Strona 632 z 1006
Pokaż wyniki od 6,311 do 6,320 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Maminka współczuję gdy Julia juz będzie raczkować, sama jeść, bawić się kredkami itp
    A teraz po prostu wyluzuj trochę...
    Ty dla domu czy dom dla Ciebie?
    Ja mogłabym odkurzać codziennie - ale ze mój sprzęt jest ciężki (wodny) to roie to 2x w tyg. i jeszcze nikomu z tego powodu noga nie odpadła ze jest nie odkurzone

Moje okna - błagaja juz o to by je umyć - tym bardziej gdy jest piękna słoneczna pogoda - ale D. powiedział ze mam nie ruszać - ze sam to ogarnie... więc nie tykam, bo wiem ze byłby zły.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzięki Cattie za życzenia zdrowia dla Uli temperatura wzrosła do 38'4° i szybko podałam paracetamol, na szczęście zadziałał i Mała już bawi się klockami. Za to ja padam na twarz bo syrop z buraku zrobiony, obiad dwudaniowy, pranie x 2 bo tak się Ula wypociła, że musiałam wstawić kolejne. Do tego codzienne ogarnięcie mieszkania i nie mam siły. No i podawanie chusteczek, smarkanieże, przebieranie, inhalacje non stop. A jak jest chwila, to Ulcia chce bym jej poczytała, albo się z nią pobawiła. Do tego J ma tyle pracy, że nie ma szans by wyszedł wcześniej :/
    Ja psychicznie mam siłę, bym wszystko robiła, ale fizycznie nie daję rady. Więc podziwiam Was za to, że macie tyle energii.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jak czytam ile robicie w domu, to aż mi wstyd, że ja tylko kurz mogę zetrzeć. Odkurzanie odpada, od kiedy odstawiłam leki, to nawet nie zamiatam w przedsionku. No ale każdy robi tyle, na ile się czuje.

Sysiasia, rozumiem rozpacz córki na widok żyrafki w pralcedomu. Z Ulą mieliśmy to samo jak jej Mysio - Rysio siesię ubrudził, albo jak po prostu trzeba było go wyprać.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. U nas też taka ładna pogoda ale przez smog mąż kazał mi w domu siedzieć. Wczoraj byliśmy na zakupach. Przyszły mi właśnie te koszule z italian fashion i wyglądam w nich jak smoczyca schowałam je do pudełka i mam zamiar ich nie oglądać aż do porodu. Są ładne, ale przez rozmiar XL wyglądają jak prześcieradła takie wielkie. Sprzątam od rana dokładnie kuchnie i już padam. Nogi bolą od wczoraj. Zero obiadu a chce mi się barszczu

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jejjjj nie przesadzajcie ze sprzątaniem!!! Jednak jeszcze trochę do porodu jest więc bez przeciążania się!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, Ty tez dziś zaszalała . Zdrówka dla małej!

Ja zawsze wyznawałam zasadę ze idealnie posprzątane mieszkanie jest oznaka idealnie zmarnowanego życia .
    Staram się ja teraz modyfikować bo jak się pojawi mały człowiek to jednak wole żeby lizał czysta podłogę .
    Powoli, małymi kroczkami . Fajnie, ze teraz jest na to czas. Nie wiem jak to będzie potem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Drzewko, ja wyjścia nie miałam bo sama z Ulą jestem i muszę się zająć moim chorowitkiem. Za podłogę się nie zabieram, J ją ogarnie jak przyjdzie.
    Zanim Maluchy zaczną raczkować i zbierać rzeczy z podłogi, to jeszcze zdążymy ją wyszorować 1000 razy po porodzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza No niestety z tymi ukochanymi maskotkami tak jest Sila wyzsza

Ja wlasnie tez poodkurzalam i pomylam podlogi Ja musze codzinnie chociaz przedpokoj przeleciec odkurzaczem bo u mnie strasznie zaraz sie nosi wszystko .. A teraz piach sypia to jest pelno zawsze jak wracamy ze spaceru.. A podlogi to juz chyba ze 2 tyg nie ruszalam tak mi soe nie chcialo .. Dzis juz mus byl

Ja bede kladla bobasa na lozku jak bede przy nim na macie tak tez robilam z Nati bo raz polozylam na podloge to przy obracaniu uderzyla sie o podloge glowka i wiecej nie polozylam jej na podloge.. Jak bede cos robic to do lezaczka lub do lozeczka i tyle.. A jak zacznie raczkowac to dopiero na podloge tak z Nati tez zrobilam i bylo oki

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow :*

A ja znów mam na lodówce magnes... " Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy" i tego się trzymam... mi nuda nie grozi hehehe
    Chociaż też mi się udzieliło... taaaaaka wiosenna pogoda .. poprałam koce, kocyki Michała jeszcze miałam nie wyprane w Lovelli, pościel się wietrzy do teraz...
    Wkurza mnie tylko bo robię na raty... a ja tak nie lubię... no i nie da się ogarnąć całego mieszkania... ale dwa pokoje i kuchnię ogarnęłam. Odkurzacza się nie tykam...zamiatania też nie.. to już mąż ... czasem Ania

A teraz lecimy bo baletki

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    U lekarza wszystko ok
    Infekcji brak, szyjka trzyma

Teraz do łóżeczka... poleżeć
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów