Strona 581 z 1005
Pokaż wyniki od 5,801 do 5,810 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Tak, dobre opinie ma i wróciło dofinansowanie
    Do zobaczenia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Frezyjka - no właśnie "masakra" to moja główna myśl.
    Ja pamietam, że jak Gabi rodziłam to 40-latka leżąca obok wydawała mi sie już taaakaaa dojrzała

Yza - ja się odmłodzę to fakt, ale czy dam radę fizycznie i psychicznie.
    W domu mam gimnazjalistkę i juz nie daje rady za niż nadążyć.
    Może moje czarnowidztwo jest z naszymi ostatnimi rozmowami związane

Ja do sklepów nie chadzam za dużo więc i nie mam problemów z kolejkami.
    Teraz, jak m. nie może prowadzić i chodzić, to albo jadę koło 9-10 (wtedy w sklepie pustki), albo z którymś dzieckiem i wtedy oni w kolejkach stoją.
    A wieksze zakupy robi mój tata.
    No i zakupy przez internet musiałam znowu polubić - chociaż spożywki nie lubią tak kupować.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzidziuś Cię odmłodzi zobaczysz
    Okres dojrzewania to inny level więc nawet jakbyś 30 lat miała, to myślę, że problemy byłyby te same
    My ostatnio z J sobie wieczorami wspominamy stare czasy i zastanawiamy się czy dziewczyny okres buntu będę przechodziły jak J czy jak ja. Bo to dwie skrajności. Ja dałam rodzicom baaardzo w kość, nie mieli ze mną łatwo, a J dość łagodnie to zniósł.
    Ciekawe jak to będzie

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Ech no i u mnie jest tak jak u Okraglinki. Szyjka się skrocila do 2,8 ale jest zamknięta mam dużo leżeć i nie nosić nic ciężkiego. Przy 2 letnim dziecku ciężko będzie. No i też mam globulki bo mam infekcje :-( za dwa tygodnie kontrola jak szyjka jeszcze się skróci to szpital. Mała waży 1300gr ale głową tak naciska na szyjke że szkoda gadać.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Palina to ile tylko możesz to odpoczywaj, choc z zycia wiem ze z dzieckiem w domu to mega ciężko,

piszecie o kolejkach i przepuszczaniu, uff cieżki i trudny temat, ja po pierwszej ciaży wiem jak moze czuc sie kobieta w ciązy wiec zawsze przepuszczałam jak miałam okazje, niestety mało tego na sobie doświadczam, a niesety czasem czuje sie dobrze wiec sie gdzieś rusze i nagle słabo duszno, raz myslałam ze zemdleje, ciekawe co by wtedy powiedzieli, pewnie ze to moja wina bo po co sie z domu ruszam

coraz częsciej moje mysli zmierzają do porodu, zaczynam miec stracha

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny proszę doradzcie mi czy kupujecie cos takiego ?
    http://allegro.pl/wkladka-redukujaca...rs_rule_id=201

bo pamietam ze przy córci za głębokie to nosidełko było, a mam z wózka 3 w 1 i wogóle zastanawiam czy nie warto czasem zainwestowac w lepszy fotelik, choc troszkę brak funduszy

Wiolcia ja nam taka oryginalna wkładkę do nosidełka i jak dziecko jest większe to można to wyciągnąć.
    Teraz pytanie. Jakie pozycje leżenia są najlepsze żeby odciążyć szyjke? Bo na plecach to ja nie dam rady długo leżeć bo brzuch mi się napina.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Chyba w ciąży pozycja na lewym boku jak najbardziej wskazana. Ja zauważyłam że jak tak leże malutka jest najbardziej aktywna i najlepiej ją czuję. No i poducha pomiędzy nogi aby mnie biodro tak nie bolało...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    oj, Palina, uważaj na siebie

Z forum ginekologicznego:
    "Zaleca się przedłużony wypoczynek w pozycji leżącej, szczególnie na lewym boku, unikanie stresów i wysiłku fizycznego oraz dobre nawodnienie. Lekarz może także zalecić wstrzymanie się od stosunków płciowych pomiędzy 23 a 37 tygodniem ciąży.

Dodatkowo zaleca się, aby jeden koniec łóżka unieść (np. na cegłach) tak, aby nogi pacjentki i miednica znajdowały się wyżej niż głowa. Takie postępowanie „odciąża” szyjkę macicy i pomaga w utrzymaniu ciąży."

Mi też fotelik przyszedł od razu z taką wkładką, wyciąga się ją około 2 miesiąca.

Nosidełka z 3w1 bym nie używała, nie są one tak bezpieczne, ale my w sumie będziemy dużo jeździć, więc wolałam już zainwestować.

Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    Z tym unoszeniem łóżka wszystko ładnie, pięknie, ale jeśli kobiecie dokucza zgaga to w sytuacji, kiedy ma głowę niżej od tyłka to jest dopiero masakra...

Dziewczyny, tak się zastanawiam nad pościelą do wózka... Termin na 21 kwietnia, niby to już prawie maj, ale z pogodą i temperaturą różnie bywa. Czy warto kupić pościel do gondoli, tj. kołderkę i poduszkę czy np. taki śpiworek, który potem można też wykorzystać w spacerówce? Jak myślicie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów