Strona 620 z 1006
Pokaż wyniki od 6,191 do 6,200 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Maminka dziekuje :*
    Palina Wspolczuje cichych dni.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Palina, jak przed pierwszym porodem tesciowa widziala jak sie denerwuje, szczegolnie prze meza, ktory zawsze na wszystko ma czas a ja bym chciala juz! albo wczoraj! (No i klocilismy sie o to dosyc czesto.) Powidziala mi: najwazniejsze zeby dziecko czulo sie kochane, na pewno nie bedzie pamietac, ze cos tam w jego pokoju nie bylo dokonczone etc. i tego probuje sie i tym razem trzymac. Moze nie bedzie idealnie ani nawet w znacznym stopniu tak jak bym chciala, ale wazne zeby malenstwo czulo milosc i spokoj, a reszta to dodatki, wazne ale jednak dodatki. No a co do corci to gratuluje, ja to az drze jak Ben sie bierze za scierke i szczotke ale pozwalam mu i go chwale, no coz z czasem bedzie tylko lepiej a i teraz czasami mu pomaganie niezle wychodzi tj np. Odstawianie swoich naczyn do zmywania po jedzeniu. Walentynek sama specjalnie nie obchodze, ale w sumie tj kazda okazja jest dobra aby pokazac innym ze sie o nich mysli.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    No w sumie jak napsoci np. specjalnie wyleje wodecna podloge - to sana mu wreczam scierke i on "sciera"; trudno sie jednak powstrzymac od smiechu i zeby nie wyszlo na to ze to zabawa a nie konsekwencja lobuzerstwa

Cześć! Witam po raz pierwszy wszystkie kwietniówki Trochę późno zdecydowałam się dołączyć, ale przyznam, że z każdym kolejnym tygodniem pojawia się coraz więcej pytań i pomyślałam, że fajnie byłoby porozmawiać z kimś, kto właśnie przechodzi to samo.

Na pierwszy ogień mam pytanie, które właśnie mnie tu przywiodło. Może temat już był poruszany, ale nie jestem na bieżąco Chodzi o ból spojenia łonowego. Przechodziłyście? Macie go nadal? U mnie trwa od 26 tygodnia i cały czas się nasila. :< Czekam na wizytę u ortopedy, ale do dobrego specjalisty tterminy najwcześniej na marzec. Któraś z Was konsultowała to z lekarzem? Wie jakie są normy?

Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    Jestem z siebie dumna, nadrobiłam wasze wpisy chyba z tygodnia...

Byłam dziś na wizycie, trwa 31 tydzień i mój Maciek waży 1850g. Zaczynam być trochę przerażona bo jak mi do 4 kg dociągnie to nie wiem jak go zdołam wypchnąć.

Co do butelek to zamówiłam cały zestaw Tommee Tippie, mam nadzieję że się sprawdzą, bo któraś z was nie była z nich zbyt zadowolona.

Jeśli chodzi o dietę to mi wszyscy powtarzają, że jeśli dziecko nie protestuje, to można jeść wszystko, tylko z umiarem i obserwować. Na szkole rodzenia mówili nam, że dziecko jest przyzwyczajone do tego, co jemy w ciąży wiec po urodzeniu wystarczy tą ciążową dietę kontynuować. Poza tym spożywanie w ciąży produktów alergizujących, czyli np orzechów, truskawek, sprawia, że potem dziecko jest mniej narażone na alergie na te produkty.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, nieźle musiałaś się strachu najeść. Dobrze, że na strachu się skończyło i że u malutkiej wszystko dobrze!

Wiolcia, jeśli lekarz nie robi alarmu z powodu tych ketonów to tez nie dokładaj sobie zmartwień. powtórz badania za kilka dni. Waga dzidzi juz zacna, bede dużo spokojnjejsza jeśli u swojego też już tyle zobaczę .

Palina, Ty też się nie podłamuj. Twojej szyjce to nie pomoże. Współczuje atmosfery w domu. Twój mąż tez nie powinien Ci dokładać, zasugeruj mu to może.

Aniu, szumisie można kupić bezpośrednio na stornie whisbear (do jutra jest -20%), w innych sklepach internetowych z asortymentem dzieciowym lub stacjonarnie np w smyku.

Ja się niedługo kładę spać. Liczę na przespaną noc .

Dobrej nocy Wam życzę!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Widzę, że dzisiaj ja jestem pierwsza. Noc przespana nawet nieźle, choć od 6 już nie śpię.

Na Lucynkę Szumiś też już czeka. Mam nadzieję, że jej przypadnie do gustu.

Co do bólu spojenia, dziś wizyta u gin więc ogólnie muszę z nim pogadać nt.wszystkich dolegliwości bo ciężko jest strasznie.

Palina, nie nakręcaj się. Może Mała jest nisko i dlatego masz takie wrażenie.
    Mnie Malutka tak ciśnie, że chodzić nie mogę bo mam wrażenie, że mi wszystko wypadnie. Jak chcę kichnąć, to aż strach. Więc przede wszystkim spokój, a Twoje objawy wcale nie muszą świadczyć o niewiadomo czym złym. A męża doprowadź do pionu, może profilaktyczne OPR powinnaś zacząć stosować jak on tak lubi się foszyć.

Witam Nową Mamusię może coś więcej opowiedz o sobie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziś Walentynki, niby nie obchodzimy ich jakoś szczególnie, ale wizja całego dnia w samotności trochę przygnębia. Ula po przedszkolu ma trening do 18'00 i odbierzemy ją dopiero po wizycie u gin czyli po 19.00. J w pracy, a ja w domu.

Powoli zaczynam budzić moich śpiochów

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Wiolcia nie przejmuj się tak tymi ketonami tym bardziej że tylko śladowe ilości i one mogą być z głodu... Ja ostatnio miałam 50mg/na coś tam i jeszcze bilirbuline w moczu a gin powiedział że mam dobre wyniki... Z tym ze ja też krzywą cukrową miałam dobrą ale podwyższony test glukozy i mam kontrolować cukry... Chyba wolą dmuchać na zimne...

Palina współczuję cichych dni... może tak jak dziewczyny mówią powinnaś opitolić męża porządnie... Kurcze my z m już 8 lat po ślubie i nawet jednego cichego dnia... za to głośnych było dużo... ale nigdy cichych...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    witamy nową Mamę, czekamy na więcej informacji

Ból spojenia, też mnie czasem męczy, ale pani doktor mówiła, że to normalne, tym bardziej w 1 ciąży, więc się jakoś nie przejmuję. Jak zaczyna boleć, po prostu pauzuję na chwilę i robię trochę odpoczynku, pomaga

Też niby nie obchodzimy Walentynek, ale Yza, to samo co Ty, cały dzień sama i jakoś tak smutno, K jest w trasie, jutro wraca... i współczuję cichych dni, Palina. Meg, u nas to samo, cichych dni brak, najdłuższy to były ciche 3 godziny, nie umiemy się jakoś tak gniewać długo

Margo, rośnie w swoim tempie, może tych 4 nie dobije a zresztą nawet takie dzieci się czasem naturalnie rodzi

No i z tej (nie)okazji dnia dzisiejszego, dużo miłości Dziewczyny (ale nie tylko dzisiaj)! :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów