Strona 656 z 1005
Pokaż wyniki od 6,551 do 6,560 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Zdrowka dla Was

Aha.. A mi sie snilo dzis ze moja mama jest w ciazy i ma urodzic coreczke czyli mi siostre ha ha No nie wytrzymam z tymi snami W ogole sobie nie wyobrazam moich rodzicow teraz z dzieciatkiem Mama ma 45 lat wiec hmmmm

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A u nas powrot zimy! Jak zaczelo padac w nocy tak caly czas sypie, z tymze nie jest b. zimno. Takze ciesze sie, ze kupilam ciazowa kurtke na te zime, bo i do rozwiazania moze byc tu potrzebna, jak bedzieny miec pecha. Chociaz z Benem obylo sie bez, ale mialam za to wiosenna od kwietnia i maly brzuch- nie to co teraz. Ja dzis wyjatkowo zaczelam przed 7, takze z rana przyszlo mi odgarnic snieg.
    Wlasnie jem obiad, ale jakos mi nie idzie znow mdlosci.
    Kuruj sie Yza. To co najgorsze macie juz za soba. Wiem, ze moze byc duza gondola do roznych kol, bo sama mialam do wyboru do gondoli tez stelaz ze skretnymi zarowno pompowanymi jak i piankowymi i teraz moze wybralabym nawet te skretne, sama nie wiem, na pewno pompowane. Nie ma jednak co demonizowac klasycznych wozkow, bo to kwestia gustu, wazne jedynie zeby czesto z wozkow korzystac podczas spacerow. Maz nie lubi spacerowki przede wszystkim dlatego, ze ma male kola, skretnosc sobie blokuje.
    Milego popoludnia.

oj, co do gondoli to nie ma reguły... są i klasyczne i skrętne z dużymi i małymi gondolami myślę, że każdy coś dla siebie znajdzie...
    Mnie tylko przerażają niektóre wózki, które teraz widzę w sklepach... jakieś takie całe plastikowe... takie dziwne... mój mi się jakiś normalniejszy wydaje hehe...
    Co do spacerówek to w moim wózku jest taka sobie... ale na zimę akurat pompowane koła i śpiwór z wózka się przydadzą...a na wiosnę kolejną to już będzie nasze Espiro Metro ukochane ... W spacerówkach mówię zdecydowanie nie tym kubełkowym... dla mnie to jakaś porażka... ale to tylko moje zdanie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Sysia, 45 lat to młody wiek moja koleżanka, ta co w poniedziałek urodziła, 40 lat ma, druga w wiekudomu 44 więc wiesz, wszystko możliwe zresztą muszę przyznać, że masz bardzo młodą mamę, moja siostra skończyła w tym roku 42, tata 70, a mama 67 więc lekka różnica jest hehe

Cattie, staram się wygrzać, tym bardziej teraz jak mam możliwości

Ania, wózek ze skrętnymi kołami czy klasycznymi, to kwestia gustu, ale pompowane duże koła, to podstwa!

Dziś na obiad barszcz czerwony, drugiego dania nie zrobię bo nie mam siły .

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Kubełkowe, tzn.takie gdzie dziecko jakoś dziwnie wisi i takie unieruchomione są?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

I już po pogodzie u mnie... zaczęło wiać i zrobiło się w jednym momencie tak strasznie zimno, że musiałam okna pozamykać...
    Marzę już o takiej pięknej, ciepłej wiośnie...ale poczekam na czas spacerów z dziećmi ... bo teraz by mi szkoda trochę było hehe...ale potem niech będzie piękna wiosna ...a potem cudne lato... mhmmm...

U nas dzisiaj pierogi ... i to takie babcine, wyjęte z zamrażarki - a co...wczoraj moja wena się wyczerpała na jutro planuję knedelki z mięskiem...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Zgadzam się z Catti co do wózków i rozmiaru kółek.
    My wybraliśmy Coletto Florino Carbon, z dużą gondolą 85 cm, na dużych żelowych, z przodu skrętnych kołach ( do wyboru były też pompowane ) Do tego jest wygodna duża spacerówka, sugerowaliśmy się tym modelem bo nasza dziewczynka być może w zimie zacznie siadać, więc szeroka spacerówka w której zmieści się śpiworek i gruby kocyk będzie wskazana. Spacerówka z możliwością regulacji siedziska, te kubełkowe siedziska, choć mają wielu zwolenników, jakoś mnie nie przekonują.

Kochane, wiek to pojęcie względne Mamy tyle lat na ile się czujemy ( i na ile wyglądamy hihi )
    Teściowa urodziła męża - mojego ofkors - gdy miała 43 lata, moja mama mnie gdy miała skończone 42.
    Ja sama dobijam do 40-tki i ani w głowie myśleć mi o wieku.
    Pacjentką mojego lekarza jest kobieta w ciąży po 45 i mówi że czuje się świetnie
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 22-02-17 o 12:37

Wiecie jak ja choruję na tą matę Skip Hop z literkami ... w ogóle oni mają takie piękne rzeczy a jeszcze "piękniejsze" ceny... hehe
    A chwaliłam się, że ostatnio wygrałam od nich bidon i miseczkę z wzorem pszczółkowym? ;p Dzisiaj ma przyjść...

Ostatnio też doszliśmy do porozumienia w sprawie chrzestnych... i wybraliśmy wreszcie. Jak wszystko będzie po naszej myśli to chciałabym w ostatni weekend kwietnia to załatwić.. przed komuniami... Przeglądałam sobie ubranka dla chłopców... i szczerze to ... jak dla mnie to bida z nędzą w porównaniu z tym co jest dla dziewczynek zaznaczam, ze nie szukam czegoś białego, bufiastego itp. ;p ... bardziej po prostu coś eleganckiego dla małego kawalera... biel łączona z innym kolorem - niebieski, granat, szarości lub beże...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Kurcze u nas też od godziny strasznie wieje i pada.... brrrr.... ochyda...

My spacerówkę mamy taką tylko inny kolor
    http://sprzedajemy.pl/peg-perego-pli...stan-nr1823436
    i powiem że dziecko ma w niej bardzo wygodnie i łatwo się ją składa... dostaliśmy również McLarena ale jakoś rzadko z niej korzystaliśmy... to nie moja bajka...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów