Strona 642 z 1002
Pokaż wyniki od 6,411 do 6,420 z 10016

Kwietniówki 2017

Tak, za małą czarownicę "ale dobrą, nie Babę Jagę ;p" no padnie, padnie... tylko pytanie czy w dobrym humorze czy będzie jazgot ze zmęczenia - bo to różnie bywa

Mi lekarz Islę polecił... mama farmaceutka też...ale to tak jak z wieloma preparatami w ciąży - brak badań. Ja brałam ją i teraz i w poprzedniej ciąży...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Yza Isle można brać w ciąży nie ma przeciwwskazań. Tylko ona bardziej jest na chrypkę i suchość w gardle. Na ból lepsze tantum verde w sprayu-działa miejscowo, powinine przynieść ulgę. Ja brałam tez prenalen i mi pomógł tylko bardzo słodki. Gdy ból jest bardzo duży i nic nie pomaga to paracetamol można wziąć. Ogólnie dużo pić i nawilżać gardło np. woda z cytryną i miodem, łyżeczka miodu. Najlepszy lipowy i spadziowy.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej, a ja dzis skonczylam wczesniej i po odebraniu Benjaminka z przedszkola pojechalismy do tesciow za miasto, nareszcie mialan okazje zeby wykorzystac pogode Poszlismy na dlugi spacer, slychac bylo spiew ptakow i konie sasiadow byly na wybiegu wiec Ben. byl zachwycona a ja zadowolona, ze nie musze pchac wozka. Dzis wieczorem Ben. szybciutko zasnal po wycieczce.
    Nie zazdroszcze lezenia ani bolow. Na prawde doceniam, ze czuję się duzo lepiej niz z Beniem. A wtedy nie mialam wyjscia i codziennie spacerowalam z psem.
    Nie myslalam o walizce, ale moze to dobry pomysl. Tylki my namy b. duze albo b. male i czy to higieniczne?
    Pozazdroscilam Wam tych planow wyjazdowych, my chcielismy wreszcie pojechac gdzies zeby odpoczac, uwielbiam Wlochy ale to nie przed wrzesniem, bo za goraco. Chcialabym do Pl. ale wtedy zawsze wracany niestety b. zmeczeni- kazdy chce sie spotkac i my w sumie tez, ale troche tego duzo z 2 maluchow. A marza mi sie i gory i Mazury...
    Ja niestety osiagnieciami w sprzataniu nie moge sie pochwalic, zwykle ogarniam co sie da w poniedzialki, jesli mam wolne i Benjamin w przedszkolu a w tym tyg tez musialam byc tam przed poludniem i jutro do 14, takze pozostaje niedziela; bo obydwoje jestesmy w domu. Na weekend w planach wyjazd do "duzego miasta" i zakupy min. w Ikei (dowiezli lozeczka) i moze indyjska restauracja... mniami.
    Ktos pytal o skladana wanienke, my taka mamy z korkiem stokke flexi, ale nie jest zbyt duza. Ja dosyc wczesnie zaczelam brac prysznic z synkiem, bo od 3 mies. chodzilismy na plywanie dla maluchow i teraz tez bym chciala sa takie plastikowe krzeselka z ikei ktore mozna miec pod prysznicem, od ok. 1rz kapie go w wannie.
    Witaj Ktosiu
    P.S. ja i swoje ubrania i posciel pralam w proszku antyalergicznym. Siostra tak radzila. Nasz Ben wychowywal sie razem z naszym bernenczykiem, takze sterylnie u nas nigdy nie bylo, ale to na pewno nie szkodzi prac wlasnie w takim (tu nie ma specjalnych proszkow dla dzieci). (Niestety pieska juz nie ma od listopada : .. ( z nami)
    Milego weekendu i duzo zdrowia!

Ja dzisiaj nie mam już mocy i leżę w łóżku z biodrami w górze. Już nie wiem jak moje dziecko leży bo czuje je dosłownie w kroczu i czasem pod zebrami.
    Dołączyłem do grupy kwietniowych mam na Fb ale jakoś tam mi się nie podoba. Tam już jedną urodziła 3dni temu w 32 tygodniu dziewczynkę 2kg. Masakra normalnie takie malenstwo.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Palina tobie tez zleci,
    jak czytam o tym porodzie w 32 tyg to az mnie ciarki przeszły, , odliczam i ciesze sie każdym tyg w ciazy oby jak najbliżej terminu sie synek urodził, strasznie nie chce urodzic wczesniaka bo niesety wiem co to znaczy wrócic po porodzie do domu bez dziecka smutne wspomnienia

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cattibrie czytałam o tym niedźwiedziu w bieszczadach ze go łapali i sprawdzali czy jest zdrowy, my nad soline to często jeżdzimy bo nie jest tak daleko i czasem pod domek tak na weekend wyskakiwaliśmy ale jak Mai nie mieliśmy jeszcze,

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Melduje się

Byliśmy dzisiaj u lekarza.
    Oliwka od 2 tygodni waga taka sama, 1558. Trochę się zmartwiłam, ale lekarz mówił że martwię się na zapas.
    Mówi że tłuszczyk się odkłada i nie jest już taką chudzinką.
    Dzidzia znów zrobiła fikołek i ponownie ułożona jest poprzecznie. Tym lekarz też nie kazał się martwić na wyrost, bo niektóre dzieciaczki odwracają się główką do dołu nawet w 35-37 tygodniu.
    Najważniejsze że jest zdrowa

Dostaliśmy kolejne zdjęcia do albumu Fajne, niunia z piąstką w buzi

Pogoda u nas się skiepściła, padało, teraz też słyszę że deszcz uderza o parapet.
    A w planach miałam mycie ostatniego okna, wrr.

Jutro jedziemy do Ikei, więc pół dnia mamy z głowy.
    Pewnie to moja ostatnia ostatnia wycieczka przed porodem.
    Chcę jeszcze namówić małżona na wyskok do Akwarium w Gdyni, tylko nie wiem ile sił będę mieć, ostatnio szybko się męczę.

Dobrej nocki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć chciałabym do Was dołączyć. Czytam Was od pierwszych postów ale ze względu na ciężki zeszły rok nie potrafiłam się zebrać w sobie. Termin mamy na 11.04 i czekamy na córeczkę Marcelinkę.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Wczoraj padłam, pobudka co godzinę i niestety znowu spać nie mogłam od 24 :/ J musiał mi łydki i stopy masować bo spuchnięte były jakbym Hobbitem była :/
    Oczywiście od przed 7 już nie śpię :/ uroki końcówki ciąży
    Ula dziś sier obudziła bez gorączki, uffff
    Ja walczę, choć to gardło mnie boli, ale psikam tamtum i też mam te tabletki do ssania co pisała katarzynka. Piję dużo bo mam takie zalecenie od dr, żeby dociągnąć do 3 litrów płynów dziennie. Miód i cytryna to u nas na porządku dziennym
    Ania i monyka udanych zakupów
    Monyka, mojej koleżanki córeczka dzień przed planowanym cc, w 38/39tyg.ciąży, przekręciła się główką w dół i czekali aż urodzi naturalnie. Jeśli dr mówi by się nie martwić, to ma rację na pewno Cię nie oszukuje.
    Ania, fajną wycieczkę sobie zrobiliście ja czekam aż się wykurujemy i pojedziemy do lasu, chociaż na parę minut. Ale to pogoda też musi się poprawić bo od wczoraj szaro, buro i pada deszcz :/
    Cattie, mam nadzieję, że córeczka zadowolona z balu
    Wiolcia, u nas podobnie - cieszymy się każdym tygodniem ciąży teraz już bliżej końca niż dalej, musimy się oszczędzać, uważać, nie przemęczać się i się uda
    Katarzynka, dzięki za rady farmaceutyczne oby szybko pomogło

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Alexandra1990 Zobacz posta
    Cześć chciałabym do Was dołączyć. Czytam Was od pierwszych postów ale ze względu na ciężki zeszły rok nie potrafiłam się zebrać w sobie. Termin mamy na 11.04 i czekamy na córeczkę Marcelinkę.
    Witaj. Napisz coś więcej

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów