Strona 650 z 1006
Pokaż wyniki od 6,491 do 6,500 z 10052

Kwietniówki 2017

Okrąglinka, współczuję... są ludzie i ludziska, bardzo przykre jest to, ze jej ojciec, któremu powinno zależeć na jej dobru tak się zachowuje... i szkoda Waszej pracy. I że znów musicie to samo tłumaczyć i budować... ale macie silne podstawy, więc będzie dobrze... Szkoda tylko Małej... ehh... Trzymajcie się!

A ja siadam do kawki i dzisiaj mam w planach coś w kupni pichcić makaron ze szpinakiem i pieczarkami na obiadek... i może pączki serowe zrobię

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja sobie pośpię do 11
    Obiecałam Gabi ze będę po Nią po obiedzie.
    A spałam bardzo niespokojnie - D. mówi ze się kręciłam.

Jeśli chodzi o mojego ex... załatwię to sobie z Nim.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Za oknem znow snieg, wczoraj w przedszkoku Ben posliznal sie i wpadl w kaluze, a w nocy napadalo i znow mozna do przedszkola jechac sankami... no dopoki nie posypia sciezek dzisiaj Jim go zaprowadzi a pozniej bedzie pracowal w domu. Ja zas koncze herbatke i czeka musze otrzepac auto ze sniegu bo stal na dworze. Ogolnie jest b. ladnie, tylko niestety slisko.
    Yza, to wlasnie mialam na mysli, ze wczoraj sobie uswiadomilam ze czas na to zeby zwolnic w tym tyg. mamy duzo w pracy, ale w marcu to juz spokoj, no i przyjaciolka przyjedzie w odwiedziny))
    Okraglinka, badz pewna siebie- to i corka bedzie czula jak jest naprawde. Na to co powie Twoj byly maz nie masz niestety wplywu, wiec nie daj mu sie wciagnac w jego gre, bo zapewne robi to specjalnie i ma na celu wyprowadzic Cie z rownowagi, nie daj mu tej satysfakcji. Skup sie na Waszej rodzinie, a jemu zakomunikuj najwyzej jak zle czuje sie jego corka z powodu jego postepowania.
    Co do kapania ja mialam wlasnie takie zalecenie, ze raz w tygodniu wystarczy, ewent. 2 razy, bo zbyt czeste mycie zabija nat. flore i powoduje wysuszanie skory. Trzeba oczywiscie codziennie przemywac dziecko, szczegolnie w newralgicznych miejscach. Jak byly upaly kapalam 2 razy w tyg. i musze powiedziec, ze Benjamin przeszedl ten okres b. dobrze bez jakichkolwiek podraznien skory. Czasmi tylko sudokrwm na pupe ewent. masc z cynkiem. Nawet jak zaczal chodzic na basen(3mies.) to woda byla specjalna dla maluchow a po prysznicu i osuszeniu tylko troche oliwki i to nie zawsze i tez bezproblemowo

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Yza ja wiem, że najbardziej cierpi na rozstaniu rodziców Dziecko.
    Tylko że ja staram się edukować SIEBIE jak z Nią rozmawiać, co mi wolno a co nie, jak reagować na pewne Jej zachowania i przede wszystkim jak odpowiadać na "ciężkie" pytania.

A On - zabrał Ją na 9 dni i zrobił pranie mózgu...

Wkurwia mnie to niemiłosiernie! I najchętniej zabronilbym Mu z Gaba rozmawiać.

Rozumiecie że On Gabi powiedział, że Mamusia będzie miała nowego dzidziusia i że Ona będzie Nam przeszkadzać. Ze będziemy Ją mniej kochać.
    Ona nawet mi wczoraj powiedziała ze jak juz będzie Szymona łóżko u Nas, to Ona już spać z Nami nie będzie mogła.

Boli mnie to CHOLERNIE!
    I teraz duuuuuużo pracy przed Nami, żeby odbudować w Niej pewność siebie, pewność że Ja Kochamy, że nie ma - ważniejsze Dziecko...

To się wygadałam.
    Co za drań .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Palina, dobre wieści . Wrzuć na luz .

Yza, trzymam kciuki żeby to co lekarz przepisał szybko pomogło. Super, ze ktg dobrże wyszło.

U mnie noc względnie przespana , ale od rana mecze się z drętwieniem dłoni. Niby to w ciąży dość powszechne, ale jakoś mi się to nie podoba. Prowadząca nie kazała się przejmować.

Miłego dnia Wam życzę!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ania b Zobacz posta
    Co do kapania ja mialam wlasnie takie zalecenie, ze raz w tygodniu wystarczy, ewent. 2 razy, bo zbyt czeste mycie zabija nat. flore i powoduje wysuszanie skory. Trzeba oczywiscie codziennie przemywac dziecko, szczegolnie w newralgicznych miejscach. Jak byly upaly kapalam 2 razy w tyg. i musze powiedziec, ze Benjamin przeszedl ten okres b. dobrze bez jakichkolwiek podraznien skory. Czasmi tylko sudokrwm na pupe ewent. masc z cynkiem. Nawet jak zaczal chodzic na basen(3mies.) to woda byla specjalna dla maluchow a po prysznicu i osuszeniu tylko troche oliwki i to nie zawsze i tez bezproblemowo
    Tez mam rodzine w Szwecji i zauważyłam, ze procedury i zalecenia począwszy od prowadzenia ciąży, przez poród aż do pielęgnacji dziecka bardzo różnią się od tego co "obowiązuje" w Polsce.
    A napisz jeszcze do jakiego wieku zalecają kapać raz w tyg? Biegające urwisy też?
    Raz w tyg to wydaje się być bardzo rzadko.

Za tydzień.w szkole rodzenia będziemy zajmować się pielęgnacja noworodka i ciekawa jestem co nam powiedzą.
    Ja najchętniej bym kapała codziennie, ale zobaczymy.

Okraglinka najważniejsze że jesteście już razem z Gaba i teraz musisz z nią dużo rozmawiać. Tylko nie nastawia jej źle do biologicznego taty bo wtedy zrobicie jej sieczke w glowi bo jeden na drugiego będzie nagadywal. A z byłym na boku pogadaj bo za dużo sobie pozwala.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do kapania to nie wyobrażam sobie żeby myć dziecko raz w tygodniu. Julka miała kąpiel co drugi dzień a później codziennie. Teraz też tak będzie że pierwszy miesiąc czy dwa co drugi dziec a później codziennie. Bo to będzie już ciepło dziecko też się poci.

Dla mnie zalecenia raz na tydzień to też przegięcie Niekoniecznie codziennie na początku (poza oczywistymi okolicami, które moim zdaniem koniecznie trzeba przemyć codziennie), ale raz na tydzień to nie dla mnie... poza tym już było wspomniane... my bardzo dbaliśmy o rytuały od samego początku, kąpiel i wszystko co z nią związane było jednym z wielu elementów... i tak jest do dzisiaj
    Zalecenia się ciągle zmieniają, zmienia się moda... ważne, by zaufać sobie...
    Oby tak dbali o wszystkie inne standardy jak o te związane z doradzaniem mamom co i jak mają robić...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Co za noc
    Już nic nie mówię by nie narzekać...
    Ula lepiej, obudziła się bez gorączki i nawet więcej zjadła niż w ostatnie dni oby szło ku lepszemu

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów