Strona 624 z 1002
Pokaż wyniki od 6,231 do 6,240 z 10013

Kwietniówki 2017

Wiola to ja widzę że u ciebie tak samo jak u mnie w niedzielę. Potworny ból głowy i kłótnia z mężem. Będzie dobrze w każdym małżeństwie są takie chwile.
    Alex gratuluję nowego mieszkanka kurde swoją drogą odkąd jestem na forum to już kilka z was kupiło mieszkania także kilka parapetowek mogę by być hehe
    Yza to bardzo szybko rozwiązanie ale najważniejsze żeby dzidzia była cała i zdrowa.
    A ja się trochę stresuje bo moje malenstwo tak słabo się dzisiaj rusza że masakra, niby czuje jakieś ruchy ale są tak delikatne że naprawdę muszę się ,, wsłuchać,, w swój brzuch. Oby jutro było lepiej bo jak nie to jadę do szpitala na usg lub ktg.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Yza będzie dobrze! Mało czasu zostało, ale to tylko powód do szczęścia bo córcia będzie z Wami szybciej

Dostałam kwiaty od męża i tak sobie siedzimy w domu. Muszę przyznać, że te staniki z Lidla naprawdę fajne. Są o wiele wygodniejsze niż te usztywniane. Wszystkie ubranka maleństwa poprane, jutro prasowanie. Musze dokupić pieluchy. I w tym tygodniu chce zamknąć już całą wyprawkę. Brakuje mi jeszcze smoczków, pampersów, rogala, wanienki i rzeczy dla mnie do szpitala. Koszule zamówiłam już ze strony Italian Fashion. Akurat mieli przeceny. Co do bólu spojenia to ja nic takiego nie mam. Wczoraj tylko pare razy czułam kłucie tam na dole. Dziś maluszek tak jakoś spokojnie leży. W poniedziałek jedziemy na wizyte do kliniki, w której będę rodzić. Przyspieszyli nam o tydzień. Jest lekki stresik.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, musisz się zdać na lekarza, on wie co robi. Dzidzia zdrowo rośnie wiec za 4 tyg będzie ok. A do rozwiązania jesteś świetnie przygotowana, tylko Ci się wydaje ze jest inaczej. Jak większości z nas☺️

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Alex gratuluje zakupu mieszkania

Wiolcia, współczuje samopoczucia i kłótni z mężem. Czasem może trzeba wygarnąć żeby oczyścić atmosferę.

Palina, maluchy są coraz większe i mniej maja miejsca na kopniaki. Bardziej się przeciągają. Próbowałaś zjeść coś słodkiego? Jak się obawiasz to może faktycznie jedz na izbę.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Palina, spróbuj zjeść coś słodkiego i położyć się na plecach, powinno zadziałać, jak nie to lepiej rzeczywiście to sprawdzić, jestem zdania, ze lepiej o raz za dużo odwiedzić ip niż raz za mało

Yza, strasznie szybko! Ja jak uświadomiłam sobie, ze od jutra nam 6 tygodni zostało, to się przeraziłam,a co dopiero 4... ale w sumie nie ma co się zamartwiać, będzie dobrze

Alex, gratuluję zakupu mieszkania!
    Kurczę, trochę Wam zazdroszczę tego bycia już na swoim. My się jeszcze gnieździmy ze szwagierką i jej mężem w jednym domu, niby miejsce jest, ale wiadomo, dwie gospodynie w jednym domu to nie jest dobry pomysł, tym bardziej, ze teraz my z dzieckiem, a oni z 4 psami jak tylko K. dostanie umowę na stałe i ja znajdę jakąś w miarę ogarniętą pracę to staramy się o kredyt na domek, działkę już mamy, wkład własny się odkłada, więc jestem dobrej myśli, ale to i tak plan na najszybciej za rok

Ma któraś z Was takie częste skurcze brzucha? Bo ja odkąd z tych zakupów wróciłam, to ciągle napięty i twardy...Ewentualnie jak dłużej leżę, to odpuszcza, ale jak tylko wstanę, to znowu. Pani doktor to bagatelizuje i mówi, że dopóki to nie boli, nie jest groźnie.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Dziewczyny gratuluję pomyślnych wizyt

Yza wydaje mi się, iż twój lekarz uświadomił nie tylko ciebie ale każdą z nas, że tak naprawdę to jeszcze tylko chwila moment w stanie błogosławionym najważniejsze że dzidziulek zdrowy!

Ja bólu spojenia nie miałam w pierwszej ciąży i teraz odpłukać też bez żadnych dolegliwości.

Moja mała cały czas szaleje w brzuchu i bym nawet rzekła, że teraz bardziej niż w poprzednich tygodniach pewnie dlatego, że już jest większa więc i siły większe.
    Cały brzuch faluje ...

Miłej nocy

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Szymon tez bardzo szaleje w brzuchu

Ja się zmagam z krwotokami z nosa... sa dość częste i obfite... :/ ale tylko z jednej dziurki...

My sobie jeszcze leżymy - czekamy 30min na śniadanko
    Dziś trochę urzędowych spraw Nas czeka... + wizyta na poczcie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.
    Plan na dziś - ogarnąć komodę Lucynki plus nadzykować rzeczy do szpitala!!! Ciekawe ile z tego zrobię bo ostatnio sił mi brak. Dobrze, że obiad mam, to chociaż to odpada.

Ala, masz rację, że najlepiej samemu mieszkać, we własnym M, ale pomyśl o plusach - wychowywanie dzieci ze zwierzętami ma bardzo dużo plusów ale tak serio to może szwagierka okaże się pomocna i obiad przygotuje dla Was jak się Maleństwo urodzi? Pomoże, odciąży?

Ann, też właśnie myślę, że strasznie szybko mija ten trzeci trymestr więc każdej z nas już zostało dość mało czasu w dwupaku.
    Moja Lucynka ma określone pory baraszkowania w brzuchu. Ogólnie jest spokojna i czuję delikatne ruchy, a w danej porze stają się intensywne, a czasami nawet bolesne.

Sen to dziś miałam, śniło mi się, że urodziłam dzisiaj, dokładnie dziś bo w 31,6 dniu! Jak się obudziłam, to zasnąć znowu nie mogłam..eh... powiedzcie dziewczyny, kiedy mogą być efekty przyjmowania magnezu? Po ilu dniach jest poprawa?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Ale dzis mialam koszmar .. Snilo mi sie ze nie daleko nas ktos rzucil jakies cos bombo podobne nie znam sie .. Uciekajac wywalilam sie na brzuszek no okropienstwo.. Obudzialam sie szybklo :/
    Palina Moja w weekend slabo sie ruszala jedynie rozciaganie i czkawke czulam.. Teraz juz sa spore i tak moze byc.. Choc wczoraj wieczorem juz ruchy byly bolesne dostalam po zebrach
    Okraglinka Ja mam juz od 2 miesiecy caly czas katar z krwia ale z obydwu dziurek jest strasznie przekrwiony moj nos tylko delikatnie chusteczka przetre nos w srodku i juz krew i tak samo dziasla ostatnio sie zachowuja :/ Dobrze ze to juz koncowka

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    A mnie się śniło, że uchodźcy mnie zaczepiają i nie mogę uciec od nich :/
    Jak już zasypiałam to o 2 maleństwo się tak rozkręciło, że masakra. Brzuch miałam kwadratowy co chwile i tylko coś wystawało. Auć, takie małe coś a tak potrafi ból sprawiać Mąż ma dziś wolne w końcu. A że pogoda ładna, słonko świeci to dziś zrobimy sobie wypad gdzieś. Też mi często krew leci z nosa, ale już wcześniej z tym miałam problemy więc się nie przejmuje.
    Miłego dnia !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów