Strona 645 z 1002
Pokaż wyniki od 6,441 do 6,450 z 10013

Kwietniówki 2017

Arwell ja wszystkie antybiotyki a miałam ich już z 5 brałam po 7dni i może tu jest przyczyną że ta infekcja wraca bo jest nie doleczona. Ale moja ginekolog mówi że może taki urok tej ciąży.

Ale tu dzisiaj cisza.
    Pytanie do mamus które kupują zestawy minky do wózków. Jakie wymiary kupujecie? Te typowe do wózka czy te większe? Bo kurde te do wózka są chyba 50x75 także małe a te większe mogą być za duże do wózka ale będą wykorzystywane dłużej.

2. dzieckozakupy.pl
    Czyżby już do wiosny szło u nas dzisiaj do południa pięknie było... zaliczyliśmy spacer

Mała wybrała prezencik dla Brata... jelonka z długa szyją ;p i taka grzechotkę - gryzak co się w każdą stronę wygina i na razie sama jest zachwycona hehe.. plus powiedziała, że mu coś narysuje...
    Potem tworzyliśmy pracę na konkurs do przedszkola...

Teraz moi kucharze robią pizzę, bo serwują na kolację

A my wczoraj przypadkiem zrobiliśy zakupy w smyku, bo trafiliśmy na resztę wyprzedaży... ale akurat to co chciałam... pajace, bodziaki ...nawet skusiłam się na 56, bo wyszło 8 zł za sztukę, a ich 56 jest jak 62 z innych firm ... w sumie 9 szt. za niecałe 100zł więc jak na Smyka wyszło super... a że jakościowo są fajne, bo przy Ani miałam to się ciesze...już sobie schną na suszarce...

Miłej niedzieli!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    My chorujemy. Ula znów ponad 39°, jednak bez wizyty u dr się nie obędzie :/ ja ponadteż 37° czyli u mnie to walka o życie :/ mimo inhalacji katar coraz większy :/ jak jutro będzie bez zmian, to czeka mnie wizyta u lekarza.
    Jaka temperatura jest niebezpieczna dla dziecka? Od jakiej trzeba zbijać?
    Narazie siedzę pod kołdrą, piję herbatę ciepłą z dodatkami i tyle.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza, ja niedawno jak miałam 37,5' to spanikowałam i wzięłam apap na noc. Przeszło i nie wróciło. Ale samo wyleczenie kataru i gardła trwało u mnie teraz prawie 3tyg, dziś już tylko lekki katar został i trochę pokasłuję. Tyle, że u mnie tylko ja byłam chora więc mogłam sobie w miarę spokojnie leżeć i kurować się domowymi sposobami.
    U Ciebie jest "punkt zapalny" w domu i z tego względu ja bym poszła do lekarza jutro, żeby odpowiednio wcześniej zatrzymać to cholerstwo.

Dużo zdrówka dla Ciebie i Uli!

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dużo zdrowia dziewczyny! Ja co do temperatury to wiem tyle, ze do 40a nawet 41stopni nie ma co sie za bardzo martwic, to znak ze organizm walczy (Ben byk raz na pigotowiu dzieciecym bo mial ok 41stopnia a my nic nie mielismy w domu, wstyd sie przyznac, ale z drugiej strony nigdy wczesniej nie potrzebowal). Ja podaje Beniowi czopek jesli przekroczy 39 stopni. Moja siostra zaczyna zbijac goraczke nawet ponizej 38 (ale to moze dlatego, ze jej starsza corka ma napady padaczkowe przy wyzszej temp. Na pewno to przykre patrzec jak dziecko sie meczy, ale goraczka do pewnego stopnia jest sama w sobie dobra, natomiast nalezy pamietac o nawadnianiu organizmu! Najlepiej woda z mineralami ( nie jestem pewna czy tak to sie tlumaczy). Ja jak ostatnio sie odwodnilam, to maz mi kupil takie tabletki musujace, troche slonawe w smaku, mialam pic powoli- szybko bylo mi duzo lepiej.

Wypad raczej udany, Benjamin ma juz nowe lozeczko, w ktorym grzecznie zasnal- zobaczymy jak bedzie rano. Tesciowie przyjechali, wiec dziadek od razu wzial sie za skrecanie z Beniem a ja z nimi ale bylo radosci! Niestety z restauracji nic nie wyszlo, posliznelam sie na posadzce i upadlam na kolano jak gonilam malego uciekiniera w ikei i popsul mi sie hunor bo brzuxh i kolano troche pobolewalo. Myslimy jeszcze kupic komode na ubranka Disi i regal na przechowywanie zabawek Bena ale dzis nie starczylo miejsca. Kupilam jeszcze termometr do wanienki i obejrzalan lezaczek do takiego krzeselka co ma Ben. moze kupimy zestaw, bo na razie krzeaelko sprawdza sie super.
    Odwiedzila nas tez siostra J ze swoum szczeniakiem. Bawilismy sie na dworze. Ben korzystal z resztek sbiegu w ogrodku, a mi sie zrobilo smutno bo tesknie za nasxym psiakiem:.. (
    Dowiedzialam sie tez od znajomej (mieszkamy na tej samej ulicy, ma synka o 1,5 mies starszego od Benia i urodzi corke na poczatku naja ze "nasz" wozek mozna zamowic bezposrednio z Holandii i ze wtedy jest znacznie taniej, tylko ze trwa to dluzej(nawet1.5mies.), ale chyba warto. Milego tygodnia!

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Yza duzo zdrówka , trzymałam córcie w domu ale chyba jutro ja puszcze do przedszkola choc mam ogromne obawy jak długo pochodzi bez złapania czegos,

odebrałam wyniki wymazu GBS i powiem wam ze sie zdziwiłam bo byłam pewna ze skoro miałam dodattni poprzednio to teraz tez a tu ujemny

szybko mi weekend zleciał głównie to spotkania rodzinne juz kiepsko mi sie tak siedzi i powiedziałm do męża ze juz chyba nie pisze sie na jakoekolwiek spotkania, jednak w domu to na luzie pójde sie położyc kiedy chce itd a tak to żebra mnie bolą a to kręgosłup ;(
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 19-02-17 o 21:33

O mnie
    jeszcze a propo goraczki w ciazy to chyba zbyt duża nie może wzrosnąć bo jest niebezpieczna, teraz nie miałam ale w poprzedniej ciązy lekarz kazał mi brac paracetamol i sprawdzac ale nie pamiętam ile miałam na pewno powyzej 38,
    ja mojej Mai zbijałam jak miała 38,5 lub wiecej ale tez chwile pozwalałam zeby organizm sam sie bronił bo podanie od razu czegos na zbicie osłabia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Yza lepiej idź do lekarza, bo skoro Ula jest chora to może Cię zarazić i będzie tylko gorzej.
    Dzisiaj w końcu wizyta, jestem naszykowana na pobyt w szpitalu. Julka też już przygotowałam czyli wszystko wyprane, wskazówki mężowi i mamie zostawione. Ech boję się jak cholera tej wizyty. Teraz trochę odpoczywam, także dziewczyny jakbym się nie odezwała dzisiaj to znaczy że zostaje w szpitalu z moja niewydolna szyjka.

O mnie
    palina trzymam kciuki zeby jednak szyjka sie nie skróciła bardziej

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Arwell ja wszystkie antybiotyki a miałam ich już z 5 brałam po 7dni i może tu jest przyczyną że ta infekcja wraca bo jest nie doleczona. Ale moja ginekolog mówi że może taki urok tej ciąży.

Ale tu dzisiaj cisza.
    Pytanie do mamus które kupują zestawy minky do wózków. Jakie wymiary kupujecie? Te typowe do wózka czy te większe? Bo kurde te do wózka są chyba 50x75 także małe a te większe mogą być za duże do wózka ale będą wykorzystywane dłużej.

Ja też się zastanawiam nad tymi rozmiarami..kurcze może któraś podpowie? myślałam o tym większym, ale nie wiem czy nie będzie za duży bo kocyk jest 75x100 o ile dobrze pamiętam

Catti - ja tak samo obkupiłam się w smyku na wyprzedażach. Bardzo ładne pajace i bodziaki 56-62 w dobrych cenach a moim zdaniem jakościowo super, więc polecam dziewczyny, ciuszki jeszcze są.

Yza - dużo zdrówka!

Ania b - ja ostatnio zamawiałam parę rzeczy na Gemini i zamówiłam termometr do wanienki i wysłali losowy kolor haha oczywiście różowy dla synka :P tak sobie przypomniałam jak o termometrze napisałaś.

Wiolcia - ja teraz też mam czasem bóle kręgosłupa, staram się ćwiczyć "koci grzbiet", co mi pomaga, ale nie mogę też za dużo, bo ostatnio czuje tez takie ciągnięcie w dole brzucha. Gin mówi,że to mały główką mnie ciśnie,bo się odwrócił, ale czasem zaboli mocniej i muszę poleżeć.

Palina - trzymaj się ciepło, czasem lepiej zostać pod czujnym okiem lekarzy.

Dziewczyny, która z Was ma wózek klasyczny? ciągle nie mogę się zdecydować, są różne opinie, ale mąż bardzo chce kupić klasyczny z uwagi na komfort maluszka, sprzedawcy takie wózki polecają ze względu na wygodę dziecka. Ale nie są skrętne i to też mnie martwi..czy sobie poradzę z jego prowadzeniem? pomóżcie..dziś jedziemy jeszcze do jednej hurtowni,bo wczoraj pocałowaliśmy klamkę zastanawiamy się nad wózkiem Navington - dużo pozytywnych opinii mają, a mi się podobają też Amelisy..ehh
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 20-02-17 o 09:15

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów