piątek też diabetolog. Podejrzewam, że nowych norm nie uzna już na pierwszej wizycie chciała mi dać insulinę. Co prawda cukry skaczą mi sporadycznie- z raz w tygodniu jak na coś nowego się skuszę lub zjem ciut za dużo ale to i tak jest do 130.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Czepeczek mamy sporo, ale takiej ciepłej to nie, zobaczymy jak coś to dokupię na początku kwietnia jeszcze jak pogoda się nie wyklaruje. Cały czas liczę na piękne słoneczko.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Też mam taką nadzieję Cattie
    Katarzynka, skąd masz tyle energii?

Czapeczki mam bawełniane i jedną taką grubszą, a w razie wielkiej niepogody - moja mama kupi odpowiednią. Wciąż liczę, że koniec marca będzie ciepły

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, u mnie lało dziś cały czas, ale w miarę dobrze zniosłam ten dzień. Dobrze, że robi się cieplej i że nie muszę wychodzić, tyle co do lekarza, bo niestety kurtki zimowej już nie dopinam.
    Za to wczoraj znowu byłam na izbie ze skurczami ok. 2 razy na godzinę przez 4 godziny. Na ktg nic nie wyszło, poza jedną małą "falką", której lekarz nawet nie zaliczył jako skurcz, no a później już samo się uspokoiło. Noc miałam straszną, jakieś koszmary ciągle i wszystko mnie bolało, ale skurczów już nie miałam. I dzisiaj też wyjątkowo spokojnie. Lekarz na wizycie mnie dziś pocieszył, że na razie w takich sytuacjach muszę jeździć na izbę, no i dostałam nowy pakiet skierowań na badania.
    Odliczam do skończenia 36 tygodni - jeszcze tylko 14 dni
    Yza - zdrówka

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc..
    Sloneczko swieci od samego rana ale co z tego wczoraj bylo podobnie a zrobilo sie szaro, buro i lalo okropnie.. Mam nadzieje ze dzis tak nie bedzie bo chcialabym na spacer isc

Ja chociaz spie w miare dobrze to z rana i tak czuje braki .. Chyba nigdy sie nie wyspie

No musze zadz do mamy jak jej opowiem to pewnie mnie wysmieje tylko i tyle
    Nati tez juz wstala z samego rana maruda jejuuuu :/

Juz zjadlam sniadanie tak mnie ssalo ze sie poddalam Dzis platki ryzowe na mleku z miodem mmmm
    Na obiadek mamy placki ziemniaczane i pampuchy W koncu tlusty czwartek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam i ja. U nas tez w miare pogoda nie jest tak jak wczoraj dopoludnia ale jest fajnie. Ptaszki za oknem cwierkaja wiosna wiosna nadchodzi.

Sysia wiesz co mojej mamy kolzeanka urodziła dziecko w wieku 47 lat i to byl jej 4 chłopak. Tych trzech juz wczesniejszych dorosli rodziny pozakładane i taki maluszek sie im przytrafil. A co lepsze to ma wnuka z tego samego roku co jej syn.

zaraz kawke wypije tylko czekam zeby zbadac cukier po sniadaniu i bede sie zbierac do lekarza,

Ach jak zjadłabym paczka takiego z czekolada na wierzchu-- nie da sie wejsc do sklepu bo wszedzie paczki a czlowiek nie może.

A ja dzisiaj pączków Babci nie mam... a sklepowych nie jadam, szczególnie w Tłusty Czwartek, bo są najgorsze

Nastawiłam znów chlebek a teraz pije kawkę...
    Pogoda beznadziejna... zimno, wieje strasznie i co chwilę coś pada... dobrze, że Mąż Małą zawiózł do przedszkola

U nas też jakoś tak szaro buro ale nie pada ale pewnie będzie.
    Pokój Julki skończony dzisiaj muszę posprzątać i przenieś chociaż część rzeczy.
    Tylko że hmm rano wstałam i zauważyłam na wkładce taka dziwna wydzieline, była normalna i trochę takiej zbitej galaretki lekko przezroczysta wielkości paznokcia. Od razu pomyślałam że to czop śluzowy. Tylko że przy Julii był lekko podbarwiony krwią. Nic mnie nie boli mała się rusza także nie wiem czy mam panikowac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów