Strona 598 z 1002
Pokaż wyniki od 5,971 do 5,980 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    W większości szpitali nie akceptują majtoszków po porodzie. Trzeba to tak zakładać by się nie doczepili

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    To fakt teraz dobrze tylko pierwsze 4 miesiące było mi ciągle nie dobrze, jedzenie śmierdziała, w głowie się kręciło, prawie cały czas leżałam. Teraz szaleję- nie wiem czy nie za bardzo czasem, ale lubię być nie zależna i się nikogo o nic nie prosić- niestety nie zawsze się da. Zimno dzisiaj, a muszę jechać do galerii i wrobiłam tatę żeby mnie podwiózł potem autobus mam zaraz koło niej to już wrócę sama. Uciekam drugie śniadanie zjeść i obiad podszykować.

Hej
    A ja piję właśnie kawkę, byłam już na badaniach.
    Dzisiaj jakoś mi weny brak.. do czegokolwiek...
    Moja Córa dzisiaj warsztaty kulinarne ma w restauracji... pizze robią ale była podekscytowana W domu często pizzę z mężem robi, a ogólnie to uwielbia gotowanie, nawet ma własną książkę kucharską ...
    A ja na 17 jestem umówiona z koleżankami

http://www.chustodzieciaki.pl/noszen...zenia-dziecka/ może komuś się przyda... sama zaczęłam czytać chociaż jeśli się zdecyduję to dopiero po porodzie

Chyba pobieranie tych komórek macierzystych to przereklamowany temat i chyba sobie odpuszczę. Tymbardziej że w wielu chorobach nie ma jeszcze potwierdzonych efektów leczenia.

Dzisiaj ma przyjść paczka z Gemini także spakuje dodatkowa torbę do porodu z podkładami itp.
    Dzisiaj niestety nie mogę sobie pozwolić żeby dużo leżeć bo moj tata źle się czuję jakieś problemy z ciśnieniem i sercem i muszę zrobić obiad i w ogóle kilka rzeczy.
    Muszę w przyszłym tygodniu wybrać się na zakupy dla maleństwa po butelki, ręczniki i kilka ciuszków mamnadzieje że jakoś bardzo mi to nie zaszkodzi.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc..
    O 10 wstalismy z Nati o ZGROZO Maz sie dobijal telefonicznie a ja spalam jak zabita Mimo ze nie dalam zasnac Nati wieczorem to i tak po kapaniu sie tak rozbudzila ze szalala do polnocy :/
    Oj jak dobrze ze jeszcze tydzien i maz wraca do domu .. Juz nie wyrabiam takich dni ..

Super dziewczyny ze wizyty udane

Ja jutro tez na badania ruszam brrr:/ Mnie zawsze polozna wola jak zobaczy bo niestety nikt nie przepuszcza.. Chociaz mam brzuszek i dwulatke pod pacha Niestety zycie
    Jejka dziewczyny nie wyobrazam sobie bez majtek chodzic tylko z podkladem bleee a jak to wyleci na korytarzu i zreszta komicznie ruchy musza byc

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry

ja na liście ze strony szpitala też nie znalazłam majtek wiec pewnie podobnie. Będę przemycać

Strasznie mi nawracają opryszczki w ciąży :/. Mam już piątą. Wczoraj mi się zrobiła, a jeszcze poprzednia się nie wygoiła. Masakra z tym dziadostwem.
    Dostałam receptę na heviran w tabletkach i muszę ponowić kurację. Po porzedniej miałam spokój na chyba dwa lata.
    Czytałam, że opryszczka jest bardzo groźna dla noworodków. I jak sobie pomyślę, że ucałowałabym go nie wiedząc, że mi się wykluwa to aż mam ciarki.
    Mam nadzieję, że te tabsy dadzą mi kolejne dwa lata spokoju od tego...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziś planuję wyciągnąć mojego "zmęczonego" wieczorem wczorajszym Niemężą na zakupy do sklepu dzieciowego. Zostało mi parę drobnych pozycji na liście (skarpetki, niedrapki, pieluszki itp).
    Jeszcze tylko łózeczko i materac przez net i będę względnie ogarnięta z wyprawką.
    Łóżeczko kupie chyba w Woodies a materac wybrałam piankowo-lateksowy Hevea.

A właśnie o banku krwi pępowinowej pisałyście - nie zdecydowałabym się - więcej w tym komercji niż faktycznych możliwości...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    A właśnie o banku krwi pępowinowej pisałyście - nie zdecydowałabym się - więcej w tym komercji niż faktycznych możliwości...
    No na ten moment to jest składanie obietnic bez pokrycia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów