Strona 619 z 1002
Pokaż wyniki od 6,181 do 6,190 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Jejciu to naprawde sie przestraszylas ale dobrze sie skonczylo
    Wiolcia Duzy chlopiec

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wiolcia, ładna waga Maleństwa skoro dr nic nie powiedział, to się nie spinaj, tylko na spokojnie powtórz badanie.

Okrąglinka, moje hormony też szaleją więc zmiany nastrojów są u mnie na porządku dziennym.

Meg, dzieci nas rodziców często testują! Nawet Korczak już dawno temu to powiedział. A wierzę Ci, że fajnie jest słuchać komplementów o swoim dziecku w końcu to nasza, rodziców zasługa.

Oj dziewczyny nawet nie wiecie jaki przeżyliśmy stres :/... nikomu tego nie życzę!!!
    I oby Lucynka więcej nam takich psikusów nie robiła.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Gabrysia sprząta, pomaga bardzo, nawet kanapki sama robi
    Uczy się zmywać...

Brzusio mnie boli... stawia się...
    A oszczędzam się ile mogę...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Mnie wczoraj tak brzuch bolał cały czas, ale to pewnie stres. A skurcze to może te przepowiadające?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Gabrysia sprząta, pomaga bardzo, nawet kanapki sama robi
    Uczy się zmywać...

Brzusio mnie boli... stawia się...
    A oszczędzam się ile mogę...
    Paweł sprząta zabawki dość często po moich kilku przypomnieniach... ale jak chodzi o jakieś ścieranie mokrą szmatką czy rozpakowywanie zmywarki albo inne rzeczy które mu się podobają... to bardzo chętnie... kanapki dość często sam robi...

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Wiola moja koleżanka krzywą cukrową miała w porządku a w 35 tyg. stwierdzili jej cukrzycę ciążowa po badaniu moczu. Była w szpitalu kilka dni, potem dwa tyg. na diecie i cięcie cesarskie.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Meg mój urwis podobnie się zachowuje opróżnianie zmywarki, puszczanie pralki, mycie okien i pichcenie uwielbia ale swoje zabawki sprząta za którymś upomnieniem albo jak jadę do pokoju z odkurzaczem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witajcie,
    Stresujace przezycie Iza, nie zazdroszcze. Dobrze, ze z happy endem.
    przykro sie czyta, ze niektore z nas maja tyle uciazliwosci, ja w pierwszej ciazy czulam sie gozej ... tfu tfu, ale i tak obylo sie bez wiekszych trudnosci- ale we wszystkim tym co nas spotyka najwazniejsze zeby malenstwa przyszly na swiat zdrowe i za to 3mam kciuki!
    Moj Ben po przedszkolu jest wymeczony ale do lozka o dziwo nie chcial, w przedszkolu i w domu podobnie- uklada zabawki a jak sie odwrocimy to spowrotem wysypuje ale to jeszcze malec i jest wlasnie na etapie sprawdzania granic. Jutro i w srode z przedszkola odbierze go dziadek wiec bedzie szczesliwy. Koncze pozno, maz na wyjezdzie, ale nie chce zeby byl tam do 18.30. A dziadek to tylko nagroda, takze tym ze zostanie u nich na czas porodu wcale sie nie martwię, na pewno bedzie zadowolony.
    Dostalam dzis takiego dziwnego przeszywajacego bolu w szyjce macicy, jagby uklucie i pozniej czulam tam dyskomfort przez moze kwadrans. To chyba normalne, ale nie mialam wczesniej i z drugiej strony troche chyba wczesnie na skurcze przepowiadajace (zaczelam dzis 31tc)?

Spotkalam dzis znajoma 36 tc, brzuch prawie do kolan wygladala jakby juz byla gotowa, mowila ze ciezko jej sie chodzi- ciekawe czy da rade jeszcze 4 tyg. Mi tak sie obnizyl na ok 10 dni przed porodem, ale moze byc roznie. Ciezko mi siebie wyobrazic w pracy jakby brzuch byl jeszcze nizej
    Ja nie slyszalam o tym szumisiu, ale po doswiadczeniach z Benjaminem to kupie chetnie wszystko co pomaga w spaniu. Poprosze moze przyjaciolke zeby mi kupila i przywiozla w marcu- gdzie mozna go kupic? W kazdym dzieciecym? Ma juz rzeczy z motherhood ktore ma mi przywiezc to i ten moze sie zmiesci(jesli nie jest b. Duzy?). A moze sa jakies polskie buty na wiosne dla malych dzieci tj Ben ktore polecacie. Zawsze staram sie kupic troche polskich produktow, z tymze moze z butami moze byc ciezko bez mierzenia, ale jak sie nie da to kupie szwedzkie, mam juz jedne upatrzone. P.S. ale dzis mialam radosc w Lidlu jak zobaczylam kabanosy z Polski! No i pozniej w gazetce zobaczylam, ze to produkt tygodnia- 1strona
    Maz wybral wozek, z tych ktore ja zaproponowalam. Stwierdzil, ze lepiej nie ryzykowac, ze Ben bedzie zbyt ciezki do cz. Siedzacej emmaljungi i ze jego kolega kupil bugaboo donkey duo i jest zadowolony, wiec i on ten kupi; tylko nie mamy czasu porownac ofert i cen wiec zamowimy zapewne dopiero w marcu.
    Lozeczko tj. dla Benia w ikei tez jest w promocji (33proc. Ok.), ale 2 szt. Na stanie dzis byly, z tego typu, wiec pewnie nici z kupna tego modelu- bo do soboty/niedzieli raczej ich juz nie bedzie

Zapowiadaja sie 3-4ciezkie dni wiec moge nie miec czasu sie odezwac, ale postaram sie czytac... milych Walentynek- nawet jesli nie obchodzicie♥

Figa (*)

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Sysiasia - Tylko akt notarialny, tam wszystko jest. Kopię i tak trzeba będzie załączyć pod wniosek, a wcześniej przyda się właśnie w celu wypełnienia tych powierzchni i innych danych.
    Poza tym nic więcej nie trzeba, opłaty żadnej też się nie uiszcza.
    Wypełnij dwie kopie, i poproś by Ci podstemplowali jedną z datą wpływu. Urzędy czasem są nieogarnięte i mogą przysłać wcześniej ponaglenie o opłatę podatku zanim jeszcze dotrze do Was pismo z jego wyliczeniem. Wtedy będziecie mieć zabezpieczenie, że już dawno złożyliście deklarację i czekacie na pismo z kwotą do zapłaty.

Wniosek ma symbol DN-15 bodajże.

Yza najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło i córcia jest zdrowa.
    Wiola pewnie to przez to że trochę głodna byłaś ja też miałam te ketony a po kilku dniach śni śladu, powtórz badanie za 2-3 dni i tyle. Waga ładna kg więcej od mojej smerfetki ale też 4 tygodnie różnicy.
    Moja Julka mimo że ma 2 lata też bardzo już pomaga np jak dorwie mogą to potrafi użyć podłogę i to nie tak byle jak tylko dokładnie, nagrywa do stołu, wiesza pranie, a w niedziele robiła z babcia oponki serowe byłam w szoku jak pomagała i wycinania koła szklanka.
    Ech jestem trochę załamana bo wyczytałam że peser zakłada się do 28tc a myślałam że dłużej no i lipa jak przyjdzie mi leżeć ok 8 tygodni to się zalamie bo już mam takiego doła od tygodnia że ciągle chce mi się ryczec. Tyle Rzeczy muszę zrobić do porodu dla dziecka że masakra, jestem w czarnej dup.. . Jeszcze poklocilam się z mężem wczoraj i mamy ciche dni także walentynki będą udane....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów