Strona 582 z 1006
Pokaż wyniki od 5,811 do 5,820 z 10052

Kwietniówki 2017

No współżycie całkowicie zakazane. Na USG nawet doktorka nie mogła dobrze zmierzyć główki bo mała taka dziwna przyjęła pozycje. Co do tych cegieł to bez przesady lepiej jakiś koc czy coś pod dupsko. Zresztą powiem wam że jak szyjka ma się skraca to i tak się skróci. Leżała z dwiema dziewczynami w szpitalu i one leżały plackiem 5 dni i co? I tak się skrocila i miały mieć krążki zakładane.
    My mamy nosidełko bo nigdzie z dzieckiem nie planujemy jeździć tzn tylko do teściów a to jest 15 km czy do lekarza.
    Margo ja chcę kupić kocyk i poduszkę z minky także wydaje mi się że to wystarczy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    my niby tez nie zamierzamy daleko jeżdzić bo mieszkamy pod miastem i rodzina tez na miejscu, ale mężowi bardzo to nosidełko nie pasuje i ma sie rozejrzec za czyms lepszym,
    a jakie macie możecie podesłać linki?

Palina no oby sie nie skracała, ale czasem aktycznie nic nie pomaga, ale tobie chyba drastycznie sie nie skróciła wiec moze wystrczy oszczędny tryb życia,

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    ja tez stawiam do wózka na jakiś grubszy kocyk i pokrowiec który mam w wózku w wypadku zimna a później to zaleznie od pogody, szkoda mi kupować jakiś śpiworków bo to tylko na chwilkę,przy Mai jakoś obeszłam sie bez wiec teraz na drugie nie kupuje, bo raczej wiecej dzieciaczków nie planuje
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 06-02-17 o 20:50

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Gratulacje Ala! teraz czas koncentrowa si€ na dzidzi
    Yza- każdy człowiek powinien znaleźć sposób na radzenie sobie ze sobą, jeśli terapeuta pomaga to super. Mój mąż w poprzedniej pracy też dostał się do terapeuty i jemu to pomogło. Wszystko przez system pracy- zdarzało się, że nie widział słońca ponad tydzień, w konsekwencji miał duży niedobór witaminy D (w Szwecji zaleca się spożywać zimą nawet przez dorosłych a dzieci do 2 rż codziennie).
    Palina przykro mi i rozumiem, że nie będzie łatwo -2latkowi ciężko jest to wytlumaczyć, a nie chce się też ranić jego uczuć i odsyłać.
    Figa - gimnazjalistki same siebie jeszcze nie rozumieją - to ten okres poszukiwania, także ciężko będzie Ci zrozumieć. Spróbuj może z nią rozmawiać i jej słuchać, pytać co u niej, tego każda z nas potrzebowała w tym wieku.
    Ja jestem zmęczona -chyba wraz z 30 tyg. przyszło to i do mnie... wczoraj czułam niepoój i słabo spałam, ale dziś czuję że odeśpię.
    Wiolka - ja też miałam wkładkę, szczególnie przydatna przy mniejszych dzieciach, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie fotelika to sposób w jaki chroniona jest gowa no i oczywiście prawidłowy montaż!
    Mmargo - zakup kołderki odradzam, śpiworki sa moim zdaniem dużo praktyczniejsze, albo kombinezonik i ewentualny kocyk powinny wystarczyć. Natomiast taka płaska poduszeczka może się przydać, np. w razie kataru kładzie się dziecku pod plecki i główkę (nie tylko główkę) i tak jest łatwiej maleństwu oddychać.
    pozdrawiam
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    są takie śpiworki, których można używać dłużej. Ja np. kupiłam taki większy, którego Ben. używa do dziś (śpi w przedszkolu w wózku na dworze i w śpiworku właśnie) - kupiłam używany od znajomej, której córka miała go w spacerówce do 3rż. Teraz dla córki też już kupiłam, bo były akurat duże wypżedaże zimowe, ale w kwietniu nie sądzę żeby mi sie przydał ten akurat, bo kupiłam b. cieplutki z owczą skórą,na zimę, ale są też i takie mniej ocieplane np. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	spiworek.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	26.4 KB
ID:	100069

Wiolka - ja mam taki i polecam http://www.sklep-tosia.eu/maxi-cosi-cabriofix_p35
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 06-02-17 o 21:23
    ... you are the dream that come true ...

My też sporo jeździmy, w tym już na wakacje dalej więc fotelik dobry to był mus... chociaż ja akurat wychodzę z założenia, że i na krótkich dystansach lepiej mieć fotelik niż nosidło ... My mamy Maxi Cosi Pebble...

A ja dzisiaj zaliczyłam z mamą zakupu w galerii i ... babcia przyszalała i już niewiele mi brakuje z ubrać dla Małego hehe

Miłego wieczorka

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Wiolcia, my się zdecydowaliśmy na maxi cosi cabriofix, bardziej podobał mi się (wizualnie) maxi cosi pebble plus, ale 200zł droższy, a oceny i testy bardzo podobne

Kołderki też myślę, że nie ma co kupować, ja stawiam na jakiś grubszy kocyk i na wszelki wypadek kupiliśmy taki grubszy polarkowy kombinezonik, a w zestawie z wózkiem mamy śpiworek do kompletu.

Figa - ooo tak, gimnazjum to w sumie najgorszy okres dorastania, sama kilka lat temu je skończyłam i jak wspominam to myślę jaka ja głupia wtedy byłam teraz mój brat jest w 2 gimnazjum i widzę, że przechodzi dokładnie to samo: "rodzina - fuj, koledzy - najlepsi; nikt mnie nie rozumie" i te sprawy, podziwiam moją mamę, że przy 4 dzieci przetrwała ten okres

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ech no i u mnie jest tak jak u Okraglinki. Szyjka się skrocila do 2,8 ale jest zamknięta mam dużo leżeć i nie nosić nic ciężkiego. Przy 2 letnim dziecku ciężko będzie. No i też mam globulki bo mam infekcje :-( za dwa tygodnie kontrola jak szyjka jeszcze się skróci to szpital. Mała waży 1300gr ale głową tak naciska na szyjke że szkoda gadać.
    Odpoczywaj dużo! Małej może być ciężko zrozumieć, ale wciąż możesz ją przytulać i poświęcać jej czas. Tylko na rękach nie noś.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Byliśmy dziś na szkole rodzenia. Spodziewałam się, że będzie ok, ale jestem wręcz pozytywnie zaskoczona.
    Czytam bardzo dużo na temat ciąży, porodu i noworodków ale mam poczucie, że tam usłyszę więcej . Oby tak dalej

Maminka, szary sweterek w czarne grochy?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, odpoczywaj ile się da, a Julce może czytaj, baw się z nią lalkami na łóżku. Ja tak robię z Ulą - bawimy się na łóżku, ja w pozycji półleżącej lub na boku i lalki, rysowanie, gry planszowe. Jakoś trzeba sobie radzić. A przytulać można się też odpoczywając, nie trzeba nosić, dźwigać
    Będzie dobrze, zaangażuj męża bardziej w pomoc w domu i dasz radę.

Jeszcze nie przywieźliśmy fotelika od rodziców, ale ta wkładka faktycznie była.

Pościeli do wózka nie używałam, kocyk mi wystarczył, a zimą w spacerówce mam śpiworek od kompletu i właśnie gruby koc plus kombinezon, albo ewentualnie taki śpiworek co Ania pokazała.

Cattie, to fajne zakupy musiały być

Jutro USG, J do firmy jedzie po badaniu, wcześniej musi mnie zawieźć do banku i jeszcze inne sprawy musimy załatwić, a nigdy na to czasu nie ma.

Dobrej nocy Wam życzę, spokojnej i przespanej

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów