Strona 587 z 1005
Pokaż wyniki od 5,861 do 5,870 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    dzięki dziewczyny za wasze opinie, pewnie decyzja sama sie podejmie w trakcie, mam nadzieje ze trafie na dobra położna jak bede rodzic, poprzednio miałam cc wiec zobaczymy,

Drzewko ja bym ochraniacz kupiła moze nie jest konieczny na samym początku, ale później jaknajbardziej bo pamietam jak moja mała uderzała w te szczebelki, nieraz az sie budziłam w nocy, a na początku to sama jeden bok odwiązywałam zeby widziec mała w nocy a nie musiec wstawac

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    palina współczuje takiego przymusowego leżenia, bo jednak co innego miec taką ochote i sobie poleżeć a co innego musiec
    i jak masz pomoc przy córci? bo ty chyba jeszcze działalność prowadzisz tak?

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ochraniacz może też dokupię później jak juz będzie większy i będzie wędrował podczas snu po łóżeczku.

Odnośnie krocza to czytałam o technikach masażu ale jakoś nie mogę się za to zabrać . Ćwiczę mięśnie kegla za to .
    Wczoraj na szkole rodzenia prowadząca mówiła, że najlepsze przygotowanie do porodu to współżycie wiec wiecie... Która może to niech się zabiera za przygotowania .

Odnośnie nacięcia to podobnie jak Catti jestem przeciwna opowiadaniu się za skrajnymi opcjami. Wiele zależy od sytuacji i trzeba będzie zaufać położnej.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko - musiałam go hamować momentami, bo te jego teksty są czasem zbyt rozluźniające. Z resztą, prędzej czy później się i tak to wyda ale na pierwszych zajęciach wolałam go okiełznać troszkę. Choć muszę przyznać, że lubię te jego głupawe żarty, od razu właśnie puszcza stres i emocje.
    Jak się posprzeczamy to wystarczy jakieś jedno zdanie i już kąciki ust mi drgają. A w ciąży to już w ogóle i ja i on się zmieniliśmy, i mam wrażenie, że nasz związek jest dużo bardziej pogodny i zabawny.

Co do ochranicza, to czytałam dwojakie opinie. Że potrzebny, bo dziecko się nie uderzy (pewnie chodzi o trochę starsze, które ma więcej werwy w ruchach), ale też i że niepotrzebny, bo może się dziecko nawet udusić...

Ja mam fioła na punkcie tych super zestawów z minky: kocyk, rożek, ochraniacz, poduszka do karmienia itp. Bardzo marzy mi się taki zestaw i chyba się skuszę na taki, tym bardziej, że ładnie to może wyeksponować kącik Juli w naszej sypialni. Niunia będzie z nami dzielić pokój i dlatego chciałabym, by jej kącik był typowo jej, a takie gadżety pomogą to uzyskać.
    Wiem, że się nabieram na marketing i te cudne zdjęcia, ale kurcze, raz w życiu jest pierwsze dziecko i chyba mogę troszkę "poszaleć" (póki konto mi pozwala hehe).

Co do nacięcia - też się naczytałam rożnych opinii. Chyba na stronie "rodzić po ludzku" było info o tym, czy nacinać czy nie. I coś mi majaczy, ze wniosek był kontrowersyjny, jakoby pękniete krocze lepiej się goiło niż przecięte... Ale polecam poszukać artykułu i sprawdzić, bo ja się już tylu mądrości naczytałam, że głowa puchnie.
    W moim przypadku zdam się na położną, jeśli powie, że nacinać to trudno.

Wczoraj byliśmy na USG w Lux med. Słów brak na kompetencje. Tzn. pomiary zrobione, opis jest, ale jakoś tasmowo się tam czuję. W Boramed mam wrażenie, że jestem ważna dla lekarza, że podchodzi indywidualnie do tematu, rozmawia, opowiada. A w Lux med 5 min i po sprawie.
    Przez 9 dni Jula przybrała 160g, waży już 1550g. Jest minimalnie poniżej 50 centyla, więc nie zanosi się o dziwo na duże dziecko.

Ciekawa jestem, jak to będzie na ostatnim USG po 36 tygodniu, bo wtedy będzie bardziej miarodajne. Dopiero się przecież zaczyna robienie masy u maluszków
    Niunia mi się rozpycha momentami jak szalona. Wczoraj tacie przybijała piatki z czoła, a mi w tym samym czasie stopami po żebrach jeździła. Cudowne <3

Się rozpisalam, chyba wena Ani mi się udzieliła

O mnie
    a propo ochraniaczy do łóżeczka ma któras z was takie modulowe ?
    http://allegro.pl/ochraniacz-modulow...703050412.html
    troche duzo wychodzi ale moze warto kupic materiał i uszyc w samej, tylko checi cos mi brak

ochraniacz miałam od pierwszych dni i tym razem też będę miała... spokojniejsza byłam

No ja wiem, ze przy niektórych dzieciach Miś-ośmiornica będzie się sprawdzał ;p Dla mnie to na etapie robienia wyprawki zbędny wydatek... (tym bardziej że wg mnie duży jak na takie coś) ... ale jak sytuacja przymusi to pewnie będę szukać ratunki to i może się okazac, że przeboleję wygląd Oby jednak Synek był spokojny i nie potrzebował takich cudów

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Drzewko Tez mysle ze to dobra decyzja Jednak maz ma glowe na karku

Ja wiem ze w tych szpitalach w mniejszych miastach nie zzo.. Tu w Wawie sa na porzadku dziennym bez problemu.. Niewiem czemu jest takie zacofanie jeszcze.. Kiedys wlasnie bylo glosno o tym ze powinno byc zzo w kazdym szpitalu na zyczenie pacjentki, ale to nie weszlo..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja kupiłam gąbkę o grubości 1 cm (zastanawiam się czy nie zszyć*podwójnie żeby były 2 cm) i planuję wyciąć panele 60x30 i uszyć na nie poszewki z troczkami (żeby nie musieć prać razem z wypełnieniem). Na początek planuję 3 takie panele, jeśli zajdzie potrzeba mogę zawsze dorobić następne
    W ogóle muszę zabrać*się*za to żeby uporządkować materiały a potem za szycie

Dziś wieczorkiem wizyta jestem ciekawa co dr mi powie i co tam u córy

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja ochraniacz tez kupuje .. Jakos tak bede sie bezpieczniej czula

Wiola tak prowadzę działalność tzn w domu mamy dwie firmy rodziców i moja ale są że sobą powiązane. I co jakiś czas muszę wstać wystawić fakturę czy zrobić przelew. Co do opieki nad córka to moja mama jest z doskoku, mąż wieczorami. Jest jeszcze 82 letnia babcia i też Julka do niej chodzi i się bawi, teraz mniej bo mamy remont w domu i Julka boi się wychodzić na korytarz bo są Pany hehe. Tragedii nie ma ale czuję się taka niepotrzebna w domu bo nic za dużo nie zrobię :-(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów