Strona 584 z 1005
Pokaż wyniki od 5,831 do 5,840 z 10047

Kwietniówki 2017

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Ja dopiero wstałam. W nocy może godzine przespałam bo mąż ciągle krzyczał przez sen albo tak kopał, że musiałam uważać żeby nie dostać. O 4 zjadłam śniadanie i tak leżałam. Potem dzidziuś wariował a zasnęłam dopiero po 6. Dziś ciężki dzień. Trzeba całkowicie zrobić przemeblowania i łóżeczko ze sklepu przywiozą. A znając mojego męża to ja będę musiała jeszcze wykładzinę przycinać i kłaść bo jego się nie doprosze. Kawa by się przydała ale ja w ogóle nie pije a co dopiero w ciąży.
    Ciężko mi się wypowiadać w kwestii Waszych starszych dzieciaczków bo ja spodziewam się pierwszego a sama mam 22 lata. Ale macie moje pełne wsparcie w Waszych wyborach miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    http://www.ceneo.pl/11682131 chyba na ten się zdecyduję jak będzie potrzebny...

Właśnie składam swoje rzeczy do szpitala w jednym miejscu, zn. takie drobniejsze...
    I ogólnie robię porządek z ciuchami.. większe już popakowałam... porządek w szafie Córki tez zrobiłam... teraz układam książeczki

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie koleżanki

Nie było mnie jakiś czas, ale wiernie Was podczytywałam z telefonu.

Weekend mieliśmy bardzo pracowity - przeprowadzka.
    Mąż nie pozwala mi nic robić, mówi że wszystko ogarną sami, siedzę więc i dyryguję

Wczoraj byłam u lekarza, anemia minimalnie poniżej normy, jeśli żelazo nadal będzie spadać, wyśle mnie do szpitala.
    Sprawdzą czemu się nie wchłania, i ewentualnie żelazo w zastrzykach będę przyjmować.
    Mam też niskie TSH 0,02 - kazał zrobić powtórne badanie i jeśli nie wzrośnie to czeka mnie pilna wizyta u endokrynologa.
    Na szczęście z maleńką wszystko w porządku. Na badaniu nawet pokazała kawalutek mordki
    Wazy już 1558 i powinna przybierać teraz ok 100g na tydzień. Zaczyna obracać się główką do dołu.
    Uśmialiśmy się z mężem, bo podczas badania, mała zawzięcie ćmokała kciuczka )
    Do porodu zostało już tak niewiele że zaczynam się bać.

Cały czas zastanawiam się czy mam wszystko już przyszykowane.
    Po przeprowadzce czeka mnie ponowne pranie ubranek, bo wiecie jak to w kartonach, tu kurz, tam kurz, a dziecko musi mieć czyściutkie

Wczoraj miałam w rękach tego Wishbear... powiem Wam, ze nie wiem czy to faktycznie się sprawdza w sensie funkcji...ale brzydki jest przeokropnie Czy nie można było zrobić czegoś przyjemniejszego dla oka? ... okropny jest po prostu...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Monyka ja proponuje zapakować ubranka w czyste pudła kartonowe lub jakieś inne i okręcić strechem. Ja tak robiłam z wózkiem czy fotelikiem zanim wynosiliśmy na strych. Nic się nie pobrudził ale wiadomo po kilkunastu miesiącach trzeba odświeżyć.

Catie będziesz pisała jakieś oświadczenie o tym że nie życzysz sobie aby maluszka położne dokarmiały. ???? Bo kiedyś coś wspominałaś a ja też się nad tym głęboko zastanawiam.

Zaznaczę najpierw ustnie... a w razie czego poproszę o pokazanie w dokumentacji gdzie jest to odnotowane i wtedy napisze Chyba że wcześniej poproszą... bo rozumiem, że oni tez musza mieć w papierach. Ostatnio co prawda po awanturze, ale wystarczyło ustnie - na tablicy przy mojej córce była info, żeby nie dokarmiać...
    Traktuję pobyt w szpitalu jako zło konieczne i chce się szarpać tam najmniej jak to możliwe... chociaż wiem że obecnie mogłabym kogoś tam roznieść - trochę mądrzejsza i pewniejsza jestem ... a może się mile zaskoczę...może trochę personel jest inny niż te babsztyle co wtedy... nie wiem... zobaczymy...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wam
    Palina Musialas niezle sie wystraszyc.. A przy 2 latve wiem ze ciezko nic nie robic .. Dobrze ze masz bliskich przy sobie napewno Ci pomoga
    Ja dzis tez posegregowalam ciuchy Nati i dzidziusia powybieralam te najmniejsze.. Na poerwsze 3 miesiace..
    Maz zadecydowal ze przeprowadzimy sie po porodzie bo chce lazienke jeszcze wyremontowac , wiec moge sobie prac i szykowac wszystko powoli
    Meble bedziemy wybierac w weekendy i przeprowadzimy sie na czysto Super ciesze sie szczerze mowiac

Ugotowalam zupke ogorkowa ale taka wypasiona bo i z kasza i ziemniakami heheh Chlopskie
    Ja nie kupuje kolderek do wozka.. To bedzie prawie maj.. Mam spiworek z lumpka i kombinezonik wiec to w zupelnosci wystarczy bo ten spiworek jest takiej grubosci jak kolderka a i trafil sie za 4 zl. A jest sliczny z kotkiem z disneya

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja też żadnej kołderki ani podusi nie kupuję... mam kombinezoniki, kocyki różnej grubości...

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Monyka super taka wizyta, malutka juz całkiem duza a o po rodzie też zaczynam coraz czesciej myslec

mam do was pytanie, czy zamierzacie robic cos w kierunku ochrony krocza, w sensie jakies masaże czy cos sama sie zastanawiam czy to ma sens i czy to pomaga? bardzo bym chciała uniknąć nacinania choc wiem ze to zależy od wielu czynników,

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Do wózka też nie kupuję kołderek ani poduszek, mam dwa śpiworki jeden kupiłam drugi dostałam, w razie czego kocyk, mam taki mega ciepły jeszcze po mnie z wielbłądziej wełny bez porównania z tymi polarowymi choćby najgrubszymi. Do łóżeczka na pewno na razie ochraniacz i prześcieradła, Córka spała najpierw w rożku potem kocyk i kołderka, teraz są fajniejsze te śpiworki i z nich będziemy korzystać ile się da. Dziecko się przynajmniej nie odkrywa i nie myślę, że mu zimno w nocy, są różnej grubości.
    Co do nastolatek mam 15 latkę i powiem tak, najgorzej było przełom I i II gimnazjum, bunt, pyskówki i wydziwianie wszystko przez znajomych, co się nagadaliśmy natłumaczyliśmy, a prosto w cale nie było bo chodzi do szkoły artystycznej-plastyk, różne hm.... ciekawe wzorce były. Na razie względny spokój już od koło roku, troszkę udało się utemperować

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów