Strona 611 z 1005
Pokaż wyniki od 6,101 do 6,110 z 10047

Kwietniówki 2017

... Ann85, ale ja zrozumiałam ze 1000zł to pakiet dwóch sesji... w ciąży i po narodzinach, a to już wychodzi dość normalnie. Wiadomo, że kwestia miejscowości, bo sesje w dużych miastach będą droższe niż w mniejszych miejscowościach... My za nasze 15 zdjęć zapłaciliśmy ciut ponad 400zł... ale są BEZCENNE, więc nie żałuję ani złotówki... Gdybym teraz chciała noworodkową to też mi wyjdzie koło 1000zł... (ale my przesuwamy na potem plener rodzinny)
    Robimy sami też fotki, bo mamy aparat...ale to nie to samo

2. dzieckozakupy.pl
    My dzisiaj mieliśmy gości do południa a potem leniwe, rodzinne popołudnie...
    Obecnie zamawiam dla Ani pościel...ale ciagle mi tu zezuje i nie mogę skończyć ;p

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Jeśli dr nic nie mówi, to nie ma co siać paniki w kwestii wagi dziecka, to kwestia indywidualna. Jedne dzieciaczki rodzą się 3 kg, inne 5 kg więc takie rozbieżności są normalne.

Zaliczyliśmy szybkie zakupy w Pepco - getry, koszulki dla Uli, pojemnik na proszek dla Lucynki i Ulcia wybrała prezent dla siostry - ale dylemat miała wielki.

Cattie, z jakiej strony zamawiasz tę pościel? Zapodaj link proszę.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

a co do chustowania...
    Pisałyście o długości 4,2 m ... ale jak ja np. jestem niska, normalnej budowy... (mam 158cm, i raczej uchodzę za szczupłą)... to czy 3,6 nie wystarczy? Czy wogodniej jednak 4,2...? Pytam na razie teoretycznie...

http://allegro.pl/show_item.php?item...Y5NTQ1ZQ%3D%3D

Dokładnie to zamówiłam...bo konie, niebieska i źrebak

A co Ula wybrała dla Małej? moja też ma jeszcze coś do wybrania...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cattie, to ja podobnej zapewne budowy co Ty, ale musiałabym sprawdzić jaką długą miałam tę Uli chustę. A to wiąże się z tym, że J musi ją sięgnąć z czeluści, co czyni już dobre kilka tygodni więc praktycznie nie pomogę niestety

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

no ale jakbyś wyciągnęła ją jednak to daj znać ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ulcia wybrała pozytywkę wygrywającą kołysankę. Całą pluszową, w kształcie sówki, można ją zawiesić, ale może też być jako po prostu pluszak.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    no ale jakbyś wyciągnęła ją jednak to daj znać ;p
    Jasne

No niesetny nie da się leżeć cały czas bo każdy ma jakies obowiązki czy potrzeby.
    Moje maleństwo w poniedziałek czyli równy 29t ważyło 1380g. A według tygodni jest o 5 dni młodsza. Julka zawsze była większa o tydzień lub więcej a urodziła się w 39i4 o wadzę 3730. Także spokojnie maleńswa mają czas jeszcze nadrobić. Catti ale waga już ładna.
    My też chcemy jakąs sesje latem zrobic z dziewczynkami będzie też fajna pamiątka.
    Muszę zobaczyć jak się mota te chusty bo powiem szczerze że fajne rozwiązanie ale czy dobre na lato? Bo przecież pewnie będzie upał a ta chusta grzeje kontakt ciało do ciała też.
    Teraz z innej beczki jak to jest z tym karmieniem piersią i dietą matki karmiącej? Bo powiem szczerze że juz zgłupiałam bo jedni mówią tak dieta nic smażonego itp a inni mówią że można wszystko jeść bo pokorom się tworzy z krwi. Mamusie karmiące wcześniej proszę o wypowiedz. Bo poki mam czas i leżę to moge poszperać w internecie za jakimiś przepisami czy coś.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów