Strona 64 z 356
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 3555

Kwietniówki 2017

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    A jakieś ćwiczenia Ci nie pomogą? Ja też mam okresowo problemy i mi pomagają.

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie

Dziewczyny, jeśli nie macie objawów to nie zamartwiajcie się tak... zdrowa ciąża też może tak przebiegać i pozostaje tylko się z tego cieszyć, że omijają nas mdłości i inne atrakcje. To moja druga ciąża i jest tak samo świetnie jak w poprzedniej... nie wiem co to nudności i inne takie... i zamierzam się z tego cieszyć

Piszecie mnóstwo...nie nadążam... przy okazji witam wszystkie Dziewczyny, z którymi jeszcze nie miałam okazji się przywitać...

My dość intensywnie żyjemy, bo zwykle jesteśmy w drodze to lato u nas obfitowało w różne wyjazdy, dalsze i bliższe - ale za to Córka przeszczęśliwa...
    Ale w czwartek już przedszkole... bardzo chce iść, oby tylko zdrowie było lepsze niż rok temu... OBY!

Mamy wesele 1.10 i już nie mogę się doczekać... Martwiłam się kiecką, bo takie jakie do tej pory nosiłam odpadają (wcięte w talii)... ale za to przypadkowo kupiłam długą zwiewną...taką o jakiej zawsze marzyłam Córka też ma już wszystko... teraz uczę się rożnych warkoczy itp... będzie niosła kwiaty przed Panną Młodą

Imiona... chłopak na pewno Michał... bo Ania miała być Michałem i tu nie ma dyskusji... a dziewczynka... może Zosia, może Gabrysia... nie wiemy na 100%... ja po cichu liczę na pannę, ale wiadomo...najważniejsze, żeby zdrowe, zdrowe i jeszcze raz zdrowe było

Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu!

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    a mmnie nadal boli głowa, wzięłam apap bo juz nie mogłam, ale apap mi nie pomaga ogólnie i nadal się męczę. To ból od kręgosłupa szyjnego, mam z nim problem, brałam leki, ale jak zaczęłam podejrzewać to przestałam. Jutro idę do neurologa i zobaczymy. Póki co chce mi się wymiotować z tego bólu. Zaczynam się zastanawiać czy to był dobry pomysł
    Cajafuerte a może spórbuj takiego zestawu: co najmniej jedna duża szklanka zimnej wody, a nawet dwie, jak dasz radę wypić. Połóż się w dobrze przewietrzonym pomieszczeniu i na czoło/głowę połóż kompres. Ja zazwyczaj biorę mniejszą ściereczkę kuchenną, moczę porządnie w wodzie i wkładam na kilka minut do zamrażalnika. A później kładę taki zmrożony kompres na czoło i pomaga.

A nuż pomoże

Cześć dziewczyny po dłużej nieobecności jesteśmy po weselu. Mój mąż był świadkiem, brzuszek mnie bolał ale potańcowaliśmy wszyscy w rodzinie sie domyslają bo nic nie piłam ... juz nie moge sie doczekac wizyty u gin jeszcze tylko kilka dni. Nie wiem czy pisałam ale nie wytrzymałam i w poprzednim tyg poszłam na usg do innego lekarza... był juz pecherzyk 4 mm poczatek 5 tc to był. Bardzo chce juz zobaczyc cos tam więcej.

Czy wy jak dowiedziałyście o ciąży? przeczuwałyście płeć? Ja od początku i ani razu nie poczułam inaczej - chłopak! Czuje ze to bedzie chlopiec. Nie wiem czy to coś może znaczyc czy mozna to przeczuć hihihiih ale tak czuje.

Denerwuje mnie moj maz, bo nie widze u niego radości, tzn wiem ze sie cieszy ale jak on to stwierdzil, okaze ta radosc jak bedzie wiedzial ze jest ok na nastepnej wizycie w poniedzialek. Mocno przezyl poprzednie poronienie i boi się cieszyc...

Ogolnie rano mam mdlości, lodówka i kuchnia mi smierdzi. Ciagle jestem głodna. echh...

W pracy wiedza niektorzy. Prezes wie, ale ja z nim jeszcze nie rozmawialam. Uwazam ze to prywatna sprawa i nie musze latac i wszystkim odrazu ogłaszac. Powiem jak bedzie wiecej widac na usg. I wtedy odrazu na l4.

Dziś jakoś mam super dzień, wyszłam z pracy szybciej, piekna pogoda. Czekam na męża i jedziemy na zakupy spożywcze.

Już bym chciała przeglądać rózne rzeczy dla dziecka,ale boje się wciąż czekam na potwierdzenie .

Stokrotka? odezwij się,

U mnie tez objawy ciązy tak jakby minęły.
    Ja chciałabym synka ale znając życie będzie druga dziewczynka. Zreszta nie ważne co ważne żeby było zdrowe.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    dzis mega głowa mnie boli ale przypuszczam ze z nerwów bo bardzo pokłóciłam sie z bratem a w dodatku córka ma jakis bunt i potrafi tak mnie wyprowadzić z równowagi ze sie poryczałam z bezsilności, tragedia
    wogóle strasznie nerwową mam ta ciażę ciagle coś sie dzieje i płacze albo siedze z palpitacja serca, boje sie czasem ze to wszystko dziecku zaszkodzi

dziewczyny ja dopiero od 2 tygodni gorzej sie czuje i mam jakiekolwiek objawy, mdłosci czy senność, do 7 tygodnia to nic a nic czasem wręcz niedowierzałam ze jestem w ciąży a na pierwszej wizycie też byłam dość późno bo wg om juz rozpoczętym 8 tyg.

Stokrotka napisz do nas, wszystkie myslimy o tobie
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 30-08-16 o 17:46

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    mi na płci nie zależy wcale będę sie cieszyć i z chłopca i z dziewczynki
    tylko marzę żeby moje dzieciątko tym razem było zdrowe bo niestety córcia urodziła sie nieuleczalnie chora i wiele miesięcy spędziliśmy w szpitalu i wiele przeszliśmy, operacje, trafsfuzje itd

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    witam ja juz po pracy i w domu... poprasowalam dzis ubranie na rozpoczecie roku szkolnego bo jutro malo czassu bedzie a nie chce sie gonic..
    ja oprocz bolow piersi i jakies czasem bolesci brzucha nie mam innych objawow czasem mnie mdli i to wszystko...
    stokrotko odezwij sie, martwimy sie

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    ja w pt mam wizyte i dopiero ksiazeczke zaloze o bylam w 5 tygodniu to tylko pecherzyk byl i czekam itez mam nadzieje ze wszystko ok bo zeswirowac mozna

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja tez już w domu.
    Oglądamy Kung Fu Panda 3
    Tak dla rozluźnienia. I żeby ja poleżeć mogła, bo dziś brzusio boli.
    Jutro mam przymusowo wolne, bo Misiek ma dużo pracy... więc on wolnego nie mógł wziąć, a tak ja na wolne, nie tracąc urlopu - tak pracujemy razem
    Po prostu nie mam co z Gaba jutro zrobić
    Wiec na 9.00 do ginki a potem błogie lenistwo
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów