Strona 643 z 1002
Pokaż wyniki od 6,421 do 6,430 z 10013

Kwietniówki 2017

Mam 26 lat. Mam synka, który ma 2.5 roczku. Z ciąży donoszonej bez problemu zakończonej cc z powodu dużej wagi dziecka i zwezonych wymiarów miednicy. W druga ciążę zaszłam na początku 2016 roku. Ciąża blizniacza z której mam dwie córeczki w niebie. Nie wiemy dlaczego serduszka zatrzymały się w 12 tc. Trzecia ciąża była zaskoczeniem. .. po blizniaczkach spotkania u psychologa. .. i od początku bardzo wymagająca. Jestem po raz 5 w szpitalu.

2. dzieckozakupy.pl
    Wczoraj zgłosiłam się do szpitala z twardnieniem brzucha i skurczami pojedynczymi. Próbowali wyciszyć lekami akcje ale po wieczornym ktg na którym były skurcze przewieziono mnie karetka do szpitala z oddzialem neonatologicznym i walczą dalej o wyciszenie.malutka wczoraj ważyła 2025 g. To w większym skrócie.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Melduję sie i ja

Wróciliśmy już w czwartek, ale od razu wzięliśmy się za przeprowadzkę i brakuje czasu na cokolwiek.

Cieszę sie z Waszych udanych wizyt i trzymam kciuki, aby nasze maleństwa (i my) dotrzymały do terminu.

Idę ogarniać.
    Dziś ekipa (szwagierka z chłopakiem) składa nam meble, a ja mam zamiar malować z córą szafę.

Witaj Alexandra to dużo razy byłaś w szpitalu, ale najważniejsze żeby teraz wyciszyć skurcze niech malenstwo jeszcze posiedzi consjmniej z 3-4 tygodnie.

Figa ty nie przesadzaj z tym ogarnianiem. No i nie wiem czy to dobry pomysł z malowaniem szafy bo te farby nie są dobre dla dziecka. Ja się źle czułam nawet gdy czułam zwykła farbę do sufitów a co dopiero farba do mebli.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    witam i ja w sobotni poranek a raczej nuz nie poranek. Ja dzis pospalam do 8.10 ale nocki przesypiam naszczescie cale ale rano to pedem do ubikacji bo inaczej to bym musiala pampersa zakładac ha ha.

Witam nowe mamusie.
    Alexandra to dobrze ze jestes pod opieka lekarzy bo zawsze to masz opieke a w domu to roznie by moglo byc. Naszczescie juz jestes na tym etapie ze jakby co to dzieci juz maja duze szanse.

Figa ty uwazaj na siebie przy tych przeprowadzkach bo to roznie bywa.
    Ja wczoraj tez mialam delikatne skurcze ale to normalne na tym etapie ciazy. Juz we czwartek wizyta wiec dowiem sie czy wszystko ok. Moje cukry w dzien sa unormowane juz najgorzej jeszcze te poranne nie moge ich zbić ponizej 100 i biore na noc insuline juz 6 j. Choć dzis po sniadaniu mialam 145 ale to przez swoja glupote bo zjadłam 2 kromki z serem żółtym i rzodkiekwa jakbym zjadla jedna byloby ok.

Nic trzeba sie zbierac na male zakupy na niedziele a pozniej szykowac obiadek i ogarnac dzieci z lekcjami. Masakra ile oni im zadaja a jak przychodzi weekend to jest tego wszystkiego kumulacja.

A pisalyscie o roznych wycieczkach. My z mezem kochamy Bieszczady jak tylko mozemy to je odwiedzamy. Ale mi sie marzy wyjazd chociaz na tydzien na Mazury. Jeszcze tam nigdy nie byłam. Jakbyscie mialy jakies fajne miejsce w tych okolicach na nocleg sprawdzone oczywiscie to poprosze o link.

tez chciałabym pojechac do miejscowosci gdzie sa te miniatury europejskich stolic w Polsce. Nie pamietam teraz nazwy ale moze uda nam sie w czerwcu pojechac.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Witam nowa mamusie Napewno wszystko bedzie dobrze jestes pod dobra opieka :*

Maz pojechal na chwile do pracy.. Oj jak fajnie miec go juz przy sobie Tak czuje sie bezpieczniej

Fajne wiesci z udanych wizyt oby tak dalej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Frezyjka, chodzi Ci pewnie o Inwałd ... koło Krakowa... polecam, tez bardzo fajne miejsce...

My Bieszczady odwiedzamy dość często, ale jednak mam obawę jeśli chodzi o szlaki... kuzyn jeździ częściej i już dwa razy widział niedźwiedzia... raz całkiem blisko...więc ja niestety, dziękuję bardzo, bo sama z mężem może bym i poszła...ale z dzieckiem niekoninecznie...
    A miś o którym było głośno... okazało się, że jednak zdrowy i już przetransportowany do dziczy ;p

a my dziś obiadek u teściów... a potem jak się będę w miare czuła to Mała ma obiecany wypad po prezent dla Michasia na powitanie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Eh...sobota...zawsze chcę obiad zrobić bardziej na wypasie dla J i Uli - jakieś mięso i dla siebie, więc podwójna praca. Już nie mam siły :/ jednak nie nadaję się już do stania przy garach. Ula dziś już bez gorączki, śpiewa, tańczy, wulkan energii jednym słowem, a ja czuję, że potrzebuję ciszy i spokoju eh... J dziś do 14'00 w pracy, później ma przywiesić organizer koło łóżeczka, półkę przymocować i zająć się podłogą. A ja mam plan leżeć i tylko to.

Cattie, ciekawe co Mała wybierze dla brata. Ula nie mogła się zdecydować i trwało to dość długo

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów