Strona 607 z 1006
Pokaż wyniki od 6,061 do 6,070 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A jedna moze istotna rzecz, polozna zalecila zeby zelazo przyjmowac rano z woda lub sokiem pomaranczowym, bo mleko kawa itp. Przeszkadza w przyswajaniu, wiec przynajmniej 3-4godz. pomiedzy; a wit. D wieczorwm. Ewentualnie odwrotnie. Magnez zas bez wiekszego znacznia, moze byc z wit. D (Ktorej w sumie nie przyjmowalam
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 10-02-17 o 13:59

2. dzieckozakupy.pl
    Jeśli chodzi o imiona to u nas największe szanse ma chyba imię Ewa jako zapasowe są jeszcze Nina.

Z kolei jeśli na porodówce okaże się że nasza córa jednak jest synkiem to najprawdopodobniej będzie Leon

U nas wchodzą w grę tylko krótkie i w miarę proste imiona bo nazwisko mamy dość trudne. Załatwienie czegoś przez telefon graniczy z cudem więc nie chcemy utrudniać jeszcze imieniem

Ania B. mój endokrynolog nalegał na to żeby wit D przyjmować razem z posiłkiem w którym występuje tłuszcz bo ponoć przyswajanie wit D jest lepsze z tłuszczami.

Poza tym biorąc żelazo na czczo mam zachować 2 godzinny odstęp pomiędzy lekami tarczycowymi. W moim wypadku wygląda to tak:
    5:00 biorę euthyrox i idę spać dalej
    7:00 biorę żelazo
    ok 8:00 jem śniadanie.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Ania B. mój endokrynolog nalegał na to żeby wit D przyjmować razem z posiłkiem w którym występuje tłuszcz bo ponoć przyswajanie wit D jest lepsze z tłuszczami.

Poza tym biorąc żelazo na czczo mam zachować 2 godzinny.
    Dziekuje, ja to chyba zupelnie zielona jestem, bo nigdy wczesniej poza wit. B i magnezem raczej nie stosowalam.

Ewa i Nina tez fajnie, tj. pisalam mi sie duzo imion dobrze kojarzy i podoba, a dla swojego dziecka wybiera sie to co sie czuje, ze pasuje. No a Leoś dla chlopca wymiata u mnie w rodzinie byl juz zarezerwowany i pasuje super- taki z niego Leoś))

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko może coś wisi w powietrzu... też dziś nie mam siły na cokolwiek. Dałam radę wyjść do sklepu po kurczaka, wróciłam, zamarynowałam go, obrałam i pokroiłam ziemniaki do upieczenia i zaległam na łóżku. W planach jeszcze miałam odkurzanie i umycie łazienki, ale chyba nie wstanę
    Nawet nie to, że w głowie mi się kręci. Po prostu ciało słabe, takie lekko bolące całe...
    Mały wampir mi chyba energię zabiera. Akurat od rana dość cicho siedzi, ale pewnie kumuluje siły,aż tata wróci i wtedy zaczyna swój spektakl
    Wczoraj ok.20min rytmicznie pukała. Można by czas mierzyć za jej pomocą, tak w punkt to było. A może to czkawka?... ciężko mi to rozpoznać.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    AniaB Ja tez bylam zielona co do przyjmowania suplementow.. Z Nati nic nie bralam oprocz kwasu foliowego. A teraz tarczycowe i wit.. A u mnie endo kazala zachowac conajmniej 4h przerwy miedzy tymi tabsami. Wiec tarczycowe rano a wieczorem biore witaminy tak mi prosciej..

Czkawke czuje codziennie jest to takie rytmiczne podskakiwanie.. Przy czym dzidzius chyba sie denerwuje bo czasami robi szybkie ruchy przy tym

O mnie
    Maminka- to pewnie czkawka.
    Sysiasia - dzięki - no właśie.

A jeszcze zapomniałam o Lilce i Róży - też ciekawe imiona.

A i my mamy dzień lenia... przekąsiliśmy coś po pobudce Benia a teraz znów wdrapał się do swojego łóżeczka, chciał żebym włożyła szczebelki, tak że nie może teraz sam wyjść i coś tam sobie buszuje i śpiewa "tiapa tiapa" ale zaraz mu się pewnie nudzi i mnie zawoła... no właśnia - a jednak nie- ale ja bym wolała, żeby już więcej nie spał więc idę go wyjąć i czymś zająć
    ... you are the dream that come true ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Może faktycznie to zmiana pogody tak podziałała.
    Zrobiłam sobie koktajl ze szpinaku i owoców. Miałam tego sporo domu, a coś ostatnio nie schodziły. Może konkretna dawka witamin mnie ożywi .

Za niedługo wyruszamy w trasę. Jedziemy do moich rodziców.

Przyjemnego weekendu Dziewczyny!!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A co do imion to u nas nie mieliśmy żadnych typów dla dziewczynki., Byłby kłopot .
    Mi się bardzo podoba imię Józefina, ale u mojego K raczej by nie przeszło. Z chłopcem poszło łatwo - Julek od razu zaskoczył. Nic innego w sumie nie rozważaliśmy .

O mnie
    Drzewko- ja też chciałam bardzo Julek na samym początku dla Benia, ale mój mąż kategoryczne nie. Może być Julius ale nie Julian... no i szukaliśmy dalej. Dla dziewczynki też nie było żadnej opcji. W Szwecji Josephine, było swojego czasu bardzo popularne - duzo jest dziewczyn w wieku 25-30 o tym imieniu. O mój mąż chciał też Karolina - Lola, ale ja mam kuzynkę o tym imieniu. Ada mu się nie podobało ani Mila (Milena),ani Eliza tudzież Luiza i co tam jeszce w międzyczasie wymyśliłam. Ale mi się nie podobała masa imion proponowanych przez niego, więc proces był długi i męczący.
    A teraz czas robić kolację... mężuś wróci z pracy za godzinę a tu nic do jedzenia nie ma

Oskar, Sebastian, Fabian ... to już takie dla mnie bardziej wymyślane, ale też fajne.
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 10-02-17 o 16:17
    ... you are the dream that come true ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów