Strona 622 z 1002
Pokaż wyniki od 6,211 do 6,220 z 10013

Kwietniówki 2017

Ja też nie dostaje kwiatów no może 2-3 razy do roku czyli walentynki nie zawsze, dzin kobiet bo kupuje mojej mamie to ja też się zalapie hehe no i na urodziny od 3 lat bo nie ma nigdy pomysłu na prezent.
    Yza może nie będzie tak źle.
    Sysia to dobrze że po wizycie ok. Na tym etapie ciąży wszystko jest możliwe. Sysia co to jest 9kg. Ja w miesiąc przytyłam 3 kg nawet ginekolog powiedziała że zaszalalam ale od początku ciąży przybyło mi ok 10kg. A teraz jak więcej leżę to dopiero będę rosnąć.
    Zielona herbata ja potrafię ryczec nawet na reklamach.
    Moje malenstwo od wczoraj jest jakieś dziwnie spokojne tzn rusza się ale tak delikatnie i chwilę. Mam nadzieję że wszystko ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    No co Ty, Sysiasia, nie mam zamiaru dyskutować z decyzją dr.
    Ale najprawdopodobniej te rosnące d dimery są przyczyną drętwienie rąk i nóg :/

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Właśnie wróciłam z pracy... pojechałam razem z D. trochę ich odgruzować
    Teraz szybko coś zjem o idę spać... bardzo boli mnie spojenie...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    A mnie dziś obudził zapach walentynkowej kawusi
    Mam jeszcze obiecane ciacho w ulubionej kawiarni. Odwlekę to jednak w czasie, bo chcemy dziś skończyć kuchnię.
    Znaczy mąż i syn. Ja tylko nadzoruję - "to tu, to tam"

Mała buszuje w brzuchu od kilku dni. Zauważyłam że ruchy odczuwam inaczej. Już nie takie nieśmiałe pukanie i stukanie. Widać że rośnie dziewczynka

Zawitało do nas słonko i po porannym mrozie nie ma już śladu. Od razu lepiej się czuję. Uwielbiam słonko, trawkę i śpiew ptaszków. Ciesze się że nasza dzidzia urodzi się właśnie na wiosnę

Kupiłam 2 kombinezoniki "5-10-15" na wyjście ze szpitala. Nie takie typowo zimowe, ale jeden jakby hmm pluszowy (?) trudno określić co to za materiał. Jest grubszy niż polar, wygląda jak welur, bardzo delikatny. Drugi jest z polaru al'a minky, dodatkowo ocieplony mięciutkim polarkiem od środka. Czapeczkę kupiłam taką przejściową, z troczkami, pod spód można będzie ubrać bawełnianą, a w razie chłodu założy się kapturek od kombinezonu.

Starsza córka z zaoszczędzonych pieniędzy chciała kupić szumisia. W Smyku 199 zl. Doceniam jej gest, ale poprosiłam o coś innego. I dziś przyszła dostawa - Pingwinek śpioszek Smilly. Wydaje dźwięki podobne do szumisia, dodatkowo ma słodką lampkę w brzuszku która emituje delikatne różnobarwne światełko. Najbardziej podoba nam się szum morza i wygląd pingwinka

U mnie dziś na obiad zapiekanka makaronowa

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Walentynki hmmm. Przeważnie czekoladki badz roza. A teraz to nie mam ochoty. Chcialabym zjesc cokolowiek bez wyrzutow sumienia i nie bac sie ze cukier mi wywali. Marze o czekoladzie i lodach. O tym by zjesc cokolwiek co zabronione jest przy cukrzycy. Depresji dostaje przez to jedzenie.

Okraglinka miałaś odpoczywać a nie pracować.
    Monyka też się cieszę że wiosna się córka urodzi bo Julka urodziła się w październiku to za dużo nie wychodziłam na spacery.
    Też dostałam szumisia od mamy i nasz ma chyba 5rodzajów melodii np szum wody, bicie serca, kołysanka, odgłosy z brzucha mamy i coś tam jeszcze. Zobaczymy czy się sprawdzi.

Byłam rano na zakupach i się uśmiałam bo pani w sklepie mięsnym pytała się czy jest kiełbasa w kształcie serca hehe faktycznie w każdym sklepie dużo torcikow, ciastek, lizakow oszaleli można.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja bardziej niz z walentynek ciesze sie ze niedlugo tlusty czwartek i zrobie paczki he he marzy mi sie swojski paczek mmmmmm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny

ja na walentynki dostałam akumulator .

Nie miałam oczywiście prezentu wiec pojechałam kupić perfumy. Zaparkowałam elegancko na zakazie bo przecież tylko na moment a nic innego nie było. Wracam, próbuje odpalić a moje autko trup . Zadzwoniłam po mojego K. żeby przyjechał na ratunek. Ja cała otulona zapachem męskich perfum, nici walentynkowej niespodzianki, atmosfery . Pojechaliśmy do pogotowia akumulatorowego i już wróciłam do domku moim samochodem.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Drzewko, to się nazywa wyjątkowy prezent

Przypomniałam mi się sytuacja gdy mój Piotrek był w NL a ja musiałam "opiekować" się samochodem. Pewnego dnia samochód umarł. Ze rodzina daleko i żadnego kumatego sąsiada w pobliżu, zadzwoniłam po mechanika. Za przyjazd skasował 2 stówki, a do wymiany były tylko baterie w pilocie za niecałe 20

Od tamtej pory z dala z pilotami ode mnie, jestem tylko pasażerem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    U nas walentynki hmm.. raczej bez zaskoczenia będą. Razem wybraliśmy knajpę, do której idziemy na obiad. A że z budżetem tak o, to nie robimy sobie prezentów (choć miałam fajny pomysł), kupiłam czekoladę z sercem

Drzewko - takie Walentynki są super

Sysiasia - też bym zjadła domowego pączka, jeszcze ciepłego, takiego nieidealnego, babcinego. Moja babcia już niestety nie robi ich, ale może ja się zmotywuję w tym roku? Zobaczymy na ile sił wystarczy. Mam też ochotę zrobic oponki, nawet dziś poszłam po ser i jajka, ale jak wróciłam to już mi się odechciało robić.
    Coraz częściej odczuwam brak sił. Najgorzej jak chwilę posiedzę i chcę wstać to od razu spojenie boli...

W nocy (chyba po zajęciach w szkole rodzenia) śniły mi się same dzieci.
    Najpierw miałam dylemat jak z Julką pojechać na szczepienie, bo przecież zimno, a ona mi na pewno zmarznie w autobusie.
    Później moja mama mi negowała jakieś tabletki dla dziecka, pokazywała, że zmieniają kolor.
    Później ratowalam jakieś maluszki przed porywaczami i okładałam parasolką jakiegoś faceta, który wołał te maleństwa.
    Noc fatalna jednym słowem. Budzilam się kilkanaście razy, za każdym razem przypominając sobie, czy w wyprawce mam to czy tamto, czy fotelik samochodowy na pewno stoi na podłodze i czeka, czy ta Jula już jest i jedziemy na to szczepienie, czy to jeszcze sen...

Tragikomedia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów