Strona 644 z 1005
Pokaż wyniki od 6,431 do 6,440 z 10047

Kwietniówki 2017

Junior Member
    ktosia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-06 zobacz kalendarz
    Wiolcia89 ja tez jestem spod Rzeszowa, ale od kilku miesięcy mieszkam w Jarosławiu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cattiebrie tak chodziło mi o Inwałd. Fajne miejsce juz od dluzszego czasu chce tam pojechać ale czekam az maz bedzie w domu bo samej z dziecmi to nic fajnego.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Co do prezentow od rodzeństwa dla maluszka to moji maja to zrobic z tatusiem jak juz ja bede w szpitalu i malutki juz bedzie ze mna wtedy maja jechac na zakupy i cos wybrac dla niego.

A tak wogole to czekam na przesyłke bo wygralismy zabawke dla maluszka z gazety ,, mamo to ja ". fajnie bo powiem szczerze ze takich zabawek dla maluszkow to juz nie mam bo wszystko porozdawałam.

Yza ja caly tydzien gotuje po dwa obiady bo dla mnie co innego a dla chłopców co innego,ale wzielam sie na sposob i sobie nastawiam w parowarze wiec nie musze przy tym stac naszczescie zostaje mi tylko obiad dla nich. Dzis im szykuje spaghettii ja troszke zjem ale dla siebie gotuje ciemny makaron .

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Frezyjka, już tyle lat gotuję dwa obiady, albo czasem i trzy bo dla Uli coś innego, ale teraz to już nie jest na moje siły...eh...
    Mimo, że nie jestem zwolennikiem pizzy czy innych fast foodów, to żałuję, że rzuciłam się za takie pichcenie dziś. Mogliśmy zamówić, nikt by od tego nie zachorował, a mnie korona by z głowy nie spadła, że obiadu nie zrobiłam.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Yza no coz czasami to i takie obiady mozna tez nic sie nie stanie. Ja czasami jak nie mam sily to tez zamawiam im pizze zeby cos zjedli bo o glodzie też chodzic nie beda przecież. Ja mialam taki okres ze jak mlodszy syn byl malutki to gotowalam dla niego osobno dla nas osobno i dla tescia tez osbno bo jak chcialam jakies nowosci kulinarne to tesc niestety tego nie jadl. Ale wtedy człowiek byl młodszy i miałam wiecej sil zeby stac tyle przy garach.

dzis juz nie wyrabiam przyszykowałam obiad jeszcze tylko makaron gotuje teraz zrobiłam kremowki chlopakom zakupy i juz padam a tu jeszcze trzeba pojsc w odwiedziny do babci. Nie mam już dziś sily jeszcze ta pogoda mnie dobija deszcz brrr ale wole deszcz niz snieg bo to przynajmniej zapowiada wiosne.

Ja też czasem muszę gotować dwa obiady bo dla męża i dla rodziców co innego. Bo moj tata nie lubi makaronu czy ryżu, muszą być pyry i koniec. Ale teraz skończyło się muszą jeść to co jest i tyle. Julka też czasem wybrzydza ale doszłam dc o wniosku że jak zglodnieje to wszystko zje.
    Niektóre z was mają dużo siły do różnych prac itp. A ja się zastanawiam jak to jest z tymi fit mamami typu Lewandowska jak one mają siłę ćwiczyć, tylko tak one w domu nic nie robią bo mają gosposie itp.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny!

Jestem po wizycie kontrolnej u gin, zaniosłam usg z 30 tyg, z maluszkiem wszystko ok, rośnie nam spory chłopaczek, a kopie mnie jak szalony do mnie niestety znowu jakaś infekcja się przypałętała, mam rozpisane na 2 tyg leczenie nystatyną, któraś z Was miała podawany ten lek? poza tym z badania gin wyszło, że szyjka mi się skróciła i mam 1,5 cm rozwarcia, lekarka mówi, że w 31 tyg się zdarza i jak nie odczuwam skurczy ani dyskomfortu to mogę normalnie funkcjonować, ale się nie forsować. Przepisała mi luteinę 2xna dobę już do końca ciąży. Trochę się tym przestraszyłam, ale czuję się dobrze, chociaż to badanie szyjki nie było zbyt komfortowe..

Aleksandra trzymaj się ciepło! Twój maluszek już sporo waży, ale niech posiedzi jeszcze w brzuszku. Koleżanka urodziła wcześniaczka 2200 g, teraz już się "odchował" i jest wszystko w porządku.

Miłego weekendu! My jutro jedziemy do hurtowni oglądać wózki wreszcie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Arwell ja miałam nestatyne dopochwowo i powiem Ci ze po tym antybiotyku było długo ok a po innych co chwile coś łapie. Ty też masz globulki czy doustnie? Tylko że ja miałam kuracje 7dni i koniec.
    Kurcze już masz rozwarcie i lekarz nie wysłał Cie do szpitala? Moja ginekolog to od razu by mnie położyła na kilka dni albo tygodni. Ale może faktycznie skoro czujesz się dobrze to bez sensu szpital. To teraz dużo odpoczywaj.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Awrell, to nie forsuj się, a będzie wszystko dobrze
    Super, że wózki jutro jedziecie oglądać miłych zakupów

My po obiedzie, robimy inhalacje sobie z Ulą i oglądamy "Było sobie życie"'. J już wywiercił dziury. Więc już nawet organizer dla Lucynki ma swoje miejsce

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Arwell ja miałam nestatyne dopochwowo i powiem Ci ze po tym antybiotyku było długo ok a po innych co chwile coś łapie. Ty też masz globulki czy doustnie? Tylko że ja miałam kuracje 7dni i koniec.
    Kurcze już masz rozwarcie i lekarz nie wysłał Cie do szpitala? Moja ginekolog to od razu by mnie położyła na kilka dni albo tygodni. Ale może faktycznie skoro czujesz się dobrze to bez sensu szpital. To teraz dużo odpoczywaj.
    No ja mam globulki brać przez 14 dni, trochę długo, no ale może wreszcie skutecznie ja jestem pacjentem przyszpitalnej poradni, w tym szpitalu też będę rodzić. Ci lekarze jakoś się nie cackają z pacjentami,a ja ogólnie jestem zadowolona nie będę się forsować i za dużo chodzić, luteinę już zaczęłam brać i zobaczymy jak to się potoczy

Yza dzięki wielkie, wyprawka już prawie cała skompletowana - poupychana po szfakach do kupienia pozostał wózek, wanienka ze stojakiem i łóżeczko z gadżetami (materacyk, ochraniacze itp, ale już mamy wybrane, bo kupujemy przez internet).

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów