Strona 604 z 1006
Pokaż wyniki od 6,031 do 6,040 z 10052

Kwietniówki 2017

Mężowi podoba się Marcela i mówi że Marcelina to inne imię. Zdrobniale to chyba Cysia. Muszę męża przycinać i wybrać to imię.
    Maminka może poszukaj jakieś innej oferty na zdjęcie, czasem można trafić tańsza ofertę ijakos zdjęć nie jest gorsza.
    My mamy łóżeczko firmy Bajanex kolor biały transparentny z szuflada i jest bardzo masywne i jestem zadowolona.

2. dzieckozakupy.pl
    No niestety sesje zdjęciowe tak kosztuje... to jak chcesz ciążowe to może tylko takiej sesji poszukaj... a z Maluszkiem zrobicie sobie później....
    Czasami warto też poszperać i początkujący w branży takiej fotografii szukają chętnych do sesji... często darmowych, ale w zamian za możliwość publikacji zdjęć w portfolio..

A jeśli szukacie sesji w wersji budżetowej to może warto zajrzeć na serwisy typu groupon? Czasami zdarzają się oferty z sesjami.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Witam wszystkie. Kurcze ale naskrobalyscie duzo, musze teraz podczytac was troche bo dwa dni nie czytalam bo miałam straszny bol głowy. Jak sie okazuje mam teraz niskie cisnienie przez dwa dni miałam 90/50 masakra. dzis czuje ze znow mnie glowa boli i nawet kawa nie pomaga nie wiem czym je podniesc.

Ja bylam wczoraj u diabetologa na wizycie i niestety pomimo mojej restrukcyjnej diety bo az 3 kg w doł w ciagu tygodnia poszlo to cukry niestety rannne i po sniadaniu szaleje wiec mam wdrozona insuline na noc a po 3 dniach jak dalej tak bedzie to jeszcze przed sniadaniem..

Mały rozpycha sie strasznie chyba mu już miejsca brakuje.

Ja niestety przez to wszystko mam nerwy z kosmosu a najgorsze ze odbija sie to na dzieciach.
    Mi ostatnio skacza po sniadaniu lub kolacji. Na czczo zawsze mam ok. Ale pewnie dlatego ze mam rozlegulowany tryb zycia. Sa ferie, jestem u siostry inaczej jem. Za 1,5 tyg.mam wizyte.

My tez nie mamy wybranego imienia. Maz nie przedstawil swoich typow. A moje to Zuzia,Ola oraz Blanka,Julia i Pola.

W 1 ciazy byly typy Maja,Julia, Blanka i zostala Maja. Imie pasuje w 100 % do niej, jak prawdziwa bohaterka bajki pszczółka Maja.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    dzwonili do mnie z Medicover i zaproponowali, ze w związku z tym, że wciąż nie ma wolnej wizyty u mojej dr prowadzącej mogą mi zaproponować innego lekarza, żebym miała ciągłość zwolnienia! No chyba to nie ciągłość zwolnienia jest tu najważniejsza! Mam ochotę roznieść tę budę

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Marcela, Marcelina bardzo ładne imiona
    My na zdjęcia dojeżdżamy poza nasze miasto, bo i cena i jakość nam odpowiadała. A wcześniej nawet nie brałam takiej opcji pod uwagę. Więc warto poszukać.

Byłam na badaniach, dobrze, że J ze mną jeździ to walczy jak lew bym wchodziła bez kolejki. A ludzie wiadomo... eh...

Pojechaliśmy też do położnej, wszystko ustaliłyśmy. Jednak zdecydowałam się na tę samą co przy Ulci. Nie będę zmieniać skoro byłam zadowolona.
    Co do pozycji leżenia - na lewym boku i z nogami lekko z górze. Nawet wystarczy zwykłego jaśka wsadzić pod nogi.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Dzień dobry
    dzwonili do mnie z Medicover i zaproponowali, ze w związku z tym, że wciąż nie ma wolnej wizyty u mojej dr prowadzącej mogą mi zaproponować innego lekarza, żebym miała ciągłość zwolnienia! No chyba to nie ciągłość zwolnienia jest tu najważniejsza! Mam ochotę roznieść tę budę
    Masakra, współczuję bo jednak na tym etapie ciąży to trochę niefajnie zmieniać dr. Może zadzwoń bezpośrednio do swojego gin i zapytaj jak to ma dalej wyglądać.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Frezyjka, justy mam nadzieję, że te cukry przestaną Wam szaleć!

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    drzewko nie zazdroszczę tego zamieszania z lekarzem Ja od początku ciąży umawiam się po 2 wizyty do przodu właśnie z powodu braku miejsc pozniej, tak mi polecily panie tam pracujące w rejestracji. Ale i tak mam lepiej niż w 1-szej ciąży bo wtedy czekałam na wizytę po 4 godz.i wchodziłam np. o 23 do gabinetu.
    My dziś mamy dzień lenia i jeszcze z juniorem w łòżku leżymy bo wstaliśmy o 9

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Magdzia Zobacz posta
    drzewko nie zazdroszczę tego zamieszania z lekarzem Ja od początku ciąży umawiam się po 2 wizyty do przodu właśnie z powodu braku miejsc pozniej, tak mi polecily panie tam pracujące w rejestracji. Ale i tak mam lepiej niż w 1-szej ciąży bo wtedy czekałam na wizytę po 4 godz.i wchodziłam np. o 23 do gabinetu.
    My dziś mamy dzień lenia i jeszcze z juniorem w łòżku leżymy bo wstaliśmy o 9
    Ja próbowałam umawiać wizyty na przód, ale nie było takiej opcji bo niby grafik dostępny na najbliższe 4 tyg. A jak chce wizytę zarezerwować 4 tyg wcześniej to nie ma juz miejsc. To jest jakaś masakra.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów