Strona 6 z 327
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 3267

Kwietniówki 2017

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Witajcie Drogie przyszłe Mamusie
    Własnie dowiedziałam sie że bedę znowu Mama ( mam już 8-miesięcznego synka)
    To ciąża nieplanowana, póki co jestem bardzo pogubiona, bije sie z myslami jak sobie poradzę. Ledwo zdąrzyłam schować ciuchy ciążowe.
    Mam nadzieję z Wami będzie mi raźniej
    pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    eMilki -na pewno razem będzie raźniej ja mam dziewczynkę 10-miesięczną, także mamy podobnie zawsze z małą różnicą trochę trudniej, bo dwójka potrzebuje opieki na okrągło, ale plusów jest całkiem sporo będzie dwójka odchowana prawie za jednym zamachem. Pozdrawiam i dzielna bądź będzie okej!

;)

Cytat Zamieszczone przez eMilki Zobacz posta
    To ciąża nieplanowana, póki co jestem bardzo pogubiona, bije sie z myslami jak sobie poradzę. Ledwo zdąrzyłam schować ciuchy ciążowe.
    pozdrawiam

Gratuacje,napewno dasz radę... bo jak nie kobieta to kto ;p
    ja miałam dziś testować,ale mam 3 dni do okresy i chyba się jeszcze wstrzymam... bo mam jakies dziwne przeczucie że z tego cyklu nici ;D

DagusiaNi- moim głównym objawem, którego zwykle przez okresem nie miałam, były silne dolegliwości żołądkowe + dwa dni przed okresem miałam plamienia (trwały 3 dni). Mój mąż jak zaszłam w ciążę powiedział "aha to dlatego tak strasznie mnie wkurzałaś"... więc chyba miałam niezłe humory

eMilki- dasz radę przez pewien czas będzie ciężko, ale na pewno później docenisz niewielką różnicę wieku u dzieci (ja z siostrą jesteśmy rok po roku i mamy bardzo dobry kontakt).

Co do szczęśliwych wieści najbliżsi już wiedzą, po usg we czwartek powiem jeszcze kilku osobom, a szerzej (np w pracy) powiem we wrześniu. A Wy?

O mnie
    Dorotanna, DagusiaNi, Lipka dziekuje Wam za słowa otuchy, były bardzo potrzebne właśnie dzisiaj.
    wszyscy mieszkają daleko ode mnie ,
    Chodzilam po domu i płakałam , wiem że nadejdzie czas kiedy sie będę cieszyć,
    z tego wszystkiego mam takie bóle w podbrzuszu

Dorotanna - jak sobie dajesz radę? ja sie obawiam dzwigania Małego , jeszcze nie chodzi ....
    planowałaś ta ciąże? Ja nie mogę liczyć na pomoc ani teraz ani po porodzie stad ta panika.

Próbowałam dzwonić do lekarza się umówic ale nikt nie odbierał dzisiaj, jutro mój L ma wolne -szczepienia Małego to bardziej może będę ogarnięta.

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    eMilki -planowałam, oszalałam pewnie nie raz jeszcze tak pomyślę, ale już stało się... póki nie ma brzucha to jest w porządku, do noszenia jej jestem przyzwyczajona, bo to taki przytulas, no i w domu są schody. Ona ogólnie ruchliwa jest, jak tylko otworzy oczy to wstaje, nawet kąpanie jest u nas na stojąco od kiedy potrafi :P też nie mam nikogo do pomocy, mąż czasem wyjeżdża na dłużej... ale dziewczynki mimo różnicy wieku lubią razem się bawić, także mogę czasem liczyć choćby na pójście do toalety w samotności, albo szybkie przygotowanie obiadu bez małej na rękach. Mamy dopiero trzy zęby także maruda na maksa :P wszystkie noce też moje, bo jak mężu jest niewyspany, to jest do zabicia, także wolę sama to ogarniać :P planuję mieć dużą rodzinkę, a płodność i młodość wieczna nie jest, także cóż... trzeba brać to szczęście na klatę skoro mamy taką szansę i wyciągać z tego ile się da.

Ja specjalnie nie mam kogo informować, ale siostra oczywiście dostała sms'a jeszcze przed mężem :P druga siostra i mama są bardzo daleko, jakoś kontakt jest taki sobie, z rodziną męża specjalnie zżyta nie jestem, także pewnie dowiedzą się jakoś "przy okazji". Jedynie starszej córce muszę podać jakoś tę informację uroczyście może jak będę miała już jakieś ładne zdjęcie z usg a no i tata... skoro musi ze mną do tego lekarza jechać to się przy okazji dowie
    Ostatnio edytowane przez Dorotanna ; 10-08-16 o 15:17

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Pozdrawiam nowe i już obecne kwietnióweczki trochę Wam zazdroszczę małej różnicy wieku u dzieci. Bo u mnie to jakoś tak pod górkę zawsze było. Mam prawie 18 letnią córkę i 10 letniego syna. No i teraz się trafiło nikomu przed końcem wakacji postanowiliśmy nie mówić. Ale mimo to reakcji córy trochę się obawiam...
    Ostatnio edytowane przez Moniczek77 ; 10-08-16 o 16:10

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Dorotanna Twój optymizm jest zaraźliwy
    Mój Smyk ma to samo wstaje jak tylko oczy otworzy, kilka razy się puścił już i na pupę
    Ma pięć zębów i szósty w drodze, nie chce mi jeść....
    Byłam na spacerze i rozglądałam się za rozwiązaniem jak na spacer wyjść z takimi maluchami, bo dwóch wózków nie uciągnę,
    chciałabyś kolejna dziewczynkę czy rodzynka?

Znowu badania, lekarze, stres, wymioty...
    Myslałam że do następnego dziecka zdąrze za tym zatęsknić
    miałam po ciąży baby blussa , brrr
    Wiele przeżyć niefajnych dlatego stres ogromny, wszystko wróciło jak bumerang.
    Ale skoro tyle osób mówi że fajnie jedno po drugim to coś w tym musi być

Ja na razie nikomu nie mówię . .
    No oprócz przyjaciółki i koleżanki którym dzisiaj ryczałam do słuchawki.
    W tamtej ciąży trzymaliśmy język za zębami do 3 miesiaca jakoś

Cytat Zamieszczone przez eMilki Zobacz posta
    pozdrawiam

Witaj ,ja w drugą ciążę zaszłam kiedy córcia miała zaledwie 5 miesięcy, było bardzo cięzko ,ale teraz dziewczyny mają już 8 i 9 lat i świata poza soba nie widzą Najgorsze pierwsze lata później juz super.
    Teraz po takim czasie znowu się staramy, może się udało będe wiedziec za ok tydzień pozdrawiam Was

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Basia230 Zobacz posta
    Witaj ,ja w drugą ciążę zaszłam kiedy córcia miała zaledwie 5 miesięcy, było bardzo cięzko ,ale teraz dziewczyny mają już 8 i 9 lat i świata poza soba nie widzą Najgorsze pierwsze lata później juz super.
    Teraz po takim czasie znowu się staramy, może się udało będe wiedziec za ok tydzień pozdrawiam Was
    '' najgorsze pierwsze LATA '' To mnie pocieszyłaś Basia230
    Fajnie że duże dziewczyny i teraz Bąbelasek , pomogą zawsze.
    Mi wiek nie pozwala powtórzyć po Tobie .
    Trzymam kciuki mocno

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów