Strona 636 z 1002
Pokaż wyniki od 6,351 do 6,360 z 10013

Kwietniówki 2017

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    dzięki Arwell i Wiolcia
    i Arwell, gratuluję wieści z usg, maluchy podobnie nam rosną z ćwiczeń na plecy tylko koci grzbiet mi przychodzi do głowy - tak, że mam pewność, że jest bezpieczny w ciąży. dobrze jest zwrócić uwagę na oddychanie, zresztą jak w każdym ćwiczeniu.
    https://www.youtube.com/watch?v=NRQS-5wthPs

nawet mi nie przyszło do głowy, żeby prać swoją koszulę w płynie dla dzieci. ale w szpitalu, w którym chcę rodzić dają koszulę i nie można mieć swojej do porodu, więc z pierwszym kontaktem i tak by to nas nie dotyczyło. a później mały i tak przejdzie przez las rąk i flor bakteryjnych, więc myślę, że moja koszula i tak by wiele nie zmieniła

2. dzieckozakupy.pl
    A ja piorę swoje koszule i staniki w proszku dla dzieci... bo to nawet nie tyle o florę bakteryjną chodzi co np. o chemię...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej Wam..
    Ja dzis pobudka po 2 i ok 5 zasnelam.. To chyba przez ta pogode taka nagla zmiana nie jest dobra.. Nagle szaro, buro i mokro brrrr :/

Maz dzis wraca . Koniec tej mordegi jupi

Palina Ja tez jedna kupuje .. Najwyzej dokupie jak nie wyjdzie kp.. Ale bede sie mocno starac aby karmic. Potrzebuje takiej wiezi z dzieciatkiem. Nati tylko 3 mies sie udalo i pozniej tak mi tego brakowalo :/

Zelda Wspolczuje caly czas lezenia, ale juz koncowa moze tak Cie pociesze
    Mamy 32 tyg skonczone za soba juz jestem spokojniejsza bo wiem ze maluszek dal by sobie rade jak by sie urodzil przedwczesnie Tak czekalam wlasnie na ten tydz Teraz znowu czekam na 36 a pozniej do 40 . Fajnie ze juz tak daleko

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Powiem Wam, ze ja nie lubię chodzić do kosmetyczki. Co mogę to robię przy sobie sama, hybrydy tez. Ale ostatnio totalnie nie mam motywacji i ostatnio hybrydę sobie robiłam we wrześniu . Teraz zrobię tez tylko ze względu na te sesję. Ale ze mam już paznokcie pięknie przygotowane to pójdzie jak po maśle .

Ja nie myślałam o praniu koszuli, ale chyba taz wybiorę w plyńie dla dzieci.

Butelki mam dwie, bo myśle ze będę czasem odciągać. A przy kp podobno nie trzeba przepadać woda. Ewentualnie pojźniej przy rozszerzaniu diety..

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja koszule i ubrania ktore zabieralam do szpitala pralam w dzieciecym ale pozniej w szpitalu tak sobie pomyslam ze po co ja to robilam jak i tak spie w poscieli szpitalnej.. Pelno kobiet z innymi florami bakteryjnymi i tak doszlam do wniosku bez sensu..

A powiem Wam ze moja kolezanka od poloznej miala zalecenia prac ubranka i wszystko w proszku w ktorym ona swoje ciuchy pierze :/ Hmm ja jednak ciuszkow bym nie prala w tak zracym proszku. Nie wiem czemu tak ale bardzo sie zdziwilam..

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Wczoraj wieczorem korzystając z promocji w smyku kupiłam ostatnie rzeczy z wyprawki: nianie elektroniczna, łóżeczko turystyczne i smoczka do uspokajania.
    Chyba mogę powiedzieć, że mam już wszystko . Zostanie jeszcze leżaczek i krzesełko ale to już kupię w kwietniu bo to największy wydatek.
    Na pewno w praniu się okaże, że jeszcze cżegos brakuje, ale to już pewnie drobiazgi które na szybko będzie można uzupełnić.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Magdzia, współczuje przeżyć . Teraz na pewno wszystko będzie w porządku. Moja koleżanka straciła ciążę na bardzo wczesnym etapie i jej córeczka bardzo to przeżyła. Dzieciaki dużo rozumieją i tez bardzo przezywają.

Nie martw się, wszystko będzie ok .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Moje staniki do karmienia i koszule są już poprane w proszku Lucynki.

Sysiasia, dla mnie każdy tydzień jest na wagę złota ale 32 skończone to już dobrze jest teraz czekam na 34 skończony, później 37, a później.... wiadomo
    Super, że mąż już wraca podziwiam Cię, że tyle bez siebie wytrzymaliście!!! My byśmy nie mogli żyć bez siebie, codzienne rozmowy, wspólne kolacje i normalnenie życie ale wiem, że czasami nie ma wyjścia.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Magdzia, oby tym razem każdej z nas się udało musimy wierzyć, że będzie dobrze! Po prostu

Drzewko, fajne zakupy my już raczej wszystko mamy. J zastanawia się tylko nad innym fotelikiem, ale decyzję zostawiam jemu. Ja nie mam głowy do czytania o testach, jakiś parametrach etc.
    Leżaczek mamy. Wszystko wyprane, czeka na Lucynkę. Pewnie przed samym porodem J będzie wszystko czyścił jeszcze raz bo sierść kotów jest wszędzie.

Zapach kapusty jestpekińskiej w całym domu Ula mówi mi, że śmierdzę kapustą ale jak ma pomóc na ból gardła, to trudno

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    A mi położna mówiła że przy dużych upałach, mimo karmienia piersią (jak ur. syna to było ponad 30 st. w cieniu) można dopajać wodą przegotowaną, wystudzoną do temp. otoczenia więc co szkoła to inna metoda
    Myślę jednak, że w kwietniu niema co liczyć na tak wysokie temperatury więc problem z głowy ale jedną butelke w zapasie warto mieć
    Ostatnio edytowane przez Ann85 ; 17-02-17 o 10:32

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów