Strona 627 z 1002
Pokaż wyniki od 6,261 do 6,270 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ala, życie sprawiedliwe nie jest - niestety.
    Jako położna to zapewne wie, że duuużo zależy od tego co mamy w głowie. Niestety często jest tak, że im bardziej się staramy i chcemy, tym nam nie wychodzi. Oczywiście o ile nie ma innych problemów. Nam się tym razem udało bo nastawiłam się na pobyt w szpitalu we wrześniu, a jak to by nie pomogło rozpatrywaliśmy inne metody. Do tego byliśmy na baaaaardzo udanej imprezie ze znajomymi i dawno tak nie poimprezowaliśmy beztrosko no i psycholog.
    Mam nadzieję, że szwagierce Wasze szczęście się udzieli niech dotyka brzuszka Twojego (jeśli Ci to nie przeszkadza oczywiście) - takie stare przesądy babcine, że wtedy może na nią przejść stan błogosławiony

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Ale jak to przekręcić dziecko? czy to w ogóle możliwe? To ja też chcę żeby moja mała jeszcze była głową do góry a nie ze skraca mi szyjke naciskając głową.
    Ech kilka dni temu narzekalam na złe samopoczucie, bóle itp a od wczoraj czuje się dobrze nic nie boli nawet brzuch się tak nie napina i to znowu zaczyna mnie martwić. Ginekolog mówiła że jak brzuch będzie się napinal i będę mocno czuła ciągnięcia w dół mam brać luteine i biorę 2 razy dziennie pod język po jednej tabletce i może ta luteina zaczęła tak działać że czuję się ok. Ech zwariować można...
    Aha przepraszam za błędy i literówki ale od tygodnia pisze tylko z telefonu.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Kiedyś przekręcanie dzieci w brzuchu było popularne. Teraz coraz rzadziej praktykowane.

Palina, ja luteinę biorę bez przerwy od początku ciąży, też dwa razy dziennie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza trzymam kciuki za Wasze ostatnie 4-5tygodni w dwupaku! najważniejsze, żeby Lucynka zdrowo się urodziła.
    Powiem Ci, że troszkę złapałam stres, bo jesteśmy w identycznym terminie i jak pomyślałam, że nagle z tych bezpiecznych 8tygodni może zrobić się 4 to trochę zadrżałam, że jeszcze nie mam łóżeczka i paru innych rzeczy. Powiedziałam mężowi o tym i wczoraj wracając z walentynkowej kolacji musieliśmy podjechać do naszego szpitala, bo mąż w tym stresie zapomniał, gdzie on jest
    Jak już podjechalismy to uznał, że w razie W jest gotowy, ale musi tę trasę parę razy zrobić żeby wybrać najszybszą.
    Cieszy mnie, że gdzieś tam pod tą maską luzu i beztroski jednak jest odpowiedzialny przyszły tata.

Zrobiłam oponki-pierwsze w życiu. Są ok, ale te babci były mięciutkie a moje są twardsze. Jednak babci trudno dorównać, może za 40 lat dzieciom Juli usmażę idealne

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Yza, u nich o wszystko ma podłoże immunologiczne, jej organizm jest tak skonstruowany, że nawet jak przyjmie do siebie zarodka, to po paru dniach go wydala jako ciało obce, taki "agresor" z niego, także tutaj samo pozytywne nastawienie nic nie da niestety

Palina, a jak z tymi ruchami? Już jest lepiej?

Ala mała rusza się ale delikatnie nie ma już takich agresywnych i bolesnych ruchów, od rana miała już 2 razy czkawke. Także chyba panikuje choć wolałabym żeby się mocniej ruszyła.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Yza, u nich o wszystko ma podłoże immunologiczne, jej organizm jest tak skonstruowany, że nawet jak przyjmie do siebie zarodka, to po paru dniach go wydala jako ciało obce, taki "agresor" z niego, także tutaj samo pozytywne nastawienie nic nie da niestety

Palina, a jak z tymi ruchami? Już jest lepiej?
    U mnie jest to samo, stąd 4 straty, zmiana lekarza i leczenie...po trzecim poronieniu robiliśmy specjalistyczne badania i mam czarno na białym co jest nie tak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ania koleżance szykuje się malutki akrobata, skoro już takie fikołki w brzuszku wykonuje :P

O przekręcaniu dzidziusia słyszałam i nawet czytałam parę lat temu, jak mój mały ułożył się miednicowo.
    W Polsce obecnie bardzo rzadko wykonywane "przekręcanko" a lekarz wykonujący musi mieć ogromne doświadczenie, żeby nie uszkodzić maluszka.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Udało się pozałatwiać to co trzeba było + małe zakupy
    Do torby do szpitala

Teraz już leżing... bo jutro znowu na parę godzin do pracy - a potem lekarz - kontrola
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Yza, najważniejsze, że się udało

Palina, dobrze, że czujesz, w sumie dzieciaczki są już na tyle duże, że nie będzie takich agresywnych ruchów

Okrąglinka, a Ciebie co tak ostatnio na pracę wzięło? Halo, na zwolnieniu jesteś!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów