Strona 654 z 1002
Pokaż wyniki od 6,531 do 6,540 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Okraglinka współczuje przeżyć z ex. Normalnie czasami w glowie sie nie miesci jak niektorzy nie mysla- ale niestety sa to czeste przypadki. Trzymaj sie mam ndzieje ze pani psyhcolog cos doradzi.

Boze ja jutro mam wizyte u diabetologa i ginekologa - caly dzien poza domem. Boje sie wizyty u diablo bo jak przez 1 tydzien cukry miałam po jedzeniu w miare ok tak w tym tygodniu szaleja i na czczo i po jedzeniu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    I ja witam wiosennie... u nas oprócz silnego wiatru całkiem ładnie słonko świeci... no i Pawełek dziś rano jak byliśmy po zakupy stwierdził że mamo już wiosna idzie...
    A ja w końcu mogłam adidaski założyć....

Synuś został w domu bo muszę go dziś dużo po inhalować bo miał taki przytkany nos a teraz tak mokro kaszle... strasznie mu ta wydzielina przeszkadza... A po południu do męża chrześniaka na urodzinki jedziemy... Tylko najlepszy numer bo myśleliśmy z mężem że dopiero w sobotę będzie impreza i ja w niedzielę zamówiłam dopiero prezent bo jakoś nic nam do głowy nie przychodziło... I kurczę dopiero wczoraj wysłali i mam nadzieję że dziś do 14 dojedzie... bo będzie lipa....
    Od razu zamówiłam 2 sztuki i będziemy mieli prezent dla Pawcia po wyjściu ze szpitala...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Okraglinka współczuje przeżyć z ex. Normalnie czasami w glowie sie nie miesci jak niektorzy nie mysla- ale niestety sa to czeste przypadki. Trzymaj sie mam ndzieje ze pani psyhcolog cos doradzi.

Boze ja jutro mam wizyte u diabetologa i ginekologa - caly dzien poza domem. Boje sie wizyty u diablo bo jak przez 1 tydzien cukry miałam po jedzeniu w miare ok tak w tym tygodniu szaleja i na czczo i po jedzeniu.
    Ja też mam jutro wizytę u diabetologa... ale u mnie cukry są w miarę ok. Więc mam nadzieję że bedzie dobrze. Frezyjka już coraz bliżej końca więc damy radę... Dla mnie na plus działa ta dieta cukrzycowa bo odkąd na niej jestem prawie nic nie przytyłam...

I przy okazji zabieram Pawełka do laryngologa aby sprawdzić czy nie ma 3 migdału bo jak śpi na plecach to strasznie mi chrapie i tak mu ciężko oddychać...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MegW Zobacz posta
    Ja też mam jutro wizytę u diabetologa... ale u mnie cukry są w miarę ok. Więc mam nadzieję że bedzie dobrze. Frezyjka już coraz bliżej końca więc damy radę... Dla mnie na plus działa ta dieta cukrzycowa bo odkąd na niej jestem prawie nic nie przytyłam...

I przy okazji zabieram Pawełka do laryngologa aby sprawdzić czy nie ma 3 migdału bo jak śpi na plecach to strasznie mi chrapie i tak mu ciężko oddychać...
    Meg W na mnie tez dobrze działa dieta cukrzycowa, tylko ja w przeciwienstwie do Ciebie chudne na niej bo az 4 kg w doł poszło a w ciazy przytyłam tylko 6kg wiec tez nie wiem czy to dla dziecka jest dobre.

U was słońce a u mnie szaro buro i deszcz pada także siedzimy w domu
    Kurczak na obiad już naszykowany teraz do piekarnika i odpoczywamy. U mnie ze spaniem lepiej tylko ciągle mam głupie sny przeważnie jakieś pogrzeby albo śnią mi się osoby które umarły nie wiem czy mu. Mąż obiecał że dzisiaj dokończyć pokój Julki tzn skręcić regał i będę mogła w końcu prac rzeczy małej.
    Ja przez ostatnie 2 tygodnie nic nie przytyłam pewnie to przez nerwy.
    Też już nie mogę się doczekać kiedy będzie można założyć letnie ubrania tymbardziej że moje kurtki zimowe są tak opiete na brzuchu że wystarczy jeden zły ruch i kurtka się odpina.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    ja to jak sie ociepli az tak bardzo to bede miec problem z lekka kurtka bo sie nie dopne przez brzuch . zimowa mam jeszcze luzna bo speccyjalnie taka kupowałam zeby na brzuszek była ok.

Dziewczyny, tylko się za bardzo nie wyletnijcie bo pogoda jeszcze zdradziecka jest mocno... trzeba ostrożnie...
    Też chętnie bym założyła lekkie buty i kurtkę...ale spokojnie. Jeszcze nie wyszłam całkiem z poprzedniego przeziębienia...
    Teraz tylko trzymam kciuki, żeby moje dziecko się nie pochorowało...chociaż do piątku, bo mamy szczepienie... mąż już wolne ma...
    A ja mam w piątek KTG... i dowiem się co z remontem na oddziale... :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Meg W na mnie tez dobrze działa dieta cukrzycowa, tylko ja w przeciwienstwie do Ciebie chudne na niej bo az 4 kg w doł poszło a w ciazy przytyłam tylko 6kg wiec tez nie wiem czy to dla dziecka jest dobre.
    Nie martw się ja schudłam na początku diety cukrzycowej 2kg a teraz stoi w miejscu... Więc na 10 kg się zatrzymało....

Ale rozmawiałam ostatnio ze znajomą i jej sąsiadka tez miała cukrzycę ciążową i schudła 20kg. bo miałam problem z cukrami i brała insulinę... A dzidzia urodziła się zdrowa i ważyła ponad 3kg. Także nie masz się co martwić po to stosujemy tą dietę aby nasze maleństwa były zdrowe więc głowa do góry...

O mnie
    Cattie nie szaleje jeszcze z letnimi ubraniami... tylko adidasy bo ciężko mi kozaki zakładać...

Aj z tymi remontami... w kwietniu rusza remont szpitala w którym rodziłam Pawełka... na szczęście zdecydowałam się na innego lekarza i na inny szpital... miałam nosa...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Padam spać po 2 w nocy...
    Budzik dzwonił - niestety
    Ale nie jest tak źle....

Nie wiem czy dobrze sądzę, ale Mały chyba wpycha mi tyłeczek pod żebra.

Siedzimy z Gabcią na testach.

To że On nie myśli to ja to wiem.
    Teraz sobie wymyślił ze 4.03 sobota przyjedzie po Gabi i zabierze Ja do Wrocławia (z Warszawy) a odwiezie Ja w niedziele ok 16 z powrotem... także pełna odpowiedzialność tyle kilometrów - fakt ze to jego zasądzony weekend - ale mi byłoby szkoda wieźć dziecko tyle km dla własnego widzimisia
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów