Strona 634 z 1006
Pokaż wyniki od 6,331 do 6,340 z 10052

Kwietniówki 2017

Junior Member
    zelda

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, gdzieś tam Wam mignęłam w grudniu, nie wiem, czy pamiętacie jakoś lepiej idzie mi czytanie Was niż udzielanie się... super, że jesteście aktywne i że Wasi lokatorzy i lokatorki ładnie rosną mój synek w 31 tyg miał 1880 g, więc myślę, że już powinien przekroczyć 2 kg w tym momencie.
    u mnie nieprzerwane leżenie już prawie 3 miesiące, mimo że w 26 tyg. założyli mi pessar. wstaję tylko do łazienki i żeby podgrzać sobie jedzenie. i nie myślałam, że to kiedyś powiem, ale marzę, żeby móc posprzątać i z wielką zazdrością czytam o Waszych wyczynach ale to pewnie dopiero po rozwiązaniu. całą wyprawkę od łóżeczka, przez ubrania po pieluchy kupiłam przez internet.
    największy strach już chyba za mną, osiągnęłam już swój plan minimum, czyli 32 tygodnie, teraz czekam na 36, ale nie wiem, co z tego będzie, bo teraz przyplątało mi się twardnienie brzucha, powoli zaczyna przekraczać 10 razy na dobę. byłam już z tym raz na izbie przyjęć, ale mnie odesłali, bo ktg nic nie pokazało, bo akurat "jak było trzeba" to nie twardniał.mam się zgłosić jak będą 1-2 skurcze na godzinę przez dłuższy czas.łykam magnez, ale jakoś nie czuję jego wpływu.odliczam dni w blistrach połkniętych tabletek i jakoś leci ten czas się rozpisałam.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Witaj Zelda ja też częściej czytam niż się udzielam, ale jestem na bieżąco. Większość wyprawki też kupiłam przez internet, został tylko wózek i łóżeczko z akcesoriami. Dzisiaj miałam usg w 30 tyg, nasz synuś waży 1600 g trzymam kciuki,żebyś dotrwała bezproblemowo do końca ciąży i pozdrawiam Cię serdecznie!

Dziewczyny troszkę się pożalę, od 2 dni bolą mnie plecy, znacie jakieś dobre ćwiczenia albo maści/żele, które mogą pomóc?

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny fajnie ze sie odezwałyście, ja niesety z bólem pleców nie pomogę bo nawet odpukac mi nie dokucza a przynajmniej nie za czesto
    zelda bardzo współczuje takiego leżenia i odliczania, sama choc w ruchu i w sumie bez wiekszych problemów zdrowotnych odliczam mijajace dni a tygodnie to juz wogole i tez czekam na ten 36 bede o niebo spokojniejsza,

dopiero ide pod prysznic i do łóżka
    spokojnych snów wszyskim

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja pisze duzo, ale sama jestem przygotowana na tyle na ile mam pozostalosci po synku i czekam na zamowienia, zapewne do marca ale zauwazam co raz ze jeszcze duzo "duperelkow" brak i je sobie notuje w kalendarzu. Takze dobrze podczytywac kolezanki.
    Plany mam, tylko z czasem kiepsko i zaczynam sie niepokoic, do konca marca w pracy a pozniej mam jeszcze urlop maciezynski po Benie 4 tyg. ale wtedy to juz bede malo ruchliwa i na dodatek z dwulatkiem w okresie przedwielkanocnym ... zobaczymy jak to bedzie, bo tu nie mam za bardzo kogos kogo moglabym poprosic o pomoc w ogarnianiu a mąż bedzie w pracy.
    Tj pisalam herbatko; p szczegolow nie znam, ale tutaj w sumie tego RS nie ignoruja. Szkoda, ze nigdzie nie mozesz sie doprosic o wizyte, a skad jestes? Pamietam ze w Warszawie na Poznanskiej byla klinika ortopedyczna, wystarczylo chyba zwykle skierowanie od l.rodzinnego, ale to wieki temu bylo jak ja tam bylam, wiec lepiej sprawdzic. Rehabilitant/ fizjoterapeuta tez powinien pomoc, mozna dopytac o prywatne konsultacje "po godzinach" nawet czasami do domu moze przyjechac i pokazac ewent. cwiczenia.
    Tutaj tez nadchodzi kolejna fala przeziebien, grypy i jelitowki- takze boje sie. Moj J. wciaz chory, zobaczymy czy na nim sie wreszcie skonczy. Zarowno Wam, jak i sobie zycze zdrowia: cytrynka miodzik imbir i byle do wiosny.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A i jeszcze sie dzis zorientowalam, ze przepadla gdzies torba, w ktora zamierzalam sie pakowac do szpitala (kupiona na te okazje przed 2 laty). I mezus nie pamieta gdzie ja "przepadl" - a taka byla fajna, juz sprawdzona, szkoda.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie, mój syn od rana baraszkuje więc i ja na nogach

My kąpaliśmy młodego w łazience na specjalnie zrobionej "nakładce" przez męża, którą mocuje się na wannie. Dla zainteresowanych mogę zrobić zdjęcie bo ciężko wytłumaczyć jak to wygląda rozwiązanie super bo nie trzeba się schylać i jest mega stabilne no i potem do wykorzystania choćby na ręczne pranie
    Wanienke mamy najzwyklejszą, bez udziwnień i gadżetów, dość dużą żeby nie trzeba wymieniać, tylko potem młodego od razu przenieśliśmy do wanny.
    Do wanny kupiliśmy nakładkę antypoślizgową a wcześniej tylko tetrówka.
    Nakładka fajnie się sprawdziła jak młody kąpał się w wanience plastikowej postawionej w wannie, bo się wanna nierysowała a wanienka nie przesuwała.
    Jedna z koleżanek chwaliła sobie wanienke dmuchaną bodajże, która w ogóle nie zajmuje miajsca i wszędzie można ją zabrać ze sobą, np. na wakacje. Inna narzekał że kupiła za mała wzmiankę bo raptem po kilku miesiącach mała już się nie mieściła a z racji że jeszcze nie siedziała to zrobił się problem. Warto więc przemyśleć bzakup.

...Ale się rozpisałam o tych wanienkach

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Wizyty Wasze udane, to najważniejsze.
    Na ból kręgosłupa polecam masaż, niech ślubny zrobi, ewentualnie ćwiczenia na piłce - rozluźniają mięśnie. W poprzedniej ciąży z Ulą dużo leżałam na piłce, teraz mniej. Do tego ciepły prysznic, ale nie za gorący i z mojej strony to tyle mogę pomóc. Oooo jeszcze termoforki sobie przekładam, ale maści czy żeli nie stosuję.

Dopada i mnie, zaczynam kaszleć i gardło mnie drapie więc J przed pracą musi iść do apteki. Eh.... wstrętne wirusy...
    Noc taka jak ostatnio wszystkie pobudka ok 24, kręcenie się ok. godzinę. Dobrze, że Ulcia spokojnie spała, zresztą nad śpi
    Dziś jadą do dr bo jednak weekend, a wolę by zetknął na Małą.

Jak robicie te oponki serowe?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ann, na allegro jest sporo tych wanienek dmuchanych jako polecanych właśnie na podróże. Niewiele kosztują i pewnie kupimy przed wakacjami by było jak Małą kąpać na urlopie.
    Kiedyś widziałam takie składane, ale teraz nie mogę ich znaleźć.
    My też mamy dużą wanienkę, ze względu na to by na dłużej wystarczyła. Ulcię kąpaliśmy w sypialni na stojaku, teraz też tak będzie albo w łazience na meblach. Mamy spory blat w łazience i wanienka bez problemu się tam zmieści. Zobaczymy jak będzie wygodniej.
    Dziś zaczynam 33 tydzień cieszę się bardzo

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Yza w smyku jest składana wanienka ale kosztuje ponad 300 zł. więc spory wydatek.

Gratulacje Yza już końcóweczka

U mnie przeziębienie nie daje za wygraną...

ooo... też wyjeżdżamy na wakacje ale o wanience kompletnie nie myślałam, że coś trzeba będzie skombinować To te dmuchane się sprawdzają tak? Nie wydam za wanienkę kilku stówek ;p
    Mam nadzieję, że po porodzie będziemy pisać, bo potem listy na wakacje będziemy wklejać

Yza, my na podobnym etapie... to już tak blisko... Nie mogę się już doczekać... chociaż sam pobyt w szpitalu ..brrr... no ale w domu nie urodze hehe więc mus to mus...
    Pościel przyszła... ma takie certyfikaty jak np. prześcieradełka dla Michasia... dotykałam, wydaje mi się jakościowo fajna...a Mała oszaleje jak konie zobaczy Do tego zamówiła u tego sprzedawcy dwie poszewki do jej motylowego pokoju i przyszły genialne... całe 6 zł jedna... ale po prostu kolory i jakość genialna. Nie sądzę, żeby po praniu się coś z tym stało...

Dzisiaj jeszcze piorę materiały z kosza Mojżesza... mam taki wiklinowy... i jest tam taka osłonka na kosz... ale dam krawcowej, żeby mi nowe i tak uszyła.
    I może mi na fasolkę uszyje nową poszewkę, ale nie wiem czy da radę...
    Musze jakiś materiał kupić...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów