Strona 635 z 1005
Pokaż wyniki od 6,341 do 6,350 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam i ja. Dzis znowu mam powera i juz podlogi pomyte sciany tez normalnie w szoku jestem bo czasami mam takie dni ze i tydzien nie dam rady nic zrobic dobrze ze wtedy dzieci odkurza i pozmywaja podlogi bo by była masakra tyle kurzu sie u nas zbiera bo mieszkamy przy torach kolejowych.

No i wczoraj poprałam posciel do lozeczka - taka piekna pogoda byla ze można bylo wywiesic na polku zeby przewietrzylo ładnie. Super oby dzis tez tak bylo.

Ja pamietam jak pierwszy synek byl mały i jechalismy na wakacje zagranice to mielismy taki maly basenik i w nim go kapalismy i sprawdzil sie w tym roku tez tak zrobimy bo jednak całe wakacje nas nie bedzie w Polsce.

No i polozna wczoraj nie dotarła i nawet nie zadzwoniła ze nie przyjedzie a ja jak głupia czekałam i nigdzie sie nie ruszałam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    U mnie w nocy dziś trzy pobudki i oczu nie mogę otworzyć.

Yza, Catti zdrówka Wam życzę!

Zaraz idę na manicure. Mam salon kosmetyczny w podwórku, bliżej się nie da . Potem sobie w domu nałożę hybryde i pomyje podłogi . Taki plan. Po południu jadę odebrać obiektywy z wypożyczalni - jutro siostra robi miś sesje brzuszkowa . Kazała mi się ogarnąć na jutro . Ciekawa jestem efektów tej sesji. Chciałam jeszcze plener jakiś zaliczyć ale u nas leje jak z cebra i tak ma łac przez kilka dni .

Miłego dnia!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Z ciekawostek to dzwonili do mnie z Medicover, że jest dla mnie wizyta u mojej prowadzącej . Trochę mi ulżyło

Drzewko zazdroszczę manicuru moje paznokcie też wołają o pomoc ale jakoś nie mam mocy żeby się za nie zabrać.

Zaraz musze się wziąć za sprzątanie bo samo się nie zrobi.

Ile butelek kupilyscie? Bo ja wczoraj jedna 125ml i kurde tak się zastanawiam czy nie kupić jeszcze jednej bo przecież dziecku też trzeba dać się napić wody.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Szymuś obudził Mamusie o 6:40...

Jeśli będziesz karmić piersią to różne są opinie co do dopajania wodą...
    Kupiłam jedną szklaną...ale butelki to akurat coś po co można wyjść w każdej chwili i kupić.

Mi już zostało zdjęcie hybryd na początku marca... i wracam do nich znów już w kwietniu

Drzewko, udanej sesji

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Drzewko zazdroszczę manicuru moje paznokcie też wołają o pomoc ale jakoś nie mam mocy żeby się za nie zabrać.

Zaraz musze się wziąć za sprzątanie bo samo się nie zrobi.

Ile butelek kupilyscie? Bo ja wczoraj jedna 125ml i kurde tak się zastanawiam czy nie kupić jeszcze jednej bo przecież dziecku też trzeba dać się napić wody.
    Przy KP nie dopaja się dzieci.
    Ja tez mam jedną na wiele ale gdyby trzeba było zrobić mm lub podać moje ściągnięte
    Wiec myślę że wystarczy jedna - chyba że od razu będzie na mm wiec wtedy powinno być ich więcej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cattie, też zamówimy tę pościel dla Uli. Teraz to tym bardziej, jak piszesz, że jakość taka fajna
    Wyczytałam dziś domowe sposoby na przeziębienie, o których nie słyszałam, m.in. okład z liści kapusty na gardło, no i picie ciepłego mleka z masłem i miodem.

Frezyjka, oszalałaś z tym sprzataniem faktycznie jakiegoś powera dostałaś na końcówce, bo to co wyczyniasz, to masakra

Drzewko, udanego relaksu u kosmetyczki ja na hybrydy w kwietniu pójdę, w końcu całą ciążę nie malowałam paznokci! A jak się wykurujemy, to zastanawiam się nad wizytą u kosmetyczki i jakimś masażem twarzy plus nawilżenie później może być ciężko z czasem na takie przyjemności
    Palina, to pomaluj sobie paznokcie sama zawsze to coś
    Ja przy karmieniu Uli nie przepajałam jej, sama pierś przez 6msc, później rozszerzanie diety i woda, ale to z niekapka już. Więc teraz też nie kupuję żadnej butelki.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Chce karmić piersią ale nigdy nic nie wiadomo. Wiem że przy kp nie trzeba dopajac ale lepiej być przygotowanym na wszystko. Wstrzymam się z kupnem drugiej butelki najwyżej wyślę męża do apteki i tyle.
    Teraz kolejne głupie pytanie czy pierzecie swoje koszule do szpitala czy staniki do karmienia w proszku - płynie dla dzieci? Bo przy Julce nie prałam ale gdzieś czytałam że powinno się prac w dziecięcym środku piorące chociaż na pierwszy raz jak dziecko będzie miało kontakt. Nie chce wpadać w paranoja bo dziecko też powinno mieć styczność z normalną flora bakteryjną itp

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej ja tez dziś nie wyspana bo junior zrobił pobudkę kolo 3 ze "ucho boli" wiec był syropek, geranium do ucha a teraz mz poszedł z nim do lekarza (na szczęście dziś nie miał żadnego wyjazdu zaplanowanego). Bo ja w okresie gryp itp. wole unikać lekarzy i bakteria. Najlepsze ze ak młody wstał rano to nic go nie boli i bądź tu człowieku mądry

Ja już chce końcówkę ciąży meczy mnie strasznie ta odpowiedzialność noszenia małe człowieka w sobie. Chodzi o to ze jedne syna straciłam rok temu i teraz wszystkiego się boje. Dodatkowo młody co chwile pyta czy dzidziuś na pewno się urodzi a jak ostatnio m mówi do niego "mam dla ciebie smutną wiadomość" (chodziło o to ze nie pojedziemy w góry) to pierwsza reakcja młodego była "dzidziuś umarł" mówię Wam aż się serce kraje jak on przeżył ta tragedie rok temu Dopiero teraz wychodzi jak głęboko to w nim siedzi a jednocześnie ja czuje się dodatkowo odpowiedzialna za zdrowie małego pływaka w brzuszku

Z radośniejszych rzeczy to jutro jadę do mojej mamy która większość ciuszków po Krystianie poprała i poprasowała i będę wybierać ubranka do szpitala żeby już mieć więcej gotowe w razie W. Mam ochotę poszaleć i dokupić trochę nowych ale... no właśnie jakoś stopują mnie wcześniejsze złe doświadczenia i chyba poszaleje po porodzie dopiero

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów