Strona 637 z 1006
Pokaż wyniki od 6,361 do 6,370 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dokładnie, co szkoła to inna metoda. Ula urodziła się w połowie sierpnia, upały były wielkie, ale nie dopajałam jej. Mleko matki dostosowuje się do potrzeb Maleństwa i ja się tego trzymam

W ile toreb się pakujecie do szpitala?
    Bo mnie wyszły dwie. Nie jakieś wielkie, ale w jednej jestem ja spakowana, do drugiej Lucynka i rzeczy typowe po porodzie, jakże np.podkłady. Chyba nie ma tragedii, co?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Drzewko Super ze juz wszystko zorganizowane

Yza No maz bardzo to przezywa ze tyle czasu stracilismy, ale wlasciwie robil to dla nas aby dostac awans i bylo lepiej w zyciu dla naszej rodzinki
    Dobrze ze juz mamy to za soba Nie chcialabym od poczatku tego przezywac bardzo duzo mnie to kosztowalo :/

Ann Mi tez mowiono ze przy upalam oprocz piersi mozna dopajac bo wiadomo bardzo szybko sie wypaca cialko maluszka i szybko moze sie odwodnic a ja akurat rodzilam w najwieksze upaly i bobas byl caly czas spocony chodz praktycznie w samej pieluszce lezal..

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Ja planuje sie w jedna zmiescic Nie lubie za duzo toreb .. Jedna i to najlepiej mniejsza bedzie idealna dla mnie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sysiasia, dobrze, że już koniec.
    My z J jesteśmy ten typ, co potrzebujemy siebie, choć gdyby zaszła potrzeba rozstania z ograniczonym czasem - jak u Was - to dalibyśmy radę, ale latami, miesiącami żyć z daleka od siebie, eh... nieeeee....
    U Was jeszcze dobrze było z tym, że co tydzień się widzieliście niektórzy miesiącami się nie widzą...koszmar...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Yza Ja planuje sie w jedna zmiescic Nie lubie za duzo toreb .. Jedna i to najlepiej mniejsza bedzie idealna dla mnie
    Ale jak, skoro mój szlafrok zajmuje pół torby?

Ja też się pakuję dwie torby... jedną małą na cc (czyli takie moje podręczne rzeczy bo kilka h będę na porodówce, bo antybiotyk dostanę i cc koło 11-12, a mam się zgłosić koło 7...) ... a pozostałe rzeczy dla dziecka i po porodzie w większej torbie.

Życie na odległość to jakaś masakra...przerabialiśmy to przez 6 lat...związek na odległość... nie chce tego pamiętać. Potem była powtórka jak jeździłam na staże... ale było jeszcze gorzej, bo pojawiło się dziecko... Koszmar, którego nie zamierzam nigdy powtarzac...
    Ale wytrwaliśmy

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Nasz początek związku to też spotykanie się w weekendy, albo co dwa. Ja na studiach, J też i widywaliśmy się tak przez 4 lata. Później było jeszcze gorzej bo praca doszła, ale i tak raz na tydzień/ dwa musieliśmy do siebie przyjechać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ehh... związku na odległość nie chce pamiętać...

Obiecałam mojej Ani, że jak Nela, Mała Reporterka będzie w Rzeszowie to pojedziemy... i jest.. na promocji nowej książki, ale 1 kwietnia... a ja jeśli wszystko będzie zgodnie z planem będę wtedy w szpitalu ... a tak chciałam, żebyśmy razem pojechali...ale może mąż ją po prostu zabierze i będzie miała prezent dodatkowy...

u mnie już obiad gotowy - łazanki.. zaraz prasowanko i potem sok z buraków, jabłek i marchewki będę robić

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    To z mężem niech jadą moja Ulcia uwielbia wypady z samym tatą bo zawsze tata na więcej pozwala na frytki pójdą, jakiś sok wypije gotowy a ja to herbatki zabieram ze sobą, kompociki kanapki hehe

My planujemy pierwszą wycieczkę w czwórkę do płockiego zoo i obejrzeć nowootwarte akwarium zobaczymy jak nam pogoda pozwoli, ale w sumie w maju/czerwcu to planuję. A w wakacje wycieczkę do Krakowa do Muzeum Żywych Motyli

Zobaczymy jak wyjdzie w kalendarzu zapisałam...
    My też chcielibyśmy wyjechać gdzieś na chwilę... Kraków teraz też ma dla nas świetny dojazd, a że mam tam siostrę to i nocleg możliwy...
    Mi się Wrocław marzy, ale to już kawał drogi... więc na chwilę później...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów