Strona 605 z 1002
Pokaż wyniki od 6,041 do 6,050 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Drzewko nie zazdroszcze tych problemow z terminem do lekarza. Nie do pojecia wybierasz na poczatku ciazy lekarza zeby cie prowadizl do konca a tu takie cos. No masakra. U nas to jest tak ze dla ciezarnych miejsce zawsze jest zostawione. Fakt teraz chodze prywatnie ale w pierwszej ciazy chodzilam do tego samego lekarza tylko na fundusz i nie bylo problemow zawsze miejsce było. Sprobuj zadzwonic do lekarki i z nia sie dogadac.

Palina ładne imie Marcelina kolezanka ma własnie coreczke Marceline.

Juzstys mi sie podoba Blanka. Fajne imie.

Yza ja tez mam nadzieje ze te cukry sie wkoncu unormuja bo wkoncu dojdzie do tego ze nic nie bede jadła. Wczoraj na noc wziełam insuline a dzis cukier 112 na czczo a po sniadaniu takim jak zawsze 172 no i skad sie wzial.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Frezyjka ja też mierzę cukry... A co jesz na kolację i o której??? A co na śniadanie??? Może coś podpowiem...

Ja mam sprawdzony jeden chleb razowy który nie podnosi cukry, i na pewno na 1 śniadanie nie można jeść nabiału bo podnosi poziom. I oczywiście mniejsze porcje...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wam
    My z rana juz na badaniach bylysmy.. Musialam Nati budzic Strasznie mi szkoda jej bylo.. Ale juz mam z glowy..
    Teraz Nati odsypia nawet nie zauwazylam kiedy zasnela A mroz okropny mimo slonca..

Ja teraz gotuje obiad na dzis spagetti i na jutro bigos bo nie miala czasu jutro gotowac.. A spac mi sie tez chce o 4 dzis juz wstalam .. :\

Palina Polecam Natalie he he. Marcela bardzo ladnie.. U mnie szwagierka ma Marcelina i powiem Wam ze rzadkie sa te imiona..

Wiolcia Kacperki to jak kolezanka mi mowila straszne lobuzy.. Mamy Kacperka w rodzinie i szwagierka potwierdza he he.. Ale tez bardzo ladne imie

Drzewko Wiem co czujesz ja tez 14 ide na wizyte do innego lekarza.. Eh dodatkowy stres :\

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Megw na sniadanie jem jedna kromke chleba orkiszowego juz sprawdzonego ktory mi nie podnosi cukru z masłem zielona sałata plasterek piersi wedzonej rzodkiewka ogorek kiszony do tego i czasami papryka czerwona bo zolta jak zjem to cukry ida w gore i na kolacje to samo robie dwie kromki z czego zjadam jedna a druga na druga kolacje. i do tej pory mialam wyzsze cukry ale nie przekraczaly na czco 110 a dzis to juz kosmos. Na obiad jem ryz brazowy lub kasze orkiszowa z parowara z piersia i warzywami wszystko z parowara.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Sysia robisz smaka tym spaghetti chetnie bym zjadla. Juz od 3 dni za mna chodzi ale caly czas sie powstrzymuje.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Megw na sniadanie jem jedna kromke chleba orkiszowego juz sprawdzonego ktory mi nie podnosi cukru z masłem zielona sałata plasterek piersi wedzonej rzodkiewka ogorek kiszony do tego i czasami papryka czerwona bo zolta jak zjem to cukry ida w gore i na kolacje to samo robie dwie kromki z czego zjadam jedna a druga na druga kolacje. i do tej pory mialam wyzsze cukry ale nie przekraczaly na czco 110 a dzis to juz kosmos. Na obiad jem ryz brazowy lub kasze orkiszowa z parowara z piersia i warzywami wszystko z parowara.
    Kurcze nie wiem co ci powiedzieć... Ja mam rano na czczo zawsze do 90 maks a po śniadaniu czasami zdarzył się do 130 ale to jak za dużo zjadłam...

Może spróbuj dużo wody do kolacji i po a nawet w nocy wypijać... Moja mama z cukrzycą mówi że jej to pomaga...

A co do tych cukrów... to czasami nie wiadomo skąd się biorą. Rozmawiałam ze znajomą że miała sprawdzony zestaw a po miesiącu coś się rozregulowało mimo to iż jadło to co zawsze... A i czasami po białym chlebie miała mniejsze cukry niż po razowym... także czasami to kosmos... A ja ostatnio jem jakieś białe pieczywo na ostatnią kolacje i nie mam już ciał ketonowych w moczu... a cukry na czczo w miarę niskie...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    MegW ja raz na kolacje pierwsza zjadlam 1 parowke z muszterda i do tego rzodkiewka i i po godzinie miałam 87 cukier i byłam w szoku. A jak jem zdrowsze rzeczy dozwolone w cukrzycy to cukry ida w gore. Teraz mam dwa tygodnie na kolejne proby bo pozniej znowu wizyta u diabetolog i zobacze co i jak. Ja sie nie poddam temu paskudztwu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Powiem wam że boję się imienia Marcelina bo jest to trudne imie podobają mi proste imiona typu Hania, Zosia ale są już w rodzinie.
    Czasem jest dobrze wybrać się do innego lekarza bo powiem wam że moja ginekolog słynie z tego że jest strasznie przewrazliwiona i wyolbrzymia. Nawet na izbie przyjęć wiedzą że jak jest poniedziałek czy czwartek to są same pacjentki od mojej ginekolog. Z drugiej strony dobrze ze nie bagatelizuje niczego ale czasem nie potrzebnie denerwuje pacjenta.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    MegW ja raz na kolacje pierwsza zjadlam 1 parowke z muszterda i do tego rzodkiewka i i po godzinie miałam 87 cukier i byłam w szoku. A jak jem zdrowsze rzeczy dozwolone w cukrzycy to cukry ida w gore. Teraz mam dwa tygodnie na kolejne proby bo pozniej znowu wizyta u diabetolog i zobacze co i jak. Ja sie nie poddam temu paskudztwu.
    Mmmm parówka z musztardą,,, przyznaję się że od czasu do czasu skuszę się na nią... i też mam dobry cukier.... Nie wiem od czego te durne cukry skaczą...

O mnie
    Kurczę a ja dziś rano miałam zaparcie i tak mnie brzuch pobolewał. Ale potem przeszło w lekką biegunkę i tak leżę i odpoczywam. Wzięłam nospę... bo jakoś ten brzuch dołem mnie pobolewa... na szczęscie malutka sie kręci......

Co do imienia też jeszcze nie ma konkretnej decyzji u nas... Pawełek chce Alicję a ostatnio coś o Łucji mówi... Mi też się podobają te imiona jak również Emilka, Michalinka i Marzenka... Ale mężowi nic się nie podoba... Gdyby Paweł był dziewczyną to na 100% był by Marysią a tak to męża siostra urodziła w między czasie dziewczynkę i nazwała ją Marysia... No cóż kto pierwszy ten ma Marysię...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów