Strona 631 z 1002
Pokaż wyniki od 6,301 do 6,310 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    U mnie od rana tez pranie i sprzątanie. Ale muszę przystopować bo już z sił opadam a dzis idziemy do teatru wieczorem i chcę być przytomna .

Pogoda piękna aż się prosi o spacer

Dobrego dnia!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Witam

W temacie wanienki, my też mamy taką zwykłą, byliśmy niedawno w majsterze i akurat przechodziliśmy obok, to wzięliśmy. Takąwiększą, bo miejsce mamy, a starszy na dłużej i też panuje tylko pieluchę podkładać, chyba, że nie będę dawała rady sama Małej kąpać, kiedy K. w trasie będzie, zobaczymy

Ale dzisiaj miałam kolaż dziwnych snów... nie wszystkie pamiętam, tylko jakieś przebłyski, ale to, co mi utkwiło, to że Mała była już z nami, miała miesiąc, a ja się dowiedziałam, że znowu jestem w ciąży, zaczęłam że tego szoku się tak śmiać, że aż się obudziłam albo, że braliśmy znowu ślub, a pieśnią a wejście było "Mam tę moc" z Krainy lodu.. nie wiem co się tam w głowie mojej dzieje

Ładny dzisiaj dzień, spróbuję się na mały spacer przejść, tak dookoła domu po polach, słoneczko pięknie świeci

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Do wanienki tez mam stojak. Super rozwiązanie.

Ja ogarnęłam dzisiaj temat ubranek. Sa wypakowane z kartonu,w komodzie czekaja na pranie. Ile tego jest. Szok. Niektóre takie przepiękne. Strasza corka nie wszystko zdarzyla zalozyc, wiec moze drugiej sie uda.

Spacery. Ja mam 2 razy dziennie obowiązkowe tzn.zaprowadzam córkę do przedszkola. Nie dalabym rady gdzies chodzic. Tyle mi wystarczy. Moze rozleniwilam się za bardzo, do tego bola mnie biodra(dzisiaj musze ginowi powiedzieć o tym) i cukrzycowa dieta wplywa na to, ze najlepiej w domu.

Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie panie

Ja miałam wczoraj trochę stresujący dzień, najpierw księgowy namieszał i musiałam na gwałt do pracy jechać a potem okazało się, że nie mogę telefonu z serwisu odebrać bo ktoś sobie na wczasy za granicę pojechał i nie łaska było do mnie zadzwonić i dać znać o opóźnieniu... Do tego doszło jeszcze kilka drobiazgów i mój mąż stwierdził, że nie może ze mną takich rzeczy załatwiać bo się za bardzo denerwuje i tylko mały na tym cierpi

Ale są i fajne rzeczy,dostaliśmy wczoraj kosz Mojżesza, uroczy jest W ogóle co chwile coś od kogoś dostajemy i tyle dobrego, że mamy stryszek bo inaczej juz by nas nie bylo widac pod tymi wszystkimi gadżetami ;D

Wanienke tez mamy taką zwykłą, ale nie będziemy korzystać z tej podstawki. Chyba bezpieczniej będę się czuć jeśli sobie ja postawie na podłodze.

Pogoda się robi coraz fajniejsza ale taka jak teraz bywa zdradliwa i może właśnie dlatego wasze dzieciaczki się robią kaszlące i smarkające... Miód, imbir, soczek malinowy i byle do takiej prawdziwej wiosny

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Ja tez nie wiem skąd Wy macie takiego powera choć kojarzę ze w ciąży z synek to w 8 miesiącu po mieście biegałam a teraz wyzwaniem jest droga z przedszkola lub do przedszkola i na angielski z synem. W planach mam odbudowanie kondycji po porodzie zwłaszcza ze to będzie wiosna, lato i czekają nas długie spacery np. do parku który mam nie daleko. Juz sobie planuje wózek, koc oraz drugi syn z jego piłką lub rowerem

Fajnie by było jakąś mamusie jeszcze z okolicy poznać bo mimo ze mieszkamy na tym osiedlu 3 lata to nikogo nie znam - takie czasu - duże blokowisko i każdy jest "bezososbowy" .

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Jeszcze chwila i uciekam do ginki...
    Ciekawe co tam słychać
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Ala na pewno dasz radę sama kąpać... ja od pierwszej kąpieli sama a mąż dopiero teraz jak ja jestem w ciąży to czasem syna myje...

Ja pod zwykłą dużą wanienkę wstawiałam do wanny taki plastikowy stołeczek (podstawkę na gumowych nóżkach). Dzięki temu nie musiałam się schylać tak mocno. Na pralce rozkładałam ręcznik a obok mam szafkę na której miałam naszykowane ciuszki i kosmetyki... więc tylko synka z wanny na pralkę na ręcznik i ubierałam..... gotowe... trzeba sobie życie ułatwiać...

Muszę przyznać że też ledwo chodzę... Dziś gotowałam fasolkę po bretońsku... to wszystko co się dało na siedząco kroiłam i robiłam.... A i zaczełam znów brać nospę i luteinę bo brzuch pobolewa....
    A do tego córcia się tak rozpycha że aż mnie cały brzuch i pachwiny bolą...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Frezyjka podziwiam że dajesz radę tak sprzątać... ja już nie mogę patrzeć na okna o pajęczynach nie wspomnę... co ja się z nimi mam... ale jutro siostra ma przyjechać i ogarnąć mi domek... wole się nie forsować... jak nie będę miała cc to dopiero w 37tc będę szalała z pracami...

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dla mnie 3 trymestr chyba upłynie pod hasłem "Mam tę niemoc".
    Nie czuję się źle, ale po prostu tak strasznie mi się nie chce... Na nic nie mam ochoty z typowo domowych obowiązków. Wymyślanie obiadów już nie bawi, sprzątanie też, pranie też, porządki w szafach też...
    Jeśli kobiety mają syndrom wicia gniazda to u mnie będzie to chyba na prędce zgromadzenie 3 gałęzi na krzyż jak zaczną się pierwsze bóle

Nie powiem, że nic nie robię, bo dom by zarósł. Ale nie mam już tego entuzjazmu, co jeszcze miesiąc czy dwa temu. Jak już się biorę to jestem zła jak osa i ciągnie mi się ta robota niemiłosiernie. Wkurza mnie, że dopiero co odkurzyłam, a już jakiś włos leży na podłodze, mąż przeszedł w butach i piach jest, coś kapnęło w kuchni na podłogę i plama jest. Mam wrażenie, że jak tylko posprzątam to zaraz wszystko znów jest brudne i bez sensu ta moja praca.
    A jednak odkurzenie, umycie podłóg, szafek kuchennych (białe w połysku mam, a wszyscy ostrzegali...), pozostałych mebli (też białe wszędzie, nawet podłoga w łazience biała...) to dla mnie teraz jak wyzwanie siłowe.

Mieszkanie powinno się urządzać będąc w zaawansowanej ciąży, wtedy wybiera się praktyczne rozwiązania. A u mnie biało, biało, biało i trochę popielato i ciut pudrowego różu. Słodko, uroczo, jak z katalogu i.... wkurzająco!

Uff... wygadałam się to może mi przejdzie. Mam dziś dzień "na nie".

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    My wlasnie wrocilysmy ze spaceru i niestety ukochana zyrafa taka maskotka mojego dziecka wpadla do kaluzy ..:/
    Kupilam specjalnie kinder niespodzianke by nie zauwazenie wsadzic zyrafe do pralki niestety pod koniec prania Nati sie zorientowala i byl taki lament eh no ale udalo sie wyprac zyrafe i ladnie pachnie Niestety Nati z nia spi, je i wszedzie chodzi..

Dla mnie tez juz spacery z Nati sa wyzwaniem tym bardziej ze juz zaczyna decydowac gdzie chce isc itp a ciezko takiemu dziecko powiedziec ze tam musimy isc do sklepu bo nie ma chlebka czy czegos innego no i pomalu czasami mam po takim spacerze juz dosyc atrakcji na caly dzien

Maz jutro wraca Jestem happy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów