Strona 616 z 1006
Pokaż wyniki od 6,151 do 6,160 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Monyka ja wręcz przeciwnie rozpiera mnie energia i tak uporałam się z czterema szafami i wielkim pojemnikiem z sypialnego łóżka (160x200), aż ciężko uwierzyć ile miejsca się zrobiło może jutro ogarne jeszcze szafę w przedpokoju i będzie koniec.

Niemogę się jednak zebrać do wystawienia niektórych rzeczy na allegro a mam stos przygotowanych książek...

Okrąglinka doskonale cię rozumiem, ja już przeżywam swój pobyt w szpitalu, bo synuś przez cały czas i we wszystkim nam towarzyszy.

Za mną chodzi barszcz ukraiński a za mężem łazanki więc w tym tyg. będę tworzyć.

Jutro walentynki, ja mam dla moich mężczyzn prezenty ale żadnych konkretnych planów, może jeszcze coś wymyślę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

u mnie noc masakra. od 1 budziłam się co godzina. Tak mnie biodro bolało, że w ogóle nie mogłam sobie pozycji znaleźć .
    Pojechałam na chwilę do pracy, ale to nie był najlepszy pomysł. Po drodze odebrałam Szumisia - do jutra w sklepie internetowym Whisbear jest promocja - 20%. Miałam nie kupować tylko wyżebrać od rodziny na prezent ale 40 zł rabatu mnie pokonało...
    Zaraz chyba się położę, może coś odeśpię. Obiadu nie będzie...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Okrąglinka bardzo cię rozumiem jak Pawcio w wakacje pojechał na parę dni do dziadków to moje siostry się śmiały że mi się bardziej za nim tęskni niż jemu.... A mi tak dziwnie samej w domu było bo mąż tylko na weekendy wraca a my we dwoje...

Ann dobrze Cię rozumiem też się martwię jak to będzie jak będę w szpitalu ale stwierdziłam że jak byłam w październiku to moi mężczyźni dali radę to i teraz też dadzą. Ale pierwszego dnia jak byłam w szpitalu to jak pomyślałam o synku to mi się głos łamał i płakać mi się chciało...
    A chłopcy robili sobie wieczory filmowe...

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja na zgage biorę Gaviscon tylko te tabletki mi pomagaja.

Na obiad kapuśniak.

Ja kiepsko spie, bol bioder mniejszy ale wciaz dokucza.

W czwartek mam wizyte u gina. U mnie 29 tc.

Dzień dobry!
    Prowadzę badania do pracy magisterskiej na temat: "poziomu aktywności fizycznej kobiet w ciąży". Bardzo proszę o wypełnienie niniejszej ankiety https://docs.google.com/forms/d/13EE...requested=true
    Z góry dziękuję!

To ja Julke zostawiłam pierwszy raz jak miała 7 miesięcy na 3 dni bo miałam operacje cała drogę czyli ok 350km płakałam w szpitalu tak samo. Ciężko mi ją zostawić a jak sobie pomyślę że pewnie w poniedziałek będę musiała iść do szpitala na kilka dni to już mi łzy lecą. Wszyscy śmieją że jeszcze pempowiny nie mamy odciętej a tu zaraz drugie malenstwo do kochania.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Palina a czemu masz iść do szpitala???? Ja też mocno z synkiem jestem związana mimo iż co jakiś czas gdzieś na trochę zostanie to i tak większość czasu ze mną spędza...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Dziewczyny w jakim dziale urzedu miasta sklada sie deklaracje o zakupie mieszkania? Dzwonilam i tylko odsylaja mnie jeden do drugiego moze Wy wiecie i pomozecie?

Widze juz dziewczyny myslicie o dzieciaczkach jak do szpitala trzeba isc.. Ja narazie nie mysle o tym ale wiem ze poprosze mame aby przyjechala do Nati bede spokojniejsza jak zostanie w domu..
    A tak zawsze pod pache i ze mna wszedzie he he

Wspolczuje Wam zlych samopoczuc.. Ja tez mniewam ale teraz mam tyle na glowie ze nie moge sie zamartwiac jeszcze dolegliwosciami niestety :/ Ciesze sie ze jest w miare ok tfu tfu..
    Ja jutro mam wizyte ciekawe jak to bedzie u nowej ginekolog.. Hmmmmmm..

Ja dzis zrobilam zupke buraczkowa i dodalam kapusty mmmm pycha

MegW bo szyjka mi się skraca w poniedziałek mam wizytę i pewnie okaże że zw jeszcze się skrocila albo mam rozwarcie. Bo jakoś dziwnie się czuję tam na dole od kiedy dni. Niby leżę ale nie czuje żeby mi to pomagało, więc wolę być przygotowana na pobyt w szpitalu.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Meg mam nadzieję że dadzą sobie radę

Sysia o jaką deklaracje chodzi, bo pierwsze słyszę że takową trzeba składać ? Sąd powinien poinformować o zmianie właściciela wydział geodezji i gospodarki nieruchomościami a ci powinni zrobić zmianę w rejestrze gruntów.
    Ostatnio edytowane przez Ann85 ; 13-02-17 o 16:58

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów