Strona 657 z 1002
Pokaż wyniki od 6,561 do 6,570 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    A takie maty to od jakiego wieku dziecka są wskazane? Bo kiedyś zastanawiałam się czy kupić matę czy leżaczek. W opiniach internautów, zdecydowanie lepsze opinie mają leżaczki, pod warunkiem że są dobrze wyprofilowane i dbają o kręgosłup maluszka.
    Ja myślę o zakupie maty, na razie jeszcze nie mam upatrzonej. Gdyby Oliwka nie była zainteresowana pierdółkami, mata zawsze może posłużyć później do zabaw na podłodze.

Gdzieś tez wyczytałam że pierwszym kolorem jaki maleństwo widzi jest czarny. Dlatego warto powiesić nad łóżeczkiem graficzne stymulatory wzrokowe właśnie w tym kolorze. Ktoś też z tym się spotkał ?

2. dzieckozakupy.pl
    Hmm... ja nie potrafię porównać maty z leżaczkiem, bo to zupełnie inne sprzęty... i jedno i drugie może się przydać - jak zwykle zależy od dziecka
    Maty są już od pierwszych dni...a leżaczki moim zdaniem ciut później.

Tak dziecko specyficznie odbiera kolory... bardzo fajne są kontrastowe książeczki z przeznaczenie dla Maluszków w pierwszych miesiącach życia... u nas już takie czekają

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    U nas też szaro buro na dworze, ale mimo to intensywnie, w ramach niespodzianki zjechały się do nas siostry K z rodzinami i psami (szał na psy u nich tak rodzinnie), więc mieliśmy w domu 11 ludzi i 7 czworonogów Takze było wesoło, dzisiaj się rozjeżdżają

Wanienkę mamy też od razu duża, i tak trzeba by było niedlugo wymienić

Okrąglinka, na ex szkoda słów... najgorsze jest to, że pewnie jak byliście razem w życiu byś nie pomyślała, że może się tak zachować.

Materaca ponoć się nie powinno używać po innym dziecku, bo jest wygnieciony i "dopasowany" pod tamto dziecko

U mnie wyniki na szczęście się poprawiły, skurcze i twardnienie nie są już takie częste, więc już nawet leków nie biorę, muszę tylko co tydzień mocz badać i kontrolować. Jutro się do szpitala muszę wybrać popytać jak się do torby spakować, bo już dość późno, a leży pusta. Na stronie dość ubogi opis, tylko jakie badania i dokumenty powinno się mieć ze sobą

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Co do norm cukrow moja diabetolog uznaje juz nowe normy wiec po jedzeniu jest do 140.

Co do pogody u nas tez tak od 12.30 zaczelo padac jest ciemno, słoneczko zaszlo i po pieknej pogodzie ale chociaz troszke bylo inaczej.

No i dotarła wanienka. Super to juz teraz tylko spakowac torbe i jeszcze wyprasowac posciel do lozeczka bo uprałam ale jeszcze nie mialam kiedy jej uprac.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Tez mam typowo klasyczny wózek

Wiem ze w takiej dostawce do momentu siadania, bo potem mało bezpieczne to już jest.

Ja mam zwykła, najzwyklejsza - nawet różowa, jeszcze po Gabi
    Hehehehhe
    Ja to łóżeczko będę używać jak zwykłe, różni się tylko rozmiarami 94x46, jest stabilne i nie będę go dostawiać, więc może troszkę dłużej nam posłuży..?

Przekonałyście mnie i chyba kupimy większą wanienkę, bo chcemy ze stelażem, a jak mały z niej wyrośnie to będzie trzeba wymienić też stelaż ehh

Wiolcia - mój też tak naciska główką, czasami siadam bo mam dziwne uczucie jakby miał wylecieć

Frezyjka, Meg - ja też mam jutro diabetologa, pewnie się zdziwi,że mam dobre wyniki,bo rokowała złe i insulinę na jakąś pesymistkę trafiłam..

U nas leje i leje, szaro buro za oknem i spać się chce..zazdroszczę słonka

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    U mnie dzis na obiad dla chłopaków nalesniki a ja tradycyjnie ryż brazowy dzis z warzywami i kurczakiem na parze i do tego jeszcze kapusta kiszona.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ciekawe co na te normy moja diabetolog... Godzinę od posiłku mam 70-85 cukru. Czasem nawet mniej.
    Wysoki jest tylko rano, ok 90-100. Jednak gdy na noc wezmę insulinę, rano cukier mam tak niski, a ja jestem taka słaba że zwlec się z łóżka nie mogę.
    Pinda nie może dogadać się z moim chirurgiem. Uparła się że mam stosować jej dietę, a chirurg stanowczo mówi że mi nie wolno.. I tak kółko się zamyka. Jem więc to na co mam ochotę i tyle ile mogę. Organizm sam mnie prowadzi. 7 posiłków to dla mnie stanowczo za dużo, wymiotowałam z przejedzenia bo mój żołądek po operacji ma niecałe 300ml pojemności.

Aaaa !! Zapomniałam się pochwalić. Dzisiejszą noc przespałam caluśką !! Pierwszy raz od bardzo dawna
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 22-02-17 o 13:50

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

U nas pogoda fatalna, wieje i leje .

Byłam dziś 6 h w pracy i padam. Do drugiej w noćy mały się wiercił i zasnąć nie mogłam. Mam nadzieje, że wciąż jest ulozońy glowkwo .

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Cieszę się z waszych udanych wizyt i trzymam kciuki za jutrzejsze.

Sysasia - ja mam 40 skończone więc lepiej zadzwoń do mamy i zapytaj

U nas szał przeprowadzkowo-wykończeniowy trwa.
    Mam nadzieję, że w sobotę będziemy już spać na nowym mieszkaniu.
    Jutro mamy z grubsza posprzątać - m. ma urlop, moja siostra też ma wolne.
    Mam nadzieje, że w piątek uda sie przewieźć kanapę i pralkę oraz większość gratów kuchennych.
    Już marzę o odpoczynku.
    Przy okazji pakowania staram sie walizke do szpitala ogarnąć, ale kiepsko mi idzie.
    Na razie mam w niej koszulę, majtki jednorazowe, klapki, podkłady, małą paczke pampersów i chusteczki mokre.
    I jeszcze troche kosmetyków dla siebie.
    Resztę w miarę "natchnienia" wrzucę, a potem m. będzie kursował do apteki po to czego mi zabraknie.
    Wizyta i KTG w poniedziałek - ciekawe, co wyjdzie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Widzę, że pakowanie, a przynajmniej plany, ruszają

Przekładamy sesję brzuszkową, nie dam rady do soboty zwalczyć dziadostwa, a nawet jak będę się lepiej czuła, to nie będę wyskakiwać na pozowanie, zdrowie najważniejsze!
    Jeszcze nie wiem kiedy nowy termin, J ustalał.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów