Strona 655 z 1005
Pokaż wyniki od 6,541 do 6,550 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Wiosna wiosna pełną gębą hehe u mnie deszcz. Powiedzmy - wiosenny choć słońca nie widać, no ale lepsze to niż śnieg i mróz bo już mam dość zimy.
    Kurtkę ciążowa mam zimową i myślę, że do końca będzie mi służyła bo jednak nie jestem typem, który szybko zmienia rzeczy na cieńsze tylko faktycznie buty, ale to przez opuchliznę i brzuszek ciężko mi je zakładać. Jeszcze chwila moment, to wytrzymamy
    Tyle robicie, a ja ledwo żyję. J odczepił koła od wózka i już dobre kilka dni leżą i czekają na czyszczenie, a ja nie mam siły to samo spakowanie, a raczej przepakowanie torby eh... chyba poczekam aż się wykuruję, a nie ciśnienie sobie tylko robię.
    U nas w wózku, mimo, że ze skrętnymi kołami, gondola była bardzo duża i bez problemu Ulcia mieściła się w nią zimą - wszystko zależy od modelu jaki się wybiera i nie ma co uogólniać.
    J pojechał z Ulą do lekarza, Mała lepiej, ale lepiej sprawdzić. Później Ulcia jedzie do babci, a ja cały dzień mam nakaz leżenia, odpoczynku i wygrzewania się. Oby pomogło bo powiem Wam, że jest ciężko eh...
    Do tego J mi wczoraj dopiero powiedział, że moja babcia w bardzo ciężkim stanie leżała na OIOM'ie, ale już jest lepiej. Nic mi nie mówili bo wiedzieli, że się zdenerwuję i czekali na zmianę u babci. Na szczęście już jest lepiej.
    Trzymajcie się ciepło i oby do marca, wtedy to już minie...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Zazdroszczę słoneczka! u nas leje i wieje :/ nawet pies nie bardzo na spacer miał ochotę.... W ogóle ten tydzien jest senny...

Dostałam ostatnio paczkę ciuchów od innej mamy teraz mam już całą szufladę ubranek 56-62. Już wyprałam i ogarnęłam, czekają gotowe na pojawienie się maleństwa Teraz musze kupić worki do pakowania ubranek, takie z których wyciąga się powietrze odkurzaczem żeby większe ubranka mniej miejsca zajmowały, czekając na swój czas.

sysiasia44 u mnie wizyty też jeszcze co 4 tygodnie. Następna 9.03

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta

Boze ja jutro mam wizyte u diabetologa i ginekologa - caly dzien poza domem. Boje sie wizyty u diablo bo jak przez 1 tydzien cukry miałam po jedzeniu w miare ok tak w tym tygodniu szaleja i na czczo i po jedzeniu.
    Tez się bałam wizyty u diabetologa i nie potrzebnie Hemoglobina glikowana 4,8%, czyli super. Tam gdzie mam przekroczenia po jedzeniu, to przymknęła na to oko bo mam do 130. Powiedziała, że oby tak dalej. A słyszałas, że nowe normy mają być lub są 1h po jedzeniu do 140? Ale moja diablo ich nie uważa, że lepiej dla dziecka do 120. A jeśli mam przekroczenia to mam się nie stresować o ile są nie codziennie. I że im większa ciąża tym trudniej cukry utrzymać. Mi od tyg.też skaczą, a co będzie pózniej?

Nie martw się na zapas.

U mnie jeszcze słońce...ale chyba coś naniesie na popołudnie... jakieś deszcze...bo wieje...
    Ale wyszłam na chwilę... i oczywiście zahaczyłam przypadkiem o lumpka ;p ... no i dla Córci bluzka hm, tunika next takie śliczne...a dla Synka kurtka z Cubusa, jak nówka...ale na około roczek, więc na kolejną wiosnę będzie super... za grosze...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Justyspj u mnie też norma do 120 ale do 130 to ostatnio mówił że w granicy normy... a Hemoglobina glikowana wyszła mi 5,0 wiec wszystko ok.

A tak z innej beczki... miałam przez ostatnie 3 dni kontakt z dzieckiem które wczoraj wieczorem dostało ospy... ja przechodziłam już ospę w dzieciństwie... myślicie że to może być niebezpieczne???????????

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Jeju chcialam isc na spacer a tu ulewa :/ i wieje okropnie brrrr :/

Meg Jezeli przechodzilas ospe to masz przeciwciala i jestescie z bobasem bezpoeczni.. A na tym etapie nic raczej by nie bylo.. Wiem ze przed samym porodem jak by bylo swieze zarazenie to urodzone juz dziecko mogloby wtedy przechodzic ospe lub polpasccia..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Moi po wizycie, już wracają. I wiecie co -grypa nas dopadła, prawdziwa grypa. Masakra! Pierwszy raz. Ula już na końcówce choroby, ładnie zwalczyła, a dr powiedział, że jak 8 miesiąc to już nie zagraża.
    Ale jakoś tak źle brzmi ta grypa :/ dobrze, że teraz mogę się wyleżeć i wygrzać.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Dzień dobry.

Już wiem kto zabrał "moje" słonko !
    Oddajcie choć troszkę, bo za oknem niebo płacze od samego rana a to działa przygnębiająco.

Ja dzisiaj cały dzień nic nie robię, wczoraj ugotowałam zupę jarzynową na dwa dni. A syn, który chodzi do "garów" oznajmił że dziś zrobi naleśniki.

Tak sobie siedzę, i nagle naszła mnie ochota na dzierganie na drutach
    Kiedyś mama nauczyła mnie robić sweterki, skarpety itp.
    Druty mam, ale po wełnę musiałabym podjechać do centrum.
    Może jutro po badaniach się skuszę

Yza, dużo, dużo zdrówka. Nie dajcie się grypie !
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 22-02-17 o 11:12

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Super, że Wasze wizyty udane i oby tak dalej dzielnie walczycie z tymi cukrami
    Chyba wszędzie dziś wieje i pada, albo będzie później.
    Cattie, poszałałaś znowu z zakupami

Yza, to teraz szczególnie uważaj na siebie... żeby teraz Cię gdzieś nie zawiało itp... podobnie jak Ulę... Zdróweczka!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów