Strona 603 z 1005
Pokaż wyniki od 6,021 do 6,030 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    J już w pracy, Ulcia dawno śpi. Ja też odkładam tel, biorę czytnik czyli zaraz zasnę. Koty mi towarzyszą, aż trudno się ruszyć, tak się przytulają.
    Dobrej i spokojnej nocy.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    palina my tez nie mamy dla naszego synka imienia czasem juz bym chciała jakos tak mówic konkretnie, cos czuje ze do konca bedzie nie pewne

Ja też chciałabym mówić do brzuszka już po imieniu ale jakoś tak ciężko nam coś wybrać. Mąż liczył na chłopca i miał być Marcel po moim dziadku. Podoba mi się Alicja albo Natalia a mężowi Marcela lub Amelia. Zobaczymy mam nadzieję że mamy jeszcze 2 miesiące czasu hehe bo z moją szyjka to nic nie wiadomo.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ja też chciałabym mówić do brzuszka już po imieniu ale jakoś tak ciężko nam coś wybrać. Mąż liczył na chłopca i miał być Marcel po moim dziadku. Podoba mi się Alicja albo Natalia a mężowi Marcela lub Amelia. Zobaczymy mam nadzieję że mamy jeszcze 2 miesiące czasu hehe bo z moją szyjka to nic nie wiadomo.
    Marcelina - całkiem fajne

O ile pasuje do nazwiska i Wam się podoba
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    u nas miała byc na pierwszym miejscu Marcelina właśnie albo Elena, ale jest synus i nie mam nic co nam sie obojgu podoba, moze Kacper jak nic nie wymyślimy innego

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Drzewko pisałaś o łóżeczkach woodies. Widziałaś je na żywo?
    Weszłam na ich stronę i jedno mi się spodobało, ale boję się zamówić w ciemno. Oglądaliśmy wiele łóżeczek i niektóre, mimo solidnego wyglądu, były mało stabilne, chwiały się na wszystkie strony. Dlatego wolę sprawdzić nim kupię.
    Nie widziałam na żywo, ale opinie mają dobre. Biorę, najwyżej będę reklamować .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina, Marcelina to bardzo ładne imię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Pokazałam mężowi oferty na sesje i uznał, że tysiąc złotych to za dużo za dwie sesje.
    Smutno mi już się tyle tych zdjęć naoglądałam, już oczami wyobraźni widziałam je na ścianie nad łóżeczkiem i d**a

Ok, nie jest to mało pieniędzy, ale to byłaby super pamiątka. Cenię go za rozsądek, ale czy akurat w tym przypadku musiał znów go użyć?

Maminka89, my kupiliśmy Classic Cot od woodies. Na chwilę obecną nie jest skręcone. Stoi sobie w ustronnym miejscu i wietrzy się bo pachnie drewnem i trochę farbą. Wygląda solidnie, elementy nie "rozjeżdżają" się na boki Pod materac jest rama ze szczebelkami.

P.s.
    Bardzo sympatycznym dodatkiem, moim zdaniem są plastikowe nakładki na górny rant dłuższych boków. Te ranty będą często łapane zarówno rączkami jak i na późniejszym etapie niektóre dzieci podgryzają a te ochraniacze będą łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż np. drewno z którego schodzi farba/lakier
    Ostatnio edytowane przez Macierzanka ; 09-02-17 o 22:44

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie. Kurcze ale naskrobalyscie duzo, musze teraz podczytac was troche bo dwa dni nie czytalam bo miałam straszny bol głowy. Jak sie okazuje mam teraz niskie cisnienie przez dwa dni miałam 90/50 masakra. dzis czuje ze znow mnie glowa boli i nawet kawa nie pomaga nie wiem czym je podniesc.

Ja bylam wczoraj u diabetologa na wizycie i niestety pomimo mojej restrukcyjnej diety bo az 3 kg w doł w ciagu tygodnia poszlo to cukry niestety rannne i po sniadaniu szaleje wiec mam wdrozona insuline na noc a po 3 dniach jak dalej tak bedzie to jeszcze przed sniadaniem..

Mały rozpycha sie strasznie chyba mu już miejsca brakuje.

Ja niestety przez to wszystko mam nerwy z kosmosu a najgorsze ze odbija sie to na dzieciach.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów