Strona 653 z 1002
Pokaż wyniki od 6,521 do 6,530 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Wanienke tez mam ta większa. Oczywiście po corce

Materac mam tez gryka kokos, zastanawiam sie nad zmiana. Ale zobaczymy najpierw w jakim jest stanie.

Jutro wizyta u diabetologa, stresa mam bardzo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Dodam jeszcze, ze łóżeczeko mamy z szuflada i dla mnie to jest wybawienie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    My też kupiliśmy łóżeczko z wysuwanym wkładem - później będzie można używać do "dużego" łóżka. Sporo rzeczy tam weszło, no ale faktycznie jeśli nie ma siesię możliwości wysunięcia szuflady, to takowa jest zbędna.
    Justy, trzymam kciuki za udaną wizytę!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Jutro czeka mnie ranne wstawanie ale zasnac nie moge
    Drzewko, no wlasnie duzo zalecen b. sie rozni. Mi z tym bylo ciezko na poczatku, ale postanowilam kierowac sie instynktem, bo nawet jesli popelnilam blad czasami, to nikt nie zna mojego dziecka lepiej niz ja sama i nie zrobilby lepiej - w caloksztalcie mam taka nadzieję. Zreszta i kazde dziecko jest inne, siostra urodzila dwa dni przede mna ale zupelnie innymi sprawami przejmowalysmy sie i ona kapala codziennie, bo to rzeczywiscie fajny rytulal. Ja nie mialam w tym doswiadczenia i ciezko bylo mi samej- maz czesto byl jeszcze w pracy. Nie pamietam czy jest jakis wiek, dosyc cieplo zaczelo sie ok. 3 tyg.po urodzeniu Benia wiec i kapalam 2 razy w tyg. Basen zaczelisny jak mial 3 to byl prysznic raz plus kapiel w domu raz. Jak zaczal jesc staly pokarm to i kupki zmienily konsystencje (ok. 6miws.) wiec i pod prysznic zawsze w razie potrzeby odawierzenia go zabieralam, a odkad skonczyl roczek to nawet codziennie pluska sie w wannie a pozniej wietrzy pupe po calym dniu w przedszkolu ale zauwazylam ze mu to wysusza skore i porzadne mycie ma nadal tylko raz w tygodniu- tj wlosy i cale cialo.
    Znow spotkalam kolezanke od przekrecania 39 tc teraz, dzis jej akrobata byl glowka w dol ale jeszcze w piatek odwrotnie ... mnie to by stresowalo.
    Ta przystawka to tez slyszalam, ze do momentu siadania. Takze ok 6 mies.
    Wozek Ben mial klasyczny, bo taki chcialam najbardziej, latwiej znalezc wieksza gondole. Sasiadka miala tej samej firmy ze skretnymi i juz po naszych sciezkach wolala nie jezdzic, ale to moze b. byla kwestia kol- niepompowane. Moj maz go uwielbia, spacerowki ze skretnymi zas nie lubi, a jak dla mnie to byl ok. ale troche ciezki sie ostatnio zrobil Kupilismy tez duza gondole, za rada siosry- bo dziecko moze byc duze a ja chcialam miec Benia zima jak najdluzej w cz. lezacej i w spiworku. Benjamin nie byl wyjatkowo dyzy, ale znowu sasiadka kupila mala gondole i miala problem zeby do 6 mies. go tam wciskac, bo jej sie trafil "malec" z 95 centyla. Nasz wozek ma na pewno ten plus ze zapewnia duzo komfort jazdy Beniowi po naszych lesnych sciezkach etc, na wyjazdy np. na zakupy zabieramy jednak mala spacerowke ze skretnymi kolami.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Moi śpią...
    A ja? Leżę i kwitne w łóżku...
    Budzik zaplanowany na 6:30... oj będzie bolało

Dobrze ze chociaż Szymon dotrzymyje Mamie towarzystwa
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Moja corka wstała dzisiaj po 6. Conjamniej o godz.za wcześnie. Ale na spokojnie do przedszkola sie wyszykujemy.

Milego dnia. Oby moj tez byl dobry...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc post mi zezarlo brrrr :/ jeszcze raz produkuje..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Od poczatku
    U Nas wreszcie zycie wrocilo do normy Maz wraca z pracy i fajnie sie czeka jak wiadomo ze bedzie w domu o danej godzinie
    Ja dzis gotuje zurek na bialej kielbasce mmmm dlugo za mna chodzil Jutro tlusty czwatek bede pichcic paczki twarogowe hmm znalazlam taki przepis

Nam zostalo juz tylko przepisac liczniki i odebrac klucze I zaczynamy dzialac z mieszkankiem A w Urzedzie mielismy do wypelnienia deklaracje N1 i przepisanie uzytkowania wieczystego.. Aha i podatek od nieruchomosci.. W dziale podatkow to zalatwialismy Moze komus sie przyda

A ja mam teraz wizyty i do endo i do gin dopiero 15 marca.. Wy macie juz co 2 tyg a mi kazala przyjsc za 4 tyg i zrobic tylko mocz.. Aha i bede miala dopiero poboerany wymaz z pochwy a to bedzie juz 35t5d .. Zdziwilam ze tak pozno.. Myslalam ze juz ostatnio jak bylam mi pobierze.. Co lekarz to obyczaj normalnie Ale mi to nie przeszkadza nie lubie czesto chodzic

Witajcie...
    Dopiero będę jadła śniadanko... odprawiłam Małą do przedszkola, ma dzisiaj bal... potem tańce, więc się dzisiaj wybawi

A ja wczoraj miałam swój dzień w kuchni ... makaron ze szpinakiem, pączki serowe... oraz upiekłam chleb... w garnku ale jaki dobry wyszedł Mówię Wam, chyba pół zjedliśmy z masłem - taki pachnący, chrupiący... pyyyyycha....

Dzisiaj za to nie mam gotowania, wywaliłam pościel na balkon... pogoda jest cudna! dzisiaj to naprawdę czuć wiosnę

W poniedziałek będę miała nową osłonkę na kosz Mojżesza i poszewkę na fasolkę do karmienia...teść wyciął już półki do szafy, żeby już spokojnie w drugim pokoju zwolnić szafę dla synka... a torby jeszcze nie spakowałam na razie kończy się na mówieniu ...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam i ja . Juz z kawusia. Domek wysprzatany dzieci w szkole super teraz czas dla mnie. Czekam na kuriera ma przywiezc wanienke .

Co do wanienek polecam odrazu duza. Ja mialam mała przy drugim synku bo w IRL. Nie bylo duzych wanienek a z Pl nie chcielismy naszej sciagac bo drozej bysmy za kuriera zaplacili niz kupno nowej i wcale sie nie sprawdziła tak naprawde byla na dwa miesiace a pozniej trzeba bylo kombinowac.

Co do kapieli dzieci- faktycznie zalecaja zeby nie kapac codziennie ale ja ich obydwu kapałam codziennie bo mielismy taki swoj rytual przed snem. Teraz tez kapia sie codziennie. Nie wyobrazam sobie ze jak przychodza ze szkoly po W-f czy po treningu zeby taki upoceni szli spac. Masakra.

Moj mlodszy syn jak sie urodził to tam w szpitalu w Irl wogole nie kapali dzieci przed wyjsciem ze szpitala sie pytali czy wykapac dziecko i tyle.MOj maly to sie wody bał jak on sie darł przy kapieli-- strasznie ale po mału go przyzwyczailismy.

Cattibrie u nas tez piekna pogoda taka typowo wiosenna dzieci juz sie doczekac nie moga kiedy ubiora adidaski a nie te zciezkie buty i kiedy czapki i kurtki zdejma. Tak fajnie popatrzec przez okno jak nie ma sniegu. Super.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów