Strona 649 z 1006
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,490 z 10052

Kwietniówki 2017

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Ala_D też jestem nowicjuszem w kwestii ciąży i kompletnie nic o niej nie wiedziałam zanim się w niej nie znalazłam, ale trochę mi dały moje dwa pobyty w szpitalu, tam się naoglądałam i nasłuchałam no i przez nadmiar wolnego czasu przeczytałam chyba każdy artykuł i post w internecie o różnych dolegliwościach
    a ile bierzesz tego magnezu teraz? idę w środę do lekarza i też się chyba go spytam o większą dawkę, bo nie mogę już z tym twardym brzuchem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Hej Kobietki

Nie było Nas kilka dn, ale dużo się działo, plus ze miałam Niemęża w domu wiec nie było czasu przysiąść i napisać.

NASZA KSIĘŻNICZKA wróciła
    Mój debile ex - coś jej nagadał, musiałam w 20 min podjechać po Nią na dworze, mimo że ma sądowy nakaz przywozenia Jej pod dom.
    Gabcia była zapłakana i nie chciała mnie puścić jak juz się wtuliła - jemu zrobiła tylko pa...
    W domu już zeszło ze mnie zdenerwowanie - i dopadł ogromny ból pachwin i spojenia - który umiał mnie doprowadzić do łez, podczas spaceru do łazienki
    Dziś jest dużo lepiej - choć jeszcze trochę boli, D. mimo że powinien być w pracy, został z Nami, bo i Gaba ma dziś wagary.

Szymuś jest baaaardzo aktywny.
    A to najważniejsze.

Nadrobie Was jutro - będę sama do południa, więc będę miała chwile.
    Ściskam Was cieplutko - bo w Wawie strasznie wieje...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

O tym że gryka jest wredna w użytkowaniu słyszałam, o kokosie raczej nie. Przemawia do mnie to że kokos jest twardszy niż pianka/lateks co ponoć jest lepsze dla malucha. Pomyślę jeszcze o tym.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc a ja nie mam czasu nawet popisac bo zajeta jestem rodzinka Wreszcie w komplecie

Palina super wiesci

Okraglinka przykro mi Mi by chyba serce peklo

U mnie dzidzia strasznie sie rozpycha i kopie w zebra .. Poprostu caly brzuch faluje

My dzis juz wszystko w Urzedzie Miasta zalatwilismy mozna odetchnac
    Widze ze pogoda sie bedzie psula w tv nadaja.. Dzis bylam na spacerze z chociaz skorzystalysmy

Na temat materacy to jeszcze sie nie wypowiem bo nie kupilam , ale cos tam poczytam od Was i cos wybiore

Co do materacy to my mamy w łóżku, łóżeczku i nowym łóżku Julki wszystkie kokos gryka i nie narzeka. U na wszystkich mamy założone prześcieradła nieprzemakalne, tak jak Yza pisała nikt nie kładzie się na mokrym materacu tylko każdy suszy. A żeby zaległy się robaki to naprawdę trzeba mocno zapuścić materac. Zresztą ja podchodzę do tego tak że materaca nie kupuje się na całe życie bo trzeba wymienić po kilkunastu latach bo nie wiadomo jaki by był super materac to i tak zrobią się wgłębienia tam gdzie się najwięcej leży, chociaż my tak 2-3 razy do roku obracamy materac.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Paulina super ze z szyjka Ok.
    zastanawiam się czemu tak długą przerwę masz między wizytę?
    Ja wcześniej chodziłam co 4tyg max
    A teraz wychodzi co 2,5tyg.

Okraglinka źle napisałam kolejna wizyta 9 marzec. Chciałabym żeby po lutym był już kwiecień hehe. Ja miałam wizyty co 4 tygodnie teraz co 2 tygodnie. Miałabym za równe dwa ale nie ma położnej w poniedziałki która robi ktg i teraz będę chodzić w czwartki do lekarza czyli praktycznie 2,5 tygodnia.
    Na kolejną wizytę mam zrobić wyniki z krwi, moczu itp.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witajcie, mam nadzieje ze i u Ciebie Ala obejdzie sie bez szpitala.
    Ja mialam materac kokos gryka u Bena bylo ok, wydawal mi sie b. stabilny. On w ogole go nie zabrudzil az do ostatniej choroby bo wtedy zapomnialam przy poprzedniej wymianie przescieradla dodac podklad. Po 8 mies. przekrecilam na gryke (gdy zaczal wstawac w lozeczku), zamowilam tez teraz te przescieradla bawelniane z membrana z motherhood i dla Benia i dla corci. Teraz Ben. ma nowy materac do lozeczka, pianka i przespal cala noc chociaz mi wydawal sie dziwny (malo stabilby) na poczatku ale tylko taki pasowal do lozeczka 80*135.
    Dzis gdy go odbieralam z przedszkola to spal, wiec pomyslalam, ze zrobie dluzszy spacer i poszlam na okolo. Zeszlam kawalek i w drodze powrotnej (do nas sie idzie w gore caly czas) zlapal mnie taki bol szyjki ze myslalsm ze nie dojde, dobrze ze Ben spal az do naszej ulicy. I niestety caly czas mnie pobolewa, takie skurcze/ klucie
    Wizyta u poloznej za 2 tyg. a dzis poczatek 32 tc. Postanowilam wreszcie zawiesic silownie, ostatnio i tak rzadko tam bywalam a po ostatniej yodze zle sie czulam ... no coz zaczynam czuc ze to juz koncowka
    Zrobilam tez kapusniaczek, ale ze wszystko jest na nie to zbyt dlugo plukalam kapuste, az prawie zupelnie stracila smak a taka mialam na nia ochote.
    dzis mam nadzieję zasnac wczesniej, bo musze odpoczac przed jutrem. Ciezko mi sie zabrac za ksiazke bo albo nudna albo to ja nie moge sie juz skupic
    Dobrze ze jutro tez jest nowy dzien no i wydaje sie ze my wreszcie wszyscy zdrowi.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, widzisz, niepotrzebnie się nakręcałaś i stresowałaś, a tu jeszcze taka niespodzianka - wydłużyła się szyjka.
    Ania, to może bardziej oszczędny tryb zacznij stosować bo jednak nadal pracujesz i małym Benem się opiekujesz, a tu końcówka, no alei mimo wszystko jeszcze troszkę zostało czasu do rozpakowania odpoczywaj więcej
    Okrąglinka, niestety takie są w większości uroki rozstań przykre to straszne bo zawsze najbardziej cierpi dziecko. Dobrze, że córka ma w Tobie wsparcie i wie, że może na Tobie polegać.

Ja magnez biorę dwa razy dziennie po jednej tabletce Magne B6.

Po wizycie u internisty poszliśmy na KTG, wszystko mam w jednym budynku do tego na naszym osiedlu więc luksusowo dr dał mi leki, bez antybiotyku bo na na pencilinę jestem uczulona i do tego zawsze po kuracji mam grzyba więc oby to leczenie pomogło. Na KTG Mała się rozszalała, a na koniec jeszcze czkawki dostała więc w ogóle badanie super. Wszystko dobrze, żadnych spadków nie było - co najważniejsze

Zdążyliśmy wrócić do domu, a dzwoni przyjaciel mojego J, że żona jego urodziła do szpitala pojechali o 17.00, on ją zostawił bo musiał starsze dzieci odebrać z zajęć dodatkowych i nie było go TYLKO 1.5 h, a ona dzwoni, że już po wszystkim !!! Tempo ekspresowe, Mały zdrowy, ona nie zmęczona w ogóle. Może tak zwinnie poszło bo to ich trzecie dziecko!?
    A jeszcze dziś rano z nią rozmawiałam i raczej nie zapowiadało się, że to dziś termin miała za trzy dni.
    Fajnie takie dobre wiadomości słyszeć od poniedziałku

Jeszcze jakby bezsenność mi przeszła to byłabym bardzo szczęśliwa

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Yza ja wiem, że najbardziej cierpi na rozstaniu rodziców Dziecko.
    Tylko że ja staram się edukować SIEBIE jak z Nią rozmawiać, co mi wolno a co nie, jak reagować na pewne Jej zachowania i przede wszystkim jak odpowiadać na "ciężkie" pytania.

A On - zabrał Ją na 9 dni i zrobił pranie mózgu...

Wkurwia mnie to niemiłosiernie! I najchętniej zabronilbym Mu z Gaba rozmawiać.

Rozumiecie że On Gabi powiedział, że Mamusia będzie miała nowego dzidziusia i że Ona będzie Nam przeszkadzać. Ze będziemy Ją mniej kochać.
    Ona nawet mi wczoraj powiedziała ze jak juz będzie Szymona łóżko u Nas, to Ona już spać z Nami nie będzie mogła.

Boli mnie to CHOLERNIE!
    I teraz duuuuuużo pracy przed Nami, żeby odbudować w Niej pewność siebie, pewność że Ja Kochamy, że nie ma - ważniejsze Dziecko...

To się wygadałam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów