Strona 640 z 1002
Pokaż wyniki od 6,391 do 6,400 z 10013

Kwietniówki 2017

No wiadomo że zapach jest jaki jest ale jak jest gorąco to nawet zwierzęta nie wychodzą na zewnątrz. Słyszałam że fajne jest zoo safari Borysew czy coś takiego może się wybierzemy ale to dopiero we wrześniu. Ja jestem z Wielkopolski ale w zoo w Poznaniu nie byłam nawet na rynku nie byłam hehe, częściej jeżdżę do Wrocławia.

Wiolcia taj patrzę na Twój suwaczek i mega Ci zazdroszczę że zostało Ci tak niewiele, Yza zresztą Ty też już końcówkę masz.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza oprócz tantum verde z naturalnych składników to ja robiłam sobie "herbatki" z takiej mieszanki: imbir, cytryna, miód i goździki. Goździki właśnie ponoć dobrze działają na stany zapalne w jamie ustnej i gardle.
    Ale wiadomo - wolniej to działa niż taki spray. Ja jednak zaczynałam od naturalnych sposobów, by mieć coś pewniejszego na zaś.

Uwaga! Po ponad 2 tyg kataru i przeziębienia jest lepiej! Jupi!! Ale bez kropli do nosa się nie obeszło niestety ;( bez nich byłaby tragedia, nie mogłam oddychać ani nosem, ani ustami, bo się przytykałam. Lekarz powiedział, że na tym etapie ciąży ryzyko dla dziecka jest znikome i mam nadzieję, że nie zaszkodziłam Juli.
    Rusza się porządnie, więc wnioskuję, że wszystko u niej ok. Czasem nawet tak się wierci, że aż ból czuję w cewce (nie wiem jak to możliwe...).

Co do pakowania to ja najpierw muszę kupić torbę/y. Chciałam we 2 się pakować, ale w sumie zobaczymy jak dużą torbę kupię i co mi powie położna ze szpitala, jak oni preferują. Mam puchaty szlafrok, nawet dwa, ale fakt, że sporo miejsca zajmują. Kupię chyba taki lekki, bawełniany przed kolano.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Moschino I love love to moje dyżurne perfumy. Mogłyby tak zwierzęta pachnieć
    Ooo tak jak i moje

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ula była na wycieczce z przedszkola w Borysewie była bardzo zadowolona
    Stosuję naturalne metody, ale gardło z każdą minutą coraz bardziej boli

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Palina, nie ma co zazdrościć konieczności wcześniejszego rozwiązania ciąży. Uwierz mi, że wolałabym spokojnie sobie czekać aż natura zadecyduje kiedy Mała ma się urodzić. Miesiąc dodatkowo w brzuchu to dużo i wolałabym by Lucynka jak najdłużej sobie w nim posiedziała.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    W biedronce są teraz fajne torby, ale chyba do jednej żeby się zapakować, to za małe

Witaj, Ktosia ten sam tydzień i od paru dni Mała mi również daje ostro popalić, tak mocno jeszcze nie kopała, dzisiaj jak jechałam to miałam brzuch przy kierownicy, jak kopnęła, to aż mi skręciła autem

Ja we Wrocławiu jestem prawie co tydzień i za nim nie przepadam, ale może dlatego, że kojarzy mi się z tymi studiami ale w sumie ogólnie mi się nie podoba, jest taki stary, brzydki, nie mój klimat. Afrykarium też nie zrobiło wrażenia, albo może i spodziewałam się więcej po tych wszystkich reklamach. Jedyne, co z czystym sercem mogę we Wrocławiu polecić to aquapark, tam zawsze dobra zabawa

Dziewczyny, od wczoraj mam ciągle napięty i twardy brzuch. Kiedy się położę to "mięknie", ale jak tylko wstanę, to jak piłka... dzisiaj musiałam tylko jechać na badania i krótkie zakupy, jak wróciłam, to myślałam, że pęknie, taki twardy. Nie boli mnie to w ogóle i jednocześnie czuje bardzo dobrze ruchy Małej, więc nie wiem czy się martwić. Mialyscie coś takiego?

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Po wczorajszym szorowaniu całej kuchni ledwo się ruszam...nawet palce mnie bolą. Później byłam na zakupach i padłam o 1 zasypiając na siedząco. Pewnie bym tak przespała ale obudziła mnie czkawka maleństwa. Przez to sprzątanie w ogóle się wczoraj nie ruszało co mnie zaczęło martwić. Dopiero wieczorem zaczęło brykać, jak usiadłam w końcu. Dziś już normalnie kopie rosół się robi dopiero, później zrobię zupe krem z brokułów i dokończę sprzątanie, ale tak delikatnie już. Mąż w pracy więc i tak nic lepszego nie mam do roboty. Ja już skończyłam dawno 32 tyg i tak jak Wam ulżyło mi troszke. Tylko, że cesarke i tak będę mieć najpóźniej 25 marca więc mało czasu zostało z jednej strony się ciesze a z drugiej jeszcze tyle rzeczy trzeba zrobić i kupić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Ala ja często takie coś mam, zwłaszcza jak się ruszam ciągle zamiast leżeć. Często mi się brzuch napina i to takie nieprzyjemne uczucie :/

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    Nie odzywałam się parę dni z powodu tego, że prowadzę bardziej leżący tryb życia, a w takiej pozycji źle mi pisać. W poniedziałek wieczorem dopadł mnie straszny ból biodra- nie mogę chodzić, siedzieć, stać leżeć na lewym boku, coś potwornego, ostry przeszywający ból mam dość. Jak muszę coś zrobić to poruszam się jak kaleka gorzej jak moja 87 letnia babcia o lasce. W środę ryczałam już z bólu, wzięłam nawet paracetamol-ciut było lepiej. We wtorek byłam u gina kazał spadać na izbę przyjęć do neurologa. Pojechaliśmy, dobrze, że mam znajomości w tym szpitalu bo by mnie olali, a tak cóż nic nowego się nie dowiedziałam. Wykluczyli rwę kulszową i powiedzieli, że to nerw ucisk staw biodrowo-lędźwiowy, krzyżowy czy coś takiego. Zalecili masaże, termofor i tyle. W sumie to co sama już robiłam.
    Dziś ciut lepiej jest trochę mogę siedzieć, nawet obiad zrobiłam na siedząco. Mąż nie pojechał przez to wszystko na budowę naszego domku i tylko do pracy chodzi, bo ktoś musi dom ogarnąć i zakupy zrobić. Córka jak pójdzie do szkoły to od 7 do 17, 18 godziny jej nie ma, tylko dziś wcześniej kończy.
    Ból z biodra przeszedł mi na lewą stronę kości ogonowej- masakra. Jutro mamy szkołę rodzenia od rana mam nadzieję, że się jakoś doczłapę. Szkoda mi tracić zajęcia.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Czeka też zrobienie akwarium- podmianka wody, mąż zrobi mówi, że się poświęci tym razem
    A takie miałam plany na ten tydzień, szczególnie zależało mi zacząć prasować i lipa. Mam nadzieję, że odpuści mnie to cholerstwo i znów będę sprawna. Naprawdę współczuję tym z Was co leżą od początku lub nawet kila tygodni. Czego się nie robi dla Tych maleństw.
    Konradek wywija mi ostro w brzuszku od wczoraj chyba znów fikołki robił. We wtorek ważył już prawie 1800g- w ostatnim dniu 31 tygodnia i znów był główką nad moim pępkiem. Akrobata z niego bo na prenatalnym był główką w dół
    Cieszę się, że u większości z Was wszystko dobrze, ach te przeziębienia mogłyby odpuścić już w końcu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów