Strona 652 z 1002
Pokaż wyniki od 6,511 do 6,520 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Dziewczyny, któraś z Was kiedyś pisała o kroplach do nosa - jakie można stosować w ciąży?
    Nieżyt mam taki, że tylko buzią oddycham, dziś nic nie pomaga - ani inhalacje, ani ciepłe herbatki, ani sól morska do psikania więc chociaż na noc bym coś sobie zaaplikowała by oddychać normalnie.
    Ja stosowałam prenalen spray. Oprócz wody morskiej zawiera olejek eukaliptusowy i miętowy. Ale rewolucji to Ci pewnie nie zrobi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza, ja w kryzysie stosowałam Xylometazolin w sprayu. Lekarz powiedział, że na tym etapie ciąży nie powinien szkodzić i lepiej, żebym mogła oddychać niż miałabym niedotleniać dziecię. Oczywiście stosować mogłam w rozsadnych ilościach, nie non stop, ale właśnie na noc czy w ciągu dnia w chwilach zwątpienia.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziś przyjechało łóżeczko z Woodies. Stoi już skręcone u Julka. Wyglada przeladnie i wydaje się być solidne. Dokupiłam jeszcze kolka do niego i tez mega warto bo łatwo przemieścić łóżeczko.. Mają blokadę i dodatkowo podnoszą o kilka cm łóżeczko co jest plusem przy dużym tatusiu . Plusem tez są plastikowe nakładki na bokach łóżka.
    Na dniach powinien być materac.
    Tylko pokój jeszcze nie odmalowany...

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko a szufladę czy przewijak też kupiłaś czy tylko te kółeczka?

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    czesć eh ale intensywny dzień , bylismy z mężem dopiąc spraw z zamówieniem okien do naszego domu i zapłaciliśmy 1/3 kwoty reszta przy montażu, ale sie ciesze
    kolejny etap do wymarzonego domku,

rano było mi tak słabo ze tylko lezałam coraz czesciej mam takie dni, cięzko cos zaplanowac bo nigdy nic nie wiadomo

co do kąpania dzieci to mam większą wanienkę i kąpalismy Maje co dwa dni, wydawało mi sie to optymalne a pomiędzy to tylko przemywanie pupci ale to wypadło na jesień i zimę, wiec było ok, mała nigdy nie miała żadnych odparzeń, moze raz przy używaniu pieluch dady 2 tylko one jej szkodziły,

synek tak mi uciska na dół ze jak chodze to mam wrażenie ze mi wszystko zaraz wypadnie, macie tak czasem? u mnie tylko przy chodzeniu tak jest

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szufladę planowałam kupić ale ostatecznie zrezygnowałam. Szuflada jest chyba mało praktyczna, trzeba się do niej schylać i trzeba mieć miejsce żeby ja wysunąć . U nas w sypialni tego miejsca już nie będzie. Wole kupić komodę zamiast.
    Przewijak też odpuściłam bo mam w turystycznym, z którego będę korzystać w ciągu dnia.
    A obstawiam ze i tak będę prźewijac na łóżku/kanapie .

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie

Mi też mówiła położna, że dzieci niema potrzeby codziennie kąpać, jednak przy synu stosowałam starą szkołę czyli codzienny rytuał- toaleta mi się wydaję, że dzieciaczki lubią powtarzające się czynności, pond to niewyobrażałam sobie by przy upałach nie odświeżyć bobasa Natomiast jak byliśmy gdzieś u znajomych czy na imprezie to też nie panikowałam, że młody pójdzie lulać bez kąpieli więc zdrowy rozsądek zachowany

Materac mam kokos gryka po synu i nowego nie zamierzam kupować wzmiankę o robakach w materacu przeczytałam około roku temu i nie wzbudziło to we mnie większych sensacji. Są podkłady pod prześcieradło, a nawet jak dziecko zmoczy materac to przecież się go wyczyści i wysuszy. Ja w dodatku mam zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce i po jego zdjęciu nie zauważyłam nic co mogłoby mnie zaniepokoić.

Okrąglinka aż szkoda słów, dobrze że to ex!!

Dziewczyny super że wizyty udane, oby tak do rozwiązania

Niektóre z Nas rozpakują się w marcu aż ciężko uwierzyć że marzec rozpoczyna się już za kilka dni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Yza jak miałam katar w ciąży z synem to robiłam inhalacje i potem smarowałam pod nosem vick'iem, pomagało w oddychaniu.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wiolcia, moja Lucynka jest bardzo nisko i naciska główką! Czasami to dojść do kibelka mam problem bo mam wrażenie, że wypadnie i muszę ją trzymać! Strasznie dziwne wrażenie!
    J wrócił z apteki z kolejnym zestawem. Wzięłam też prysznic z olejkiem eukaliptusowym, trochę mnie przewentylowało. Teraz już w łóżku i piję gorącą herbatę z dodatkami.
    Oby zatok mi nie zaatakowało i astma się nie pogorszyła :/ bo zazwyczaj tak się u mnie kończy, ale walczę dzielnie i się nie poddam hehe

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Jutro rano na badania krwi - tsh itp do endo w czwartek.

Potem na testy na koncentrację u Gabi.

Później do siostry D
    A potem do mojej Mamy - oj to będzie ciężki dzień

Szymuś dziś się wierci - ale jakoś inaczej , bardziej delikatnie niż chociażby w sobotę. Fakt ze ja się gorzej dziś czuj, jakoś słabo mi...
    Duszno i gorąco, głupie bóle w klatce...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów